584695
*צפירות.
*מוזיקה של בני תשחורת בפול ווליום מתוך הרכב‏1.
*הצפצופים של הרכב של אמא שלי, שחייב להביע את דעתו על זה שהיא נוסעת רוורס או לא שמה חגורה.
*הצפצופים של המשאית-זבל, שחייבת להודיע לעם ולאומה שהיא נוסעת רוורס, ב-‏6 בבוקר.
*הובלת הפחים של פועלי הזבל, ב-‏6 בבוקר.
*גיזום. אנחנו גרים בבניין רכבת, לידינו עוד בנייני רכבת, לכל כניסה ועד משלה וכל ועד מזמין את הגוזמים בעצמו. התוצאה - גוזמים כל שני וחמישי.
*התיפופים של בן זוגי, איש עליז שאוהב לתופף על השולחן.
*השריקות שלו.
*שריקות בכלל.
*הבת הסופר-חמודה של חברים שלי, באמת תרומה משמעותית למאזן הדמוגרפי‏2, אבל עכשיו היא בשלב הניסוי הווקאלי בחייה, לדבר היא עוד לא יודעת, והתרגשות היא מביעה בצרחות. ולא חסרים לה גירויים מרגשים.
*אופנוענים שחתכו את המשתיקול, או מה שזה לא יהיה שהיה אמור לגרום לאופנוע שלהם להיות שקט, ועוברים לידך בשיא המהירות ובפתאומיות כך שהם גורמים לך התקף לב.
המוזיקה של השכן - יכול להיות שהיא בסדר גמור, אבל מכאן שומעים רק את הבאסים.
*למעשה, כל רעש פתאומי מעל דציבל מסויים.

1 כשאני בבית והם נוסעים ברחוב. לא מפריע לי כשאני נוסעת בעצמי.
2 אנשים רואים אותה ורוצים גם.

_
ואנחנו הולכים לעבור דירה לבית שנמצא צמוד לאתר בניה ענק.
584945
מוזיקה בפול ווליום מתוך רכב משגעת גם אותי, אבל לא בגלל הרעש כשלעצמו כמו בגלל המסר האנושי שמאחוריו, לאמור "אין לי מושג מי אתה, לא אכפת לי, ולך תזדיין בכל זאת". אם אני יודע שזה באמת בן תשחורת, אז אני יותר סלחן - כמו שאומרים, זה בא עם עגיל - אבל אז הוא לא ראוי לרשיון הנהיגה.

ובשבילו ובשביל האופנוען שלך, אולי תמצאי נקמה פורתא נחמדה בשיר הזה.
אופנועים שחתכו את משתיק הקול 585286
זה לא רק הרעש המחריד ביותר שיוצא לי לשמוע תדיר, הוא גם המרגיז ביותר. לאמר, "כן, קנינו מוצר שלא עושה הרבה זיהום רעש, אבל פגמנו בו כי אנחנו אוהבים לזהם". אם לסיגריות, מוזיקה בפול-ווליום ואפילו שכנים שלומדים לנגן על פסנתר יש איזשהו ערך נוסף למישהו, שם אין דבר מלבד הרעש עצמו*.

* זה לא מדויק. מתברר שבארץ מוכרים אופנועים עם מפלט תקני מחובר (כי זה החוק) אבל אם עוד מפלט ששוקל פחות, מרעיש יותר ומזהם יותר. אז כן, זה משפר את הביצועים של האופנוע. ועדין, זה מרגיז. מאוד.
585661
אני משערת שאנחנו הרחוב היחיד בו הדיירים מ"משען" מפריעים לצעירים לישון: פעמיים במהלך החג (סוכות) והשבת חג - סשנים ארוכים של מוזיקת אירוויזיונים בקולי קולות לפני שבע בבוקר. מ"דרך המלך" ועד "ג'ינג'יס חאן".

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים