548855
בניגוד למצב הקודם, הכיתוב והלינק "בתשובה ל[שם]" מוצמדים לצד שמאל של המלבנים.
התנועה של העין לשם היא תנועה של חיפוש ולא של קריאה, והיא שוברת את רצף הקריאה (לפחות אצלי).

האם זה הציק לעוד מישהו?

אם אפשר להוסיף את זה לרשימת הבקשות - תודה.
548859
כן. גם אני מוצא את זה פחות נוח.
548862
לעומת זאת זה חוסך עוד שורה מיותרת מגובה ההודעה.
548870
למה? מה הבעיה לכתוב צפריר כהן * אתר * בתגובה ל... * תאריך?
לא בעיה 548884
אבל אם כבר, עדיף (אתר).
548883
הוסף.
טופל (כמעט לגמרי) 549045
שיניתי את פורמט התגובה לפי הבקשה - עכשיו שם המגיב, האתר (אם יש) וה''בתשובה ל-'' הם בצד ימין, וחותמת הזמן של התגובה בצד שמאל. יותר הגיוני. יש איזה באג מעצבן, ובחלק מהתגובות לא מפרידה נקודה בין שם המגיב לבין ה''בתשובה ל-'', אלא סוגר ימני. לא ברור לי מה גורם לזה, אבל היות שאני נוסע לחו''ל מחר בבוקר וצריך להתפנות עכשיו לדברים אחרים, פתרון הבעיה יחכה קצת (לי או לטל).

כמו כן שיניתי את הקישורים בעמודה הימנית בעמוד הראשי כך שיהיו דומים יותר לפורמט הישן. עכשיו כותרת הפרסום והטקסט המוביל (אם יש כזה) מובילים למאמר המלא, ואם יש תגובות חדשות, מופיע קישור כחול מיוחד בשבילו, כמו פעם.
טופל (כמעט לגמרי) 549046
ועכשיו נותר רק להגדיל את תיבות הטקסט ולהפריד בין המאמרים והחדשות ולחזור לימים הטובים...
טופל (כמעט לגמרי) 549047
קודם כל - תודה.

סתם מסקרנות - אי אפשר שהכל יהיה בצד ימין? נראה לי יותר נוח.

בקשר לפורמט החדש (לשעבר) של הקישורים (זה שכולם מפנים לתגובות חדשות):
זה לא כל כך משנה לי אבל דווקא היה לי מאוד נחמד שהקישור בכותרת מפנה למאמר עם תגבוות חדשות בלבד - הרי רוב הפעמים שאני נכנס לדיון זה אחרי שכבר קראתי כמה תגובות.
אחרי התקופה הקצרה האחרונה נראה לי קצת מצחיק שאני נכנס למאמר רק פעם אחת דרך ה"דלת הראשית" ובכל ביקור חוזר מתגנב דרך החלון. נראה לי שגם למשתתפים חדשים באתר זה יהיה יותר נוח.
אולי המספר של המאמר בצד שמאל למעלה יכול להיות קישור למאמר המלא, והשאר כולל הכותרת ישמשו למצב הנפוץ יותר, שבו נכנסים למאמר עם תגובות חדשות.

נסיעה טובה!
טופל (כמעט לגמרי) 549048
על לא דבר. כמובן שאפשר שהכל יהיה בצד ימין, אבל נראה לי עדיף להעמיס פחות על העין ולהפריד בין פריטי המידע.

שיניתי את הקישורים בעמוד הראשי לאור הרבה בקשות מהקהל. אי אפשר להשביע את רצון כולם, כי לכל אחד נוח משהו קצת אחר, אז אלא אם כן נשמע תמיכה גורפת בהצעה שלך, נישאר לפחות בינתיים עם הפורמט הקיים.
טופל (כמעט לגמרי) 549091
לטעמי - שיהיו קישורים לתגובות חדשות גם במה שיש בצד (סקר/דיונים מתמשכים/דיונים אקראיים).
טופל (כמעט לגמרי) 549051
יופי, תודה.
טופל (כמעט לגמרי) 549062
זה לא סתם שאין נקודה - המילים ''בתגובה ל'' מופיעות כקישור לאתר של הכותב (התגובה הזו היא דוגמא טובה). ההימור שלי הוא שהחצי הראשון של התג של הקישור לאתר לא סגור, וככה יוצא שהטקסט ''אתר)'' והנקודה לא מופיעים.
תודה רבה! 549067
טופל (כמעט לגמרי) 549070
תודה. למשתתפים הפשוטים כאן אין מידע על חלוקת העבודה באחורי הקלעים של המערכת, אבל נראה שאתה וטל עבדתם קשה לבנות את האייל מחדש בפן הטכני והעיצובי. תודה רבה.
טופל (כמעט לגמרי) 549097
טעות בידך.

בדומה לשירות בצבא, חלוקת הנטל היתה מאוזנת והוגנת. ארבעה עורכים חילקו ביניהם את התפקיד העיקרי, עורך חמישי קיבל מטלה קלה יחסית, וטל נתן חיפוי לוגיסטי ושינה, פה ושם, את התוכנה הידועה לשימצה שלו. ככל שזה נוגע לנו, כל מה שהוא השקיע היו כמה מאות שעות של שיחות טלפוניות ועוד שעות שמספרן אינו ניתן אפילו להערכה באותם שינויים ספורים. אגדה אורבנית מספרת שרוחו המעונה נצפתה לפעמים, בשעות שלפני הזריחה, כשהיא משוטטת ברחובות עיירת מגוריו וממלמלת משפטים לא ברורים ב-C.

תחום האחריות של ארבעת המוסקטרים כלל את החשיבה האסטרטגית, את התחום היצירתי של העלאת הצעות לשינויים, את הביקורת ההוגנת, אם גם הקטלנית, של הצעות שהועלו ע"י אחרים, את הביקורת על הביקורת, את הקללות, את האיומים ("אם כך עלי להודיע בצער על פרישתי ממערכת האייל עד לאחר תום המונדיאל" וכאלה), את הנסיונות הבלתי נלאים לדכא את העורך החמישי ע"י שינוי דעתם לגבי תיקון בדיוק שעה אחרי הישום שלו, ועוד כהנה וכהנה פעילויות חיוניות ממין זה.

כן, העורך החמישי היה זה שקיבל את התפקיד הצנוע ליישם את השינויים. זה תפקיד טכני, חסר מעוף, נטול הילה ולא דרש ממנו אלא לימוד של HTML וקצת ג'אוה, תכנון מסדי נתונים, הכרות עם שתיים-שלוש מערכות הפעלה, ידע שטחי ב-TCP ומעט הבנה באספקטים של ביצועים. מאחר והתפקיד הזה, זניח ככל שיהיה, גזל ממנו כשש עד שמונה שעות‏1, הוא קיבל פטור מחלק מהפעילויות האחרות שהוזכרו למעלה, כגון הקללות והאיומים. מאחר והעורך הזה הוא איש צנוע ועניו, וזאת בנוסף להיותו ד"ר לססטיסטיקה, לא ננקוב בשמו כדי לא להביך אותו.

_____________
1- לדקדקנים: בכל יום
טופל (כמעט לגמרי) 549112
במילים אחרות יישמתם את המבנה המסורתי של סטארטאפ ישראלי טיפוסי...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים