אבל הוא לא הסביר את הפליק-פלאק. 554899
כבוד היו"ר הסביר למה לא להשתתף בהפגנה אבל לא טרח להסביר למה, אם כן, הוא היה מעורב בארגון מלכתחילה. האמת היא שהיה מעניין אותי לשמוע אותו מסביר קצת יותר על תפישת העולם שעל פיה הוא מכלכל את צעדיו. לכאורה, לא היה לסטודנטים מה לחפש בנושא הזה מלכתחילה - לא משום שזו "התרסה כנגד הצבור החרדי" אלא משום שזה נושא שפשוט לא קשור לסטודנטים ככאלה. ההתאחדות היתה יכולה למצוא אינסוף נושאים להפגנות שקשורים לסטודנטים ולמערכת ההשכלה הגבוהה, אבל היא לא טורחת לעשות את זה. כאן צץ פתאום נושא רלבנטי פחות אבל פופולרי יותר ומר שמולי מיהר לרכוב על גבו - ובאותה מהירות קפץ ממנו בחזרה. מה קרה?
הם עדיין שם 554902
כלומר הם עדיין נגד החוק כפי שאומר יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית, איציק שמול:"והרי אנחנו לא מנהלים מאבק נגד אותו ציבור אלא נגד כוונת הממשלה להפלות את ציבור הסטודנטים, ונגד הרצון של הממשלה להמשך התמיכה בחרדים בלי מנגון של שילוב תעסוקה"
הם פשוט לא שם (כלומר בבני ברק).
הם עדיין שם 554910
אבל אם הם "נגד החוק" אבל לא מפגינים אז הם לא "מנהלים מאבק". בכל מקרה, עדיין הסתירה בעינה. כשהם ביקשו את הרשיון להפגנה זה לא היה אמור להיות בבני ברק?
הם עדיין שם 554914
אבל הם כן מפגינים (פיסקה אחרונה בכתבה שהאייל קישר אליה).
הם עדיין שם 554921
או קיי. אז הוא לא ירד מהסוס הפופולרי. עדיין עומדת בעינה השאלה למה הוא נסוג מההפגנה בבני ברק אחרי שהוא פנה לבקש רשיון להפגין שם.
אבל הוא לא הסביר את הפליק-פלאק. 554904
התברר לו שהנושא הוא פופולרי רק בתקשורת

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים