למה לשנות ? 548164
אני תמיד רוטן כנגד אלה שמקבלים משכורת כדי לעשות שינויים בכל מיני מערכות שאני רגיל לעבוד עמן, התרגלתי אליהן, ואין לי שום תלונות על אופן התנהלותן. אבל הם מקבלים משכורת וצריכים להראות פעילות, כדי שלא יגידו שלא צריך אותם.
אבל אתם פועלים בהתנדבות. למה ? ? !
למה לשנות ? 548193
כי אנחנו יכולים.
למה לשנות ? 548196
אז אתם גם מידים אבנים בחתולים ?
למה לשנות ? 548199
דב, במסגרת מעמדי הממלכתי אני לא יכול לענות לך כפי שבאמת מתחשק לי, לכן אני חוזר בי מתשובתי הקודמת.

שינינו כי חשבנו שאנחנו משנים לטובה. ייתכן שטעינו, אבל כדאי לחכות טיפה לפני ששופטים, כי ההרגל מונע מאיתנו לראות את התמונה בצורה מאוזנת. בוא נחזור הנה עוד שבועיים, בסדר? בכך אינני מתכוון להגיד שביקורת אינה רצויה, ואינני מתכוון לרפות את ידי אלה שמתלוננים על אלמנטים ספציפיים שמפריעים להם. אדרבא, אנחנו בהחלט מעוניינים לשמוע את דעתכם, אבל נניח לה להבשיל זמן מה בחביות עץ אלון לפני שנעשה איתה משהו.
למה לשנות ? 548201
מרשה לעצמי לחרוג לרגע ממסגרת ה"עדיין מתרגלת אז לא אומרת כלום" - הרעיון (והביצוע!) של הבהרת התגובות שכבר נקראו הוא מצוין.
למה לשנות ? 548250
זה רק בגלל שאת לא עיוורת צבעים. אני צריך לשבת ולהשוות בין תגובות כדי לזהות איזו מהן בהירה ואיזו לא. הרבה יותר קל היה כלל ה''כל הנוצץ - חדש''.
למה לשנות ? 548291
ושוב, לא ברור למה לא לקחת את שניהם. גם אייקון מובחן כלשהו (אני מניח שבתצוגת הברייל יש כזה...?) וגם הבדל צבעים לא פולשני.
למה לשנות ? 548295
להערכתי אכן זה מה שנעשה. אני מודה שעיוורון צבעים לא עלה בדעתי.
למה לשנות ? 548525
הניצוץ חזר לאייל! (בנוסף, ולא במקום, ההבדל בגוונים).
למה לשנות ? 548602
אתה מתכוון לזה שדובי חזר להגיב?
למה לשנות ? 548203
קודם כל, זה לא דומה לדיון שלי עם איציק, למשל, שבו שם את נוער הגבעות שבעיניי הוא נמצא בכמה דרגות מעליו, במעמד שווה עם גלוחי הראש, ולכן אין טעם להפוך זאת לדיון טעון, מה גם שהשתדלתי לטבל את הביקורת הלא כל כך חשובה הזאת בחיוך מסויים.
הביקורת שלי אינה כנגד "אלמנטים ספציפיים" אלא כנגד התופעה שדי מפריעה לי שבה עושים שינויים לא בגלל איזו דרישה מהציבור(1) ולא בגלל שהדבר ממש מתבקש, אלא בגלל איזה מין רצון לעשות משהו. ייתכן מאד שאתה צודק וכאשר אתרגל לפורמט החדש, ארגיש בו טוב, אך השאלה היא אם תקופת הביינים שבה צריך להסתגל לשינוי שווה את היתרונות שבשינוי אם יש כאלה בכלל.

אבל ישנם שינויים שעליהם בודאי לא אתרעם. אני רואה לפי התגובה שלך שיש לך יכולת להדגיש מילים, דבר שעד כמה שידוע לי לא היה אפשרי קודם. האם גם פשוט עם כמוני יכול לעשות זאת או רק הנבחרים ?
אם גם אני יכול, מדובר בשינוי שבודאי לא אתרעם עליו. כי איני צריך להתרגל לשום דבר חדש, ומוספת לי יכולת שאם ארצה אשתמש בה.

(1) פעם, מדור החדשות באייל היה מצוי למטה באיזו פינה נידחת, וגיליתי אותו במקרה. בקשתי שיתנו לו מקום יותר מכובד, והדבר אכן קרה יותר מאוחר, איני יודע אם בגלל בקשתי הספציפית.
למה לשנות ? 548205
כדי להוסיף הדגשה, כתוב תגובה, ולפני שאתה לוחץ על "תצוגה מקדימה" קרא את הטקסט שמתחת לאותו הכפתור. בפרט חפש את הביטוי המודגש האייל הקורא.
חרמפפפ 548207
שוב אתה...
למה לשנות ? 548214
תודה.
למה לשנות ? 548206
מתחת לתיבת הטקסט שנפתחת כשאתה כותב תגובה חדשה תמצא הוראות בנוגע לשינויי עריכה אפשריים.
למה לשנות ? 548209
גיליתי עכשיו שבתגובות "בתשובה ל x" (הדבר הזה עבר לצד שמאל ולכן בתחילה לא מצאתי אותו בכלל וחשבתי שהייתה החלטה מלמעלה להשמידו, וזה עצבן אותי) יש אפשרות ללחוץ על השם ולהגיע לתגובה. זה משהו מאד מועיל שפעם אפילו בקשתי שיהיה ובקשתי נדחתה אז.
אז אני כמובן מברך על היכולת החדשה הזאת אבל העברת הפסקה הזאת שמאלה, היא סתם פעולה מיותרת שגרמה לי פעם אחת להתעצבן דבר שבגילי מסכן את בריאותי.
למה לשנות ? 548240
גם קודם אפשר היה ללחוץ ולהגיע לתגובה, רק שבמקום שם היה שם מספר.
למה לשנות ? 548243
כשהיו שמים את העכבר על השם ש''בתשובה ל'' היה מוצג מספר, ואפשר היה גם ללחוץ (זה הרגיל), אבל לא היה קורה שום דבר אחרי הלחיצה (או שלא לחצתי מספיק חזק).
למה לשנות ? 548257
התכוונתי דווקא למספר שמשמאל, אבל אתה צודק. עכשיו אני נזכר שכדי להגיע לתגובה הקודמת הייתי לוחץ עליו ואז על התגובה הקודמת בפתיל שהיה נפתח.
למה לשנות ? 548231
אגב אלמנטים ספציפיים, תודה רבה על זה. אני מקווה שיהונתן לא יכעס גם בעוד שבועיים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים