554871
נדמה לי שכבר הזכרתי את זה פעם ואין לי בעיה לציין את זה שוב - כל התקלות שהייתה לי עם מס הכנסה הסתיימה מוקדם, יעיל ופשוט מהצפוי. ואם כבר בעניינים חיוביים אז גם באוניברסיטה הופתעתי לטובה למרות שכאן צריך לדייק - לא מדובר באוניברסיטה עצמה כי אם בצוות המזכירות הנפלא של הפקולטה למשפטים (בזו של תקשורת נדרש מאמץ מסוים כדי לשבור את הקרח, אבל בסופו של דבר יכלתי גם להן).
שאפו למס הכנסה 554916
מצטרף לעלמה, על מה? על זה שמס הכנסה יעילים, ענייניים ופותרים בעיות מיידית.
שאפו למס הכנסה 555297
למרות שאני אוהב לחרב מסיבות, אין לי ברירה אלא להצטרף לשבחים למס הכנסה - כבר יצא לי לפנות אליהם פעמיים בבקשות שונות (ולא רק זה, אלא שמדובר היה בבקשות שבסיומם הייתי צפוי לקבל החזר) ונעניתי במהירות ובלי שום בעיה.

לעומת זאת, בתור מי שחלק לא קטן מהעבודה שלו היא לעבוד מול בנקים, יש לי עליהם רק דברים רעים לומר.
תומך 554947
גם אני הופתעתי לטובה ממס הכנסה, מנהל הסניף באילת שפתר את בעיותי במהירות ובהבנה, הפתעה דומה שתי פניות טלפוניות לשירות הלקוחות של 012 שנפתרו במהירות לשביעות רצוני, עם פיצוי קטן סמלי אך לבבי שהוצע ביוזמתם.
מי שלכלך ומאז אני מחרים אותם ומשכנע את כל מי שאני יכול להשתתף בחרם הם "ארקיע", שם הזבלים התנהגו כזבלים בכל הדרגים, החל מהעונה לטלפון הראשון וכלה בדובר ובמנכ"ל, לא אשכח ולא אסלח!
הורס מסיבות 711161
כדי לקבל מהם טופס כלשהו עבור משיכת כספי פיצויים נאלצתי להמתין חצי שנה, פרק זמן בו הכסף לא היה נגיש עבורי.
הורס מסיבות 711169
תקשיב לי ילד - מס הכנסה גבה ממני כספים שלא כדין. כשהתחלתי איתם במשא ומתן כדי לקבל את הכספים בחזרה *האידיוטים במס הכנסה נתניה עקלו לי את חשבון הבנק* (אמיתי לגמרי).

שנתיים קודם לכן אחרת התבשרתי באותו המקום שלא אקבל את החזרי מס שאחריהם רדפתי במשך ארבע שנים תמימות בגלל "שהפקיד שטיפל בתיק שלי יצא לפנסיה" (שוב - אמיתי לגמרי). במקרה ההוא פניתי למבקר המדינה והעניין טופל במלואו במהירות וביעילות ראוייה לציון. בתחילה התפתתי להאמין שעיקול חשבון הבנק בגלל כספים שהם חיייבים לי הוא נקמה על הפניה ההיא, אבל החלמאות וחוסר הכשירות שראיתי בשלושת הימים שלקחו לי לבטל את העיקול הפיגו את החשש. אני לא מיוחד כמו שנדמה לי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים