סקרים קודמים 550173
פתאום שמתי לב שאין בשום מקום קישור לסקרים קודמים... הדרך היחידה להגיע לסקרים ישנים היא דרך הארכיון.
סקרים קודמים 550268
מה רע בלהגיע לסקרים ישנים דרך הארכיון? הרי בשביל דברים שכאלה הוא נועד.
סקרים קודמים 550271
אם אתה כבר שואל "מה רע": יש רק דף ארוך אחד להכל.

האם אפשר להוסיף בתחילת הדף של "לפי קטגוריות" קישורים לתחילת הקטגוריות עצמן (עם anchors)?
סקרים קודמים 550274
הארכיון באמת יצטרך לעבור רוויזיה מסיבית - המבנה שלו כבר לא מתאים לאתר בן 11, עם אלפי פרסומים. רשמתי לפני גם את ההצעה שלך ל-anchors.
סקרים קודמים 550287
בשביל לגלות אם בסקר הקודם יש תגובות חדשות אני צריך לא פחות משלושה קליקים, ואני אפילו לא סופר את הגלילה לתחתית העמוד כדי למצוא את ה"ארכיון". וזה, כמובן, כי אני יודע מה אני עושה. סתם גולש מן השורה היה מוותר הרבה לפני שהיה מוצא את האופציה הזו. במינימום תוסיפו רשימה של "הסקרים האחרונים" בתחתית עמוד התוצאות של הסקר הנוכחי כפי שיש רשימה של מאמרים אחרונים במדור מתחת לכל מאמר/עדכון חדשות. ואם אנחנו בנושא - לא הייתה פעם אופציה ללחוץ על שם המדור ולקבל את הפרסומים האחרונים במדור?
סקרים קודמים 550353
מהסוף להתחלה:

כן, היתה פעם אופציה ללחוץ על שם המדור ולקבל את הפרסומים האחרונים בו (היא נתנה מעין עמוד ראשי, שבו הופיעו רק פרסומים מהמדור הנ"ל), אבל ויתרנו עליה עקב תחושה - מגובה חלקית בראיות - שהשימוש באופציה הזו הוא קרוב לאפס.

גם אני בעד להוסיף רשימת "סקרים אחרונים" בתחתית עמוד התוצאות של כל סקר (שדרך אגב, לא היתה קיימת גם בעיצוב הישן), ואפילו ניסיתי בזמנו לעשות את זה, אבל אז גיליתי שאני צריך מטל משתנה PHP מתאים. יטופל בהמשך.

הקישור "סקרים קודמים" ירד מהעמוד הראשי כי מעטים השתמשו בו. לדעתי, ל"סתם גולש מן השורה" לא איכפת מסקרים קודמים, וממילא הוא לא יחפש בהם תגובות חדשות; מי שכן עשויים לחפש הם האיילים הותיקים, שכן מודעים לקיום הארכיון. בכל אופן, אם יהיה ביקוש מספיק, נחזיר.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים