חולה על ספורט 56788
בעונה של הפוטבול אני רואה 3 משחקים כל שבוע אפילו במחיר של חוסר שינה היסטרי. את הפלייאוף ב NBA אני לא מחמיץ, וכנ"ל לגבי ה NHL (הוקי קרח למי שלא יודע). כשיש אולימפיאדה אני לא מחמיץ אף יום תחרויות בבריכה או באתלטיקה, כנ"ל לגבי אליפויות העולם בשחייה ואתלטיקה. ואם יש שידור של בייסבול, רוגבי או פוטבול אוסטרלי אני גם אשתדל לראות.
יחד עם זאת, אני לא מוכן לשלם יותר. אם החבילה הבסיסית של הכבלים/לווין היתה עולה 50-60 שקל, היה מקום לתשלום עבור ארועי ספורט מיוחדים, אבל במחירים המטורפים שהמנוולים האלו גובים??? בשום אופן. אם לא תהיה לי ברירה אני אשקיע בצלחת פרטית ומפענח, ואצפה בצורה פירטית.

נ.ב.
כדורגל ישראלי לא נחשב בעיני לספורט.
חולה על ספורט 56820
נ.ב. למה?
חולה על ספורט 56892
אני מניח שאתה שואל למה כדורגל ישראלי לא נחשב בעיני לספורט.

אוהד ספורט אמיתי צריך להבין את המשחק, את החוקים שלו ואיזה קשיים עומדים בפני הספורטאים. רק ככה אתה באמת יכול להנות מספורט. רק מי שנסע איזה 30 ק"מ על אופניים, הגיע לעלייה וניסה לעלות אותה כשהוא עומד על הפדלים ומדווש בכל הכוח, יכול להבין כמה גדול לאנס ארמסטרונג (זוכה הטור-דה-פראנס ב 3 השנים האחרונות). רק אם ניסית להחזיק קצב של 5 דקות לק"מ בריצה ל 5-10 ק"מ, אתה יכול להבין מה זה רץ מרתון שרץ 42 ק"מ בקצב של 3 דקות לק"מ. רק אם ניסית לעשות סיבובים חדים על רולרבליידס ולהשאר על הרגליים (כאן אין הרבה קרח...) אתה יכול לקבל מושג מה עומד בפני שחקני הוקי קרח.
אבל זו רק ההתחלה. ספורט אמיתי זה תרבות. ספורטאי אמיתי יודע להעריך ולכבד את היריב מצד אחד, אבל מצד שני הוא יודע את מה שאמר וינס לומבארדי (המאמן האגדי של גרין-ביי שזכה כמאמן בסופרבול הראשון והשני): הניצחון זה לא הדבר העיקרי, הניצחון הוא הדבר היחידי. והניצחון יכול להיות גם להמשיך למרות הכאבים בגב וברגליים ולסיים מסלול קשה, גם אם אתה האחרון.

אחרי ההקדמה הארוכה הזו אני יכול להגיד לך במלוא האחריות (שנים ארוכות הייתי הולך בשבתות לראות כדורגל, ולתקופה קצרה הייתי גם שופט/קוון וחבר באיגוד השופטים) שבכדורגל הישראלי העיסוק העיקרי של הכדורגלנים הוא מסיבות ובילויים ואין להם שום כבוד לכדורגל, העיתונאים הם עיתונאי חצר, הקבוצות וההתאחדות מנוהלות בשיטת פל-קל. די אם נזכיר פרשיות כמו האפדרין, האונס שעשו שחקני הנבחרת הצעירה (שיבעה וואחשים על בחורה זה ""בהסכמה"". yeah, right ), "חגיגות" האליפות בקרית אליעזר בשנה שעברה, ואלו רק דוגמאות מהזמן האחרון.
כל אחד מתוך שלושת אלו יכול להרוס ספורט:
*שחיתות
*אלימות
*סמים
בכדורגל הישראלי יש את הכל.
7:1 ! 56956
הם לא יכלו לעצור אחרי 4-5 גולים? אנטישמים!
7:1 ! 57138
כן, גם אני לא האמנתי. הייתי בטוח שננוצח, אבל גם חשבתי שהגרמנים ירצו למנוע תקרית דיפלומטית ויסתפקו בהבסה סימלית
7:1 ! 57142
אם הבנתי נכון מהדיווחים בתקשורת המקוונת, דווקא עשו הגרמנים מחווה גדולה לעמיתיהם העבריים - והבקיעו שער ראשון לשערם שלהם.

ומי אמר כי אין גרמניה אחרת?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים