גדר חייץ 58373
אני ועוד הרבה כמוני חושבים ומאמינים שגדר תמנע הרבה מאוד פיגועים אבל לא רק יימנעו פיגועים. יווצר מצב שבו נרחיק מעלינו את הפלסטינאים מוחשית וגם מבחינה חברתית. הם יהיו מעבר לגדר וייזדקקו לדרכון וויזה בכל פעם שייצטרכו להכנס לישראל וייעברו את כל פרוצידורות הבטחון. לא שזה יממנע מהם לחבל, אבל לפחות יוריד את כל הפחות מומחים, הרתיעה שהם ייתפךסו תהייה קיימת.לא לשכוח שהם מאוד לא מתקדמים. וניתן להרתיע יותר בנקל את אלו שפחות יודעים. שיתוף הפעולה שלהם עם המתוחכמים ירד ולו רק קצת. נכון שיישנם המתאבדים, ואלה שמפוצצים את עצמם. אבל למזלינו לא כולם כך. לא כל היילדים במשפחה אחת מחלקים את אותם הדיעות בין אם פוליטיות ובין אם בנושאים שונים.
החלום שלי שייוצר מצב שבו הם אלו שיירצו את השלום וזו השיטה גדר חייץ. ממש כמו מסך הברזל. גרמנייה המערבית זכתה לשיגשוג כלכלי וכמובן חברתי היום זה נחשב למעמד חברתי אם נוהגים במרצדס(לא משנה שזה נבנה בדמם של היהודים) זה סיפור אחר לפעם אחרת.
גרמניה המזרחית הייתה זו שרצתה לשבור את הקיר שחצה אותם. מצבם הכלכלי הייה נוראי.
ואולי זה באמת מה שאנו צריכים לעשות ואף מזמן.זה לדכא לחלוטין כל נסיון שלהם. ועדיין להשאר בגבול שבו נקרא הומוניטריים. ובכך נפתור לפחות חלק מהבעייה. הרבה ישראלים ירגישו שאכן עשה הממשל שלנו משהו לביטחוננו. ולציין שהעם הפשוט הפלסטינאי העדר של הרוצחים יירגישו שהנה קבלו את מה שהם רצו וזו מדינה שלהם. אני מאמינה שהיותר משכילים יבינו שזה גזר דין נוראי אבל מכיון שהשנאה שלהם מעוורת אותם הם ישתעשעו ברעיון של מנהיגות ומדינה. ההזדמנות שלהם לשחק אותה בגדול. משחק מחשב שיהפוך למציאות. אני לא יכולה להימנע מלכנות אותם כילדים מגודלים שבלבלו את המציאות עם עולם הדימיון. ואני מבינה מה קורא שם ייש להם את החשיפה לעולם המערבי ומצד שני הם נבלמים על ידי הדת האיסלמית העוצרת אותם מלשעוט קדימה. הם כל כך ממורמרים וכועסים ומקנאים בנו הישראלים ולא רק בבתים הייפים שלנו או במכוניות אלא בדרך החיים בפתיחות בדמוקרטייה בזה שאין אנו בולמים ומונעים מיילדנו את החופש הביטוי. ועוד ועוד... וכמו שקרה בגרמנייה האספסוף שגדל והכה ביהודים. הכל מתחיל מקנאה. ואני לא פדגוגית סלחנית אני לא מאמינה שאני צריכה לסלוח להם .. הם בחרו בדרך זו.. שיקמו ויתמרדו נגד זה. אבל הם לא עושים את זה לעומת זאת הם מעדיפים לחבור עם אלו שאינם מסכימים איתם וזה ידוע כחולשה אז מדוע שאבין אותם בעליבותם ולא בהדרם ואתחיל לכבד אותם רק כאשר יתמרדו נגד אלה שמשחקים איתם ומושכים אותם במושכות. עד אז רק הגדר תלמד אותם ועל בשרם מה זה להיות בודד. אגב קצת קשה לדרוש מעם ברברי וחייתי שיתנהגו כבניי אדם. ואני שוב מאמינה שהבעייה שלהם היא הרבה יותר מורכבת והיא בעצם שלהם הם צריכים לעבוד על זה אנו נעשה את שלנו ועל ידי הקמת הגדר נזרז אותם לראות כמה מטופש להמשיך ולהאמין במנהיגים שלהם המובילים אותם לאבדון כלכלי וחברתי בקנה מידה גדול. למה מנהיג מוסלמי מוביל אותם להיות מוסלמי הדוק מהו??? לא לעשות את זה ואת זה ולא לעשות ושוב איסורים לזה ולזה ואסור להביט בבחורה ולה אסור להביט בבחור הזה כי אם רק תביט בו היא תרצח על קדושתה וטהרת המשפחה. מכיוון שהיא בלידתה מתוכננת לבן דודה ושניהם יתחתנו בחפלה אטומית וייביא ילדים שמבחינה אינטלקטואלי יהיו בזחילה לעומת היילדים בעולם המערבי. וייהיו להם המון פגמים גנטיים מה שנקרא איןבראד. והנה נוצר עם שחלקו מתאבד וחלקו חייתי וכל זה בשם הדת . אז אני אומרת תנו להם שייחנקו עם עצמם הם גם ככה רוצחים את עצמם בזה שהם נגד העירוב. מהם לא ייצאו חכמים גדולים מכיון שמבינה פיזית לא ינתן להם וגנטית.
אז לעשות גדר ולהחרים אותם לפני שהם יעשו מאיתנו חורמה וחורבה.
בת אל סידני

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים