הגולש ''מחריד ומפליץ'' הוא טרול מופרע, תתעלמו ממנו במידת האפשר 565197
למה אתם מגיבים למופרע הזה ?
אולי כי הוא שואל שאלות מקוריות? 565198
ומסרב לשקוע בקלישאות הרגילות, למשל על "זכות השביתה" (להזכירכם, מדובר על הזכות לקבל משכורת תמורת בטלה) או "שר האוצר האוטם ליבו לזעקת אומללים" (לא הבטלנים שמתפקידם לטפל באומללים, אלא שר האוצר הוא שאוטם את ליבו?...)
צריך ים עמוק מאוד של חוצפה ואכזריות כדי להאשים את שר האוצר בכך שקטינות מעוברות לא ניצלות מהתאבדות ושיתומים נזרקים לרחוב בגלל ריב על כמה ריבועי נייר צבעוניים וממוספרים!
אולי כי הוא שואל שאלות מקוריות? 565439
אם המאבק הזה הוא על כמה ריבועי נייר צבעוניים וממוספרים חסרי משמעות, אני לא מבין למה לעובדים הסוציאליים יש בכלל מחויבות לטפל בעניים, קטינות מעוברות ויתומים. אחרי הכל, כל מה שהם מקבלים עבור זה זה כמה ריבועים חסרי משמעות. לכן, אתה ואני (ושר אוצר) אחראים לאותם עניים, קטינות מעוברות ויתומים לא פחות מאשר עובדים סוציאליים. אם כבר, צריך לשבח את העובדים הסוציאליים כי מפעם לפעם הם באמת עוזרים לאנשים האלה בהתנדבות. גם אם הם כולם ממזרים עצלנים שעובדים רק שעה אחת בחודש, זה עדיין הרבה יותר ממה שרובנו עושים - צריך ים עמוק מאוד של חוצפה ואכזריות כדי להאשים את העובדים סוציאליים במצבם של האומללים כל עוד אתה לא עוזר לאומללים בעצמך
עובדים הסוציאלים בלשכות יותר פוגעים מאשר עוזרים 565454
נתחיל בזה שכאשר יש עודף עובדים סוציאלים הם יוצרים מכשולים ביורוקרטים לקבלת זכויות וגוזלים תקציבים שהיו אמורים לעבור לזקוקים.

נמשיך בזה שבגלל עודף עובדים סוציאלים, העובדים הסוציאלים יוצרים עבודה מלאכותית לעצמם על ידי פיברוק בעיות סוציאליות. מהפיברוק ניפגעים מטופלים שטופלים בהם האשמות על כך שהם "יוצרי בעיות".

למשל. רוב המוצאים מהבית בטענת הזנחה או התעללות, הם עניים שהיו אמורים לקבל עזרה כספית ולהמשיך לגור בביתם הטבעי. התעללות אמורה להחקר רק על ידי משטרה, לעובדים הסוציאלים אין כלים לחקירה כזו (לרוב, עובדים סוציאלים ממציאים התעללות לפי דמיון חולני שלהם או לפי סימפטיה\\טינה למטופלים).
אין לך מושג כמה את/ צודק/ת! 565501
בעיקר בכל הנוגע לחכמתם של השפיכופלוצים: אותי, למשל, הם כמעט וזרקו מהצבא כי הפרצוף שלי נראה להם מפחיד מדי! ושנים אחר כך הם איימו לאסור עליי ללמוד נהיגה, כנראה מאותה סיבה.
מי שהולך לעבודה כזאת לא מתכוון להרוויח מיליון דולר בדקה! 565500
ואכן כולנו אשמים, כי כולנו אזרחים במדינה (?) דמוקרטית (?) ומערבית (?) שבה כולם אחראים לגורל הכלל. השאלה היא רק במה אנחנו אשמים. אם באמת גורלם של קורבנות השביתה (אני מדגיש-לא העובדים, אלא קורבנות השביתה) נגע ללבך-אולי תזמין אותם אליך הביתה? לפחות אחד מהם? למשל, אם אשתך עקרה, למה שלא תאמץ ילד/ת רחוב?
אגב, אני עוזר רק למי שמוכן לעשות משהו לטובת הכלל. למשל למתנחלים.
לצערי, למלבני הנייר יש יותר מדי משמעות בימינו ובמקומנו! 565525
הרבה יותר משמעות, למשל, מאשר לחיי אדם, לכבוד, או לאהבה.
ואני לתומי חשבתי שבמקצועות מסוימים מלבני הנייר הם רק פרס ניחומים-חשוב, אבל רק פרס ניחומים, ואלו הפרס העיקרי הוא ההזדמנות להציל את גופו או את כבודו של הזולת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים