566101
1. תחפושת של ליצן במסיבה ביתית אצל חברה. התלבושת קנויה וטריוויאלית, אבל אשתי איפרה אותי בכשרון, בלהט, ובציוד שנקנה לאחר חקירות וחיפושים בחנות יעודית בדרום תל־אביב. יצא מוצלח וזכה לשבחים, למרות חוסר המקוריות המסוים (הממ) בבחירת הנושא. הבאסה היתה שהיה ליצן נוסף באותה מסיבה, שהפגיז בתלבושת תפורה בבית של ליצן־חצר ימי-ביניימי, כולל שלשלאות ושרוולים מתנופפים, איפור מקצועי שנראה כאילו נלקח מסרט תקופתי, וצעדי־ריקוד תואמים שאני חושד שתורגלו חודשים מראש.
2. באותה תחפושת, סיבוב בעיר, אבן־גבירול, כיכר רבין. לה־גופרה. וופל בלגי עם שמנת ותותים. הבאסה היתה לחפש חניה; כבר היה מהיר יותר ללכת עשרים דקות ברגל.
3. חיפושית במסיבה ביתית אצל קרובת־משפחה. בגדים שחורים פשוטים ושני אביזרים (מחושים וכנפיים), אבל הצבעים תאמו מספיק כדי שהתחפושת תיראה די טוב בהתחשב בהשקעה המינימלית. הבאסה היתה שבאותה מסיבה היה עוד חיפושית-זכר אחד שהשלים את ההופעה הסקסית בפיאה, מיני וביריות, מה שאני לא חשבתי לעשות. נו טוב.
4. בעבודה לא התחפשתי, כי ממש לא היה לי לא זמן ולא ראש לזה ב72 השעות שלפני המסיבה, מה גם שהיה מדובר בתחפושות קבוצתיות. הבאסה היתה שדווקא בערב חשבתי על איזה רעיון מפגר לתחפושת זוגית, אבל ההצעה ("היי, X, תגידי, שנינו לא הכנו שום דבר מראש, אז בואי פשוט נחליף בגדים ונתחפש זה לזו!") נענתה במבט המום ובנענוע־ראש נחרץ.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים