נו, נו 576512
הוא לא אוהב ישראל, הוא פשוט תומך בכל מי שנלחם במוסלמים, שאותם הוא שונא. מצד שני, הוא מאוד לא אוהב יהודים, ואף כתב על כך שבמערב אירופה אין "בעיה יהודית" כי יש שם רק כמליון יהודים, 800 אלף מתוכם בצרפת ואנגליה, אבל שלארה"ב יש "בעיה יהודית" עם ששת מליוני היהודים שלהם. בקיצור, גזען מצוי.
נו, נו 576519
לא, הוא לא שונא יהודים, הוא יהודים סמולנים, יהודים ימנים הוא דווקא אוהב ובגלל זה סילקו אותו מפורומים גזענים אמריקאים.

ציטוט מהמניפסט שלו:
In any case; educate yourself and learn the difference. Today’s conservatives and want to-be Nazis are ignorant when they obsess so much over the Jews. There is no Jewish problem in Western Europe (with the exception of the UK and France) as we only have 1 million in Western Europe, whereas 800,000 out of these 1 million live in France and the UK. The US on the other hand, with more than 6 million Jews (600% more than Europe) actually has a considerable Jewish problem. But please learn the difference between a nation-wrecking multiculturalist Jew and a conservative Jew.
כתבה
נו, נו 576526
בלינק שהבאת לא מוזכרים יהודים. אבל כאן http://hurryupharry.org/2011/07/25/anders-breivik-an... הם מוזכרים.
יהודים לא תופסים אצלו מקום חשוב, לכאן או לכאן. הוא עסוק בשנאת מוסלמים, ושמאלנים -ומכאן גם יהודים שמאלנים. אבל למה נראה לך שהוא "אוהב" יהודים ימניים? כלומר, אפשר לינק?
מהלינק הזה כאן יוצא שהוא אוהב רק את "השבט הנורדי" כמו שהוא קורא לזה, וחושב שמנישואי תערובת יוצאים ילדים פגומים. כאמור, גזען מצוי.
נו, נו 576529
צודק, זה הלינק הנכון

בלינק שהבאת מישהו קצץ במתכוון את המשפט האחרון בפיסקה השניה.

הפסקה המלאה היא:

In any case; educate yourself and learn the difference. Today’s conservatives and want to-be Nazis are ignorant when they obsess so much over the Jews. There is no Jewish problem in Western Europe (with the exception of the UK and France) as we only have 1 million in Western Europe, whereas 800,000 out of these 1 million live in France and the UK. The US on the other hand, with more than 6 million Jews (600% more than Europe) actually has a considerable Jewish problem. But please learn the difference between a nation-wrecking multiculturalist Jew and a conservative Jew

ברייויק שונא סמולנים יהודים בארץ ובעולם כמו שהוא שונא סמולנים נורווגים בגלל ה"רב תרבותיות" שלהם, אבל הימנים היהודים הם בסדר מצדו. לא קשה להבין למה כי מצא מין את מינו, או יותר נכון מצא ברייויק את ברוך גולדשטיין, ג'ק טייטל, יגאל עמיר והאחרים שאומרים אותו דבר.

גם הפסקה הראשונה שציטטת חתוכה במקומות אסטרטגיים. זאת הפיסקה המלאה:

I guess it is tempting for the many who have endured years of vilification, to just start believing the propaganda and embrace NS fully. However, I remain a staunch anti-Nazi and I blame NSDAP for the situation we are in. Hadn’t it been for the actions of the cultural right wing extremists known as the NSDAP our Western European countries would not be dominated by the cultural Marxist extremist regimes we witness today. If the NSDAP had been isolationistic instead of imperialistic(expansionist) and just deported the Jews (to a liberated and Muslim free Zion) instead of massacring them, the anti-European hate ideology known as multiculturalism would have never been institutionalized in Western Europe, because the Marxists would never have been so radicalized to begin with. The cultural conservatives would have been in a very strong and dominant situation today. Western European countries would have had cultural conservative doctrines similar to what we see in Japan and South Korea.

נו, נו 576530
אני תוהה מה יותר גרוע: לחטוף ממנו כדור או להתעמק במשנתו המושכלת.
נו, נו 576532
אבל זה שהוא אומר שיש להבחין בין יהודים שמאלנים ושמרנים, וזה שהוא שונא שמאלנים, ובתוכם יהודים שמאלנים, לא אומר שהוא אוהב יהודים שמרנים. ואם אתה כבר מצטט מהלינק שהבאתי, תצטט גם את הקטע שבו הוא מתכנן לשתף פעולה עם האיסלם הקיצוני, כי יש להם מטרה משותפת- הם ישלטו בעולם התרבותי שלהם, והימין האירופי ישלוט באירופה. האם זה אומר שהוא אוהב מוסלמים?
שוב: היהודים עניין שולי אצלו, הכול כפוף, נובע, וקשור למלחמתו בשמאל האירופי.
נו, נו 576535
אם כך היהודים הפכו לעניין שולי אצל ברייויק, אין באג'נדה שלו שנאת יהודים, הוא שונא רק יהודים סמולנים, הימנים אחלה מצדו ויודעים לטפל בערבים, וזה מה שאמרתי מלכתחילה.

הוא גם צריך *לאהוב* אותך? מספיק שבך הוא לא מתכנן לירות.
נו, נו 576537
אם היתה מתפתחת נהירה רבתי של יהודים שמרנים לאירופה, עד כדי סיכון תרבותו הטהורה, הוא היה שונא גם אותם.
ואגב, אף ערוץ מדיה רציני לא הזכיר את תמיכתו המדומה בציונים, רק אתרי שמאל קיצוני ישראלי ואירופי, וימין קיצוני אירופי, מפריחים באוויר את השטויות האלה. למי מהם אתה משתייך?
נו, נו 576540
אם היתה הגירה של נורווגים כהה עור לתחנה המרכזית היית שונא גם אותם.

אף ערוץ מדיה רציני לא צייר אותו כשונא יהודים ואף ערוץ מדיה רציני לא קיצץ משפטי מפתח מפסקאות חוץ מאתרים יהודיים ימנים. הימין נלחץ מהמחמאות של ברייויק במקום ללמוד מהן משהו. אני? ברור שנלחצתי, אנחנו יושבים באותו סיר.
נו, נו 576542
אתה משנה את הנושא. טענת ש" יהודים ימנים הוא דווקא אוהב".
ביקשתי לינק.
הבאת לינק שבו הוא עושה הבחנה בין שני סוגי יהודים.
אמרתי שזה שהוא שונא סוג אחד לא אומר שהוא אוהב את האחר.
ואז אמרת "הוא גם צריך *לאהוב* אותך?"

ובכן- כן, כי זה מה שאמרת בהתחלה. אז מה סגרנו- הוא אוהב יהודים ימניים, או לא? דגש על "אוהב".
נו, נו 576543
יפה, הגענו לשלב הזה בדיון כשאין לך מה להגיד ואתה נאחז בשרוך נעלי ולא מרפה. חבוב, אל תצפה להשתפכות רומנטית מצד בחור כמו ברייויק, הוא מביע את אהבתו והערכתו אליך בזה שהוא לא יורה בך.

אני מיציתי.
טעות, הכל החל זמן רב לפני כן 576615
כל אידיאולוגיה ככל שתהיה לא תוביל את האדם לרצח, וודאילא ל''רצח סימולטאני''.
ולכן כל רוצח עושה זאת בגין מניע אישי או אם הוא חולני (אולי ''נאצי'') הוא ''מייצר'' לעצמו את המניע.
מצטער, חייב לעזוב, לא יכול להמשיך.
טעות, הכל החל זמן רב לפני כן 576806
יש לי תחושה שהמקרה המזוויע עם כל האי הגיון והמוזריות שקשורות בו יסתיים במוות לפני או קצת אחרי המשפט.
ואז יתחילו קונספירציות. *

ואז בלהט ההטחות ההדדיות והאידאולוגיות הצדקניות מהצד של "ההם" לעומת "שלנו" אף אחד לא יעלה על הדעת שמדובר בסה"כ בבחור שפרח לו בורג.
ואז תתחיל מריבה שתתפתח למלחמה גדולה.

1 ציפור לחשה לי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים