585261
הדבר שאני לא יכולה לסבול זה רעש - סליחה - מוזיקה חזקה מהשכנים.
אני לא מבינה איך אנשים יכולים לחלוק קיר או תקרה עם שכנים ששומעים מוזיקה (ותמיד זאת מוזיקה מזעזעת של ערסים) בפול ווליום בכל שעות היום והלילה. אני לא יכולה להירדם עם הרעש המזעזע הזה ולא לעשות שום דבר אחר מרוב כעס. הכי גרוע זה הבאסים, כאלה חזקים שמרעידים את הקירות. אני לא יכולה לסבול את זה. זה מרגיש כאילו אני בכלא במדינת עולם שלישי ומענים אותי שאני לא אשן.
חוסר האונים נורא, כי פשוט אין מה לעשות, אם אני שמה אוזניות עם מוזיקה משלי אני עדיין שומעת את הרעש מהשכנים, גם עם אטמי אוזניים שומעים ומרגישים את הבאסים. אי אפשר פשוט לקרוא ספר בשקט או לראות טלוויזיה בביתי שלי.

אנשים כאלה, שחיים בבניין דירות ומתפרעים עם המוזיקה שלהם הם פשוט אנשים רעים. אם היה קיים גיהנום...
מה זאת אומרת ״אם היה קיים גיהנום״? 585262
הגיהנום הוא הזולת...
בהחלט! 585263
585264
הם לא רעים. הם אנשים פוליטיים, שעושים מעשה פוליטי. בהרעשה הזו הם מצהירים שהמרחב הציבורי, וחלקת המרחב הציבורי שהשתלטת עליו בעצמך, לא שייכים רק לאחוס"לים. כן כן, גם לצ'חצ'חים, ערסים, ערבים, ולחובבי מוזיקה חסידית, ואפילו למורים לפסנתר:
תעלת בלאומילך 585265
585270
מה זה אחוס"לים?
585273
המקבילה הישראלית ל-WASP.
אשכנזים, חילוניים וסוציאליסטים (עלאק). כביכול - קהל היעד הישן של מפא"י.
585276
תודה!
585655
אשכנזים ותיקים חילונים סוציאליסטים ולאומיים (לא לאומניים - כן?)
גם למרחב הפרטי יש זכות קיום 597885
לפי הגדרתך לא קיים מרחב פרטי- הכל הוא חלק ממרחב ציבורי ש''השתלטנו עליו''. זה נשמע מטריד במיוחד לחיות במקום שבו הכל ציבורי או פוליטי, ואין מפלט לאדם אף בדלת אמותיו. לפי תפיסתי, אדם המשמיע בביתו מוזיקה רועשת דרך קבע, עושה במרחבו הפרטי דבר שחודר למרחב הפרטי של שכניו, ו''אונס'' את אזניהם ללא כל התחשבות. את ההפגנות למיניהן אפשר להשאיר למרחב הציבורי ולתת לכולנו קצת מנוח..
סנאפ! 585654
מכירים את השירות הזה של פלאפון שנקרא מיוזיקס? אז אחרי שאשתי "סידרה" את הבית והעלימה לי את כול הדסקים שהם לא מזרחית (מה זה ה U2 האשכנזים האלה?! בכלל לא עושים שמח!) גילתי את כול המוזיקה שאני אוהב מחדש! אתמול אני והבת שלי (כמעט בת שנתיים אבל המתוקה יודעת להעריך איכות) שמענו סנאפ! במערכת! (לא שמעתי אותם מאז התיכון). מעניין אם השכנים שלי פה...

ד"א אני ממש מתחשב ובטח שלא שומע בקולי קולות אבל אם השכן רוצה לישון שנ"צ ויש לו שינה חלשה, יכול להיות שהוא בבעיה... (מה שמצחיק זה שאנחנו הכי שקטים בבניין ונראה לי שהשכנים לא ממש יודעים איך "לאכול" את המוזיקה שפתאום בוקעת מהדירה שלנו. מסכנים, מה הם כבר יכולים להגיד?!)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים