מעניינת העובדה 57025
שכל המגיבים לפתיל זה הנם גברים.
יש סטטיסטיקאים בקהל? 57041
לא סטטיסטיקאית 57042
אבל אני לא מופתעת. לפי אינטואיציה, יש מעט מגיבות באייל, ולידיעה הזו יש מעט תגובות. כך שלא מפתיע שאין כאן מגיבות נשים. לי אישית אין מה לומר על הידיעה שלא אמרו לפני.
לא סטטיסטיקאית 57043
כן, אבל היה ניתן להעלות על הדעת שההסתברות לתגובה של נשים, במקרה כזה, תהיה יותר גבוהה (הסתברות מותנית. מאה בסטטיסטיקה, כך נודע לי היום. איזה כיף לי!) פשוט משום שזה נושא שנוגע לנשים באופן די ברור.
לא סטטיסטיקאית 57044
צריך שניים לטנגו!
למה לא ממציאים גלולה לגבר?
לא סטטיסטיקאי 57045
קצת קשה, הייתי אומר... הגבר הוא לא זה שהביצית המופרית נמצאת אצלו... בבוקר שאחרי, כדור שהוא יקח לא יעזור לאשה..
הא-הא 57046
בערב שלפני, לא בבוקר שאחרי!
זו כבר שאלה אחרת. 57047
בערב שלפני זה סיפור בפני עצמו. אני לא אתעמק בזה, מסיבות שונות, בעיקר הבורות שלי בנושא, ורק אציין כי בעוד שמערכת הרביה פרופר אצל האשה די מופרדת ממערכת שגורמת להנאה ממין, אצל גברים המצב הרבה יותר סבוך.
הא-הא 57050
אני מניח, שהסיבה העיקרית לכך, היא שיותר קל לחסום ביצית אחת ממליוני תאי זרע. התהליך של הבשלת ביצית, הפרייתה וקליטתה ברחם הוא יותר מורכב ויותר קל למניעה מאשר למנוע יצור של תאי זרע.
מצד שני אני לא רופא ולא ביולוג, אז קחי את זה בערבון מוגבל.
הא-הא 57057
אז שכבר יעשו משהו כמו הגלולות שלכן - ניקח כל החודש, שגם אנחנו נסבול. (:
אולי 57048
ואולי לא: סה"כ אין הרבה מה להגיד על הידיעה הזו. זה טוב שמי שצריכה את הכדור הזה תוכל לקבלו במהירות, ללא צורך במרשם. מצד שני, אני לא חושבת שמי שמקיימת יחסי מין באופן קבוע יחליפו כדורים רגילים או קונדומים עם הכדור הזה: זה פשוט לא אותו הדבר מבחינת הרגשת הבטחון. והרבה יותר קשה להיות מיחסי מין כשבראש יש דאגות לגבי התוצאות...
גלולה מסרטנת 57087
צריך להתייחס גם לתופעות הלוואי הקשות - בחילות ממושכות וחריפות, בין היתר. לדעתי הן לבדן מצביעות על נזק גופני אפשרי. אבל בנוסף, קיים חשש שהגלולה הינה ''טריגר'' לסרטן, בייחוד סרטן השד, משום שהיא מציפה את הגוף בהורמונים בבת אחת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים