548321
האם עדיין קיימת היכנשהו הפונקציה "חפש באתר", שהופיעה בעמוד הכניסה (חיפוש מקוצר בדיונים מהחודש האחרון [בערך], עפ"י מילת/מילות חיפוש בלבד, בלי הפירוט שבדף ה"חיפוש" הרגיל)? אינני רואה אותה בפורמט החדש. כמו כן אינני רואה פונקציית "חפש" דומה, מזורזת (מילת/מילות חיפוש בלבד, ללא שאלות פירוט) שהופיעה, אזא"מ, בדיונים עצמם - האם זו עדיין קיימת?

ובכל מקרה, תודה על כל המאמץ וההשקעה (אך לא על החובה החדשה של מילוי שדה השם - האלמוניות האחידה, ז"ל, היתה [ועודנה] בעיני עניין עקרוני וממאפייניו היפים וגם ה, אממ... איך להגדיר? - השוויוניים, הדמוקרטיים, אולי, של האייל. נראה שאין לי שום חברים בנקודה זו. בדידות מוחלטת..).
548325
הרי אפשר לאמץ כנוי סתמי.
548332
כינוי הוא עדיין כינוי, ובניגוד לדעה המקובלת - "סתמי" לחלוטין הוא איננו יכול להיות - המגיב צריך למצוא לו כינוי שיהיה חדש לגמרי. אם איזשהו אייל חדש אוהב מאוד אנטילופות וחושב על הכינוי "אנטילופה", ונכנס לאתר ומגלה שאתה כבר בחרת בכינוי זה - עליו למצוא לו כינוי אחר. כשקרה שהיו כאן כמה "יוסי" (נניח), או כינוי דומה, ביקש הותיק יותר, ה"מקורי", מן ה"יוסי" הטירון, שימצא לו כינוי חדש. כלומר - כינוי הוא דבר בעל חותם אישי ברור. הדבר היחיד שהוא "סתמי", ומעניק (מטעמו של האתר) את הכבוד המוחלט לרצונו של אדם לשמור על אנונימיות - הוא פונקציית התכנות המנוחה הזכורה כ"האייל האלמוני". איילים אלמוניים היו למאותיהם, ולמרות שזכו לעלבונות ולמטחי כעס, הם היו לגיטימיים במסתוריהם האפלים והמגינים - דבר שבוטל עם כניסת הפורמט החדש.
548333
ניסיתי לחשוב על כמה כינויים:

יוסי2
יוסי22
היה טוב
מגיב
מג"ב
סתמי
סתם
סתם כי בא לי
לא רוצה לגלות מי
אנונים
נמו
דג אנונימי
מגיב עם פתיל קצר
שרה משפטים

לא בעיה למצוא כינוי.
548352
לא בעיה מעשית אלא עניין עקרוני, אבל באמת נסיים בזה, כבר היו פתילים ארוכים בנושא הזה ובסוף יאשימו אותי (שוב) בהטיית הדיון.
כדה''ב 548338
אני לא מבין מה הבעיה.
כדה''ב 548365
כבר דובר על זה בפתילים בשנים האחרונות. עכשיו, כשממלאים את שדה "האייל האלמוני" ידנית, יש "אייל אלמוני" אחד או שניים, ואולי יהיו חמישה או שישה. תחושת הנוחות שדיברתי עליה בסוף תגובה 548351 היא אפשרית רק כשיש אלמונים רבים, אבל אף אחד לא מבין את זה עכשיו. לא אלנקק כאן לתגובות של איילים פגועים שסיפרו שבשלב מסויים החליטו להתאלמן, אבל ייתכן שהמשתתפים החדשים שהצטרפו בשנה-שנתיים האחרונות יבינו את זה בעוד שנה-שנתיים-שלוש (ואולי באמת לא תהיה בעיה. קשה לי להאמין באפשרות כזאת).
כדה''ב 548366
תגובה זו נכתבה על ידי הוגג כבדיקה האם ניתן להתחזות. אני מתנצל בפני אנטילופה ששאלתי את שמו לצורך הבדיקה.
כדה''ב 548368
שוב הוגג, הפעם מתחזה לדובי.
הסיבה להתחזות הכפולה היא שהפעם אני מנסה לזייף גם את הדוא''ל.
גם בפני דובי אני מתנצל.
אותך לצ'יף! אוי, אתה הצ'יף! 548370
תגובה 349818
כדה''ב 548383
ברור שאפשר להתחזות. מה זאת אומרת? השאלה שצריכה להשאל היא אם עדיין קיימת מלכודת האיילים האלמונים.
כדה''ב 548384
שאלה טובה.
כדה''ב 548480
למה שלא תשאל את איש הנצח?

(היי - מישהו היה חייב להגיד את זה! לא?)
כדה''ב 548481
אהמ, "איש בלי נצח". בדיוק עכשיו עשיתי חיפוש ונהניתי מכל הפתיל ההוא מחדש :-)
כדה''ב 548496
אתה אדם רע, חסר לב, שמזכיר לאדם את משובות הנעורים שלו וזורה לי מלח על הפצעים. מזל שאין לך גישה לארכיון של אולטינט.
כדה''ב 548509
LOL
548374
רגע, אין אייל אלמוני?
548376
האייל האלמוני מת. עכשיו יש רק מתחזים.
548340
לא זכור לי שהיתה אפשרות כזאת, אלא אם אתה מתכוון ל"חפש בתגובות לדיון זה".

כפי שהעיר לך האייל האלמוני, מי שמתעקש להשתמש בכינוי הזה יכול עדין לעשות זאת אם רק יטרח ויקליד את הכינוי במו ידיו. אנחנו מקוים שלא תהיה מוטיבציה לעשות זאת. בשביל מה לבלבל את הקוראים והמגיבים?
548351
או, זהו - "חפש בתגובות לדיון זה" - קיים עדיין? ו"חפש באתר" (לא בטוח שזה השם - משהו כזה, דומה לזה)?

הכוונה היא לא לבלבל. הכוונה לדברים שקורים כאן עשרות פעמים - מישהו, מישהו שהוא, נניח, לא מאלה שצודקים תמיד, כותב, למשל - "הספר xxx הוא היפה והעמוק ביותר שקראתי מימי, הוא שינה את כל חיי". ובאים עשרה מגיבים אחרים ומסבירים לו שזהו ספר-טיסה מטופש, שלשונו של הסופר עילגת, שהמגיה עשה עבודה גרועה ושהרעיונות שהוא חושב אותם לנשגבים הם פרי הרצאה ששמעה סבתו של הסופר בבית אבות של ההסתדרות על הבעיות בנסיעה באוטובוס בגוש דן - ולא זו בלבד אלא גם מלנקקים לו עשר ביקורות שגורמות לו לרצות למצוא איזה חור קרוע ברשת וליפול דרכו לאינטרנט של ירוקי האוזניים הבלתי-נראים מאלפא קנטאורי - בתור "אלמוני" אחיד-מאוחד, זה מביך פחות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים