שרברב 558934
לאחר מפגש לא נעים עם שרברב שהצליח לגבות ממני מחיר מופקע ועוד על עבודה גרועה, קיבלתי מחבר לעבודה המלצה על מידרג. הוא טען ששלושה בעלי מקצוע בתחומים שונים שהוא השיג דרך האתר, היו "10" מבחינת יחס, איכות עבודה ומחיר.
ניסיתי שניים - שרברב וחשמלאי. אכן 10, כפי שדיווחתי לתחקירנית החמודה של האתר שתיחקרה אותי לאחר כל מפגש. החיסרון הוא שכמות בעלי המקצוע העומדים בדרישות האתר אינה גבוהה, שכן סף הכניסה הוא עשרות המלצות חיוביות מן הלקוחות האחרונים של בעל המקצוע, ודירוג מאוד גבוה באופן רציף.

-------------------------
1בשלב מסויים הוא שלף תמונות של ילדיו שאותם הוא צריך להאכיל.
שרברב 558955
באותה שיטה בדיוק, מישהו הצליח למכור לי אופנוע במחיר גבוה ממה שהוא פרסם בעיתון (יש אנשים שריח הפריירים פותח להם את התיאבון).
שרברב 558956
לי אגב, יש נטייה לפעמים לתת קצת יותר למי שנדמה לי שיש להם משמעותית פחות מלי. אבל כאשר הסחורה מתחת לכל ביקורת והדרכים נסללו בכחש, הנטייה פוחתת...
שרברב 559035
אם זאת הגישה שלך, אשמח לתקן לך את הצנרת בפעם הבאה שתהיה לך בעיה.
שרברב 559037
איחרת - השרברב ממידרג היה כל כך מוצלח‏1 שאני מחכה בכיליון עינים שהצנרת תתפוצץ כדי שהוא יתקן אותה.
1 הוא אף התקשר מן הדרך כדי להודיע שהוא יאחר בחמש דקות!
שרברב 559005
מצטרף להמלצה על מידרג.
אמנם חלפה שנה מאז השתמשתי בשירותיהם, אבל שני בעלי המקצוע (שרברב וטכנאי מזגנים) שהזמנתי היו מקצועיים ואיכותיים ברמות שלא הכרתי.
הגדיל לעשות השרברב, שגם קבע אתי שעה מדויקת בה הוא מגיע וגם הגיע בדיוק נמרץ, גם התמודד באופן מעורר כבוד עם בעיה שרברבית מסובכת וגם לקח מחיר סביר.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים