כלבי אשמורת 557140
מיום ליום הולכת הפרשה ונפרשת, פרטיה נחשפים ואף שלא נמסר הדין עדיין ועל סמך הרשמים הפרטיים שלי, אני מאושר שהוגשה התלונה ושהפכה להיות פרשה ציבורית. אני מעריך את אומץ הלב של האישה להוציא את הסיפור החוצה, כי אין דבר מתועב יותר מאשר עבריינים שמפעילים לחץ על קרבנות להשתיק את הפרשה. אם נכונות הטענות של הגברת, אזי אני שמח פעם נוספת על שאותו ניצב נחשף בערוותו ברבים, עם המכנסיים מופשלים, גבר שנתפרסמה תשוקתו העלובה ונתפרסמה הדחייה שדחתה האישה אותו. אלה שבמקום להביע חרטה, ולאחר שנכשלו נסיונותיהם העבריינים להשתיק את הפרשה באמצעות לחצים כאלה ואחרים, עורכים מסיבות עיתונאים ומאשימים את כולם רק לא את עצמם. אם נכונים הדברים, אני מקווה שאותו ניצב יישא יחד עם שכמותו, פרש אדם, משה קצב במלוא כובד העונש.
כלבי אשמורת 557141
הופעל לחץ? מצד עבריינים?

(גם קצב אינו עבריין. אם כי במקרה שלו אפשר להוסיף בוודאות די רבה "עדיין")
כלבי אשמורת 557157
כמדומני שאדם יכול להיות עבריין עוד לפני שהורשע. ואז הוא הופך להיות עבריין מורשע.
מה הסיפור? 557145
בשום מקום לא ראיתי מה בדיוק טוענת אותה א'... למישהו יש לינק?
מה הסיפור? 557156
עד שיהיה משהו יותר רציני:
מה הסיפור? 557166
לא, המתלוננת היא א', לא מ', מ' היא חברה של א', שיש להן גם חברה משותפת ש', ולפני חמש שנים ש' הכירה למ' את בר לב ובאותו לילה היה ביניהם ניאוף במלון בהרצליה. מ' מתלוננת על אונס, היא טוענת שש' סיממה אותה, אבל ש' טוענת שמ' סתם מקנאת במערכת היחסים שלה עם בר לב. א' מתלוננת שבר לב הטריד אותה מינית לפני שנתיים באילת, וזה הדיווח הראשון על האירוע. בד בבד א' מתלוננת גם נגד מנכ"ל המשטרה על הטרדה פסיכולוגית ומינית. לא אמרתי שום דבר אירוני, אם זה מצחיק מישהו זו לא אשמתי!
מה הסיפור? 557191
העיקר שאשתו של בר לב מתייצבת לצדו.
מה הסיפור? 557192
נו, ברור.
מה הסיפור? 557278
אני לא יכול לשמוע את השיר הזה יותר בלי להזכר בביצוע המדהים שלו ב-Goldeneye.
אפשר לשמוע חלק ממנו כאן, רצועה 10.
מה הסיפור? 557284
אכן, זה והביצוע ההודי(?) ל Anything Goes באחד מסרטי אינידאנה ג'ונס הם מופתים לקאברים ביזאריים.
מה הסיפור? 557304
אם כבר סיני.
מה הסיפור? 557193
זה באמת מגוחך שהחברה הקבועה של בר לב מאשימה את החברה הזמנית של בר לב שהיא מקנאה ביחסיה איתו, כששתיהן מתעלמות לגמרי שיש עוד מישהי בפרשה הזאת, שהיא במקרה גם נשואה למושא הקנאה.
מה הסיפור? 557505
זה קצת מצחיק (והרבה עצוב), אבל לא בלתי סביר - אם הרעיה הרשמית היא מחוץ לתמונה מבחינת אהבת הגבר, וכולן יודעות את זה, והם נשארים נשואים מסיבות שלא קשורות לאהבה.
מה הסיפור? 557199
והעיקר שיש צו איסור פרסום.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים