548168
רב תודות על ההשקעה של כל העורכים השב''כיים, במיוחד א' ו ה'.

השינוי נראה חביב למדי, אחרי תקופת הסתגלות גם השוקיסטים למינהם יתרגלו.

בפינת הביקורת הבונה - נדמה לי שבחירת צבע כהה יותר למלבני התגובות תקל על הקריאה ותדגיש את הפונט.בגלל אופי האתר יש חשיבות גדולה לבחירת סכמת צבעים ופונט נוח.

אישית אני שמח שהאייל ניצל ממטחנת הבשר ויזכה להמשיך לחיות בנינו, יש לי הרגשה שמעז ייצא מתוק והשדרוג הזה ייטיב איתו ואיתנו, אז שוב תודה לכל התורמים..ויאללה להאריך פתילים.
548177
לא הבנתי, האם אתה מתכוון לבחירת צבע כהה לרקע של המלבן או לטקסט עצמו? לצערי אין לי זמן לחפש מחקרים ברגע זה, אבל ידוע לי שמוסכם שרקע כהה מעייף את העיניים. לדעתי, השילוב של הסגול בהיר הנוכחי, הותיק, והפונט בשחור, הם בסדר גמור ואין צורך לשנות אותם. לא הבנתי גם מה הקשר עם אופי האתר. בכל אופן, זהו אתר שאינו מופנה לשכבת גיל/אוכלוסיה מסויימת (כמו אתרי ילדים ו/או נוער וכמו "באופן טבעי", למשל), ולכן אולי ראוי להתחשב בקוראים המבוגרים יותר - ה"שוקיסטים", בלשונך, העשויים להתקשות בהסתגלות לשינויים ואיש אינו מבטיח לנו ש"הם יתרגלו", וכמו כן אולי יהיה נאה להתחשב בקשיי קריאה הבאים עם הגיל (בנוגע לענייני הצבע).
548223
משהו בפס הסגול שמעל חלון התגובה לא נעים לעין. האופן שבו הוא ''דוהה'' למטה. זה מושך את תשומת הלב כמו נורת פלורסנט מהבהבת. רחוק מאוד מהניקיון של המלבנים הקודמים.
548239
במסגרת אותה הפינה: אין דרך חזרה מ"פרסומים קודמים": אין קישור ל"פרסומים חדשים יותר", והלוגו לא מקושר לדף הראשי.

חוצ מזה: זה רק נראה, או שהאתר פשוט מהיר יותר?
548260
שלוש הבעיות האלה היו גם בעיצוב הישן של האתר. יטופל, מתישהו.

(עליך אני מתפלא ש"פרסומים קודמים" לוקחים אותך רק 4 פרסומים אחורה, דבר שממנו אני מסיק שבהתאמה אישית בחרת את המינימום בשדה "מספר פרסומים אחרונים". לא עדיף יותר?)

בנוגע למהירות האתר - ראה את תשובתי בתגובה 548254.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים