סינדרום 586212
מגורים בקרבת שדה תעופה הינם שוליים ומהווים מקום מגורים עבור מיעוט שבמיעוט של האוכלוסייה מסך האוכלוסייה .תעברו דירה.
הסקר מצביע שבמקום מגורים ממוצע,בעיר,בכפר או בכל מקום אחר ילדים הינם גורם הרעש השני לאחר רעשי תחבורה מכביש סואן.זה קשור בחוסר חינוך ותרבות ובאלימות של ההורה הממוצע.צרחות ,צעקות וניהול סדר היום בחדר-מדרגות ,במסדרונות, בהשתהות ליד המעלית ובצוויחה אינסופית טורדנית -כפייתית,לתוך המכשיר המסרטן הזה שדבוק באינפוזיה ממאירה לאוזן,כולם הינם חלק מתרבות החיות והבהמות של בני-אדם נטולי -עכבות וגבולות שפשתה במדינת ישראל.תת תרבות הדרוס פגע הרוג וברח של נהגי/ות המפלצות השחורות היא עוד סימפטום של הטיפוס הישראלי הדורסן האלים הבוטלי שלוקח הכל באלימות ובכוח ללא מודעות תוך ניכור מעצמו מהסביבה ומהאנושיות המחברת בין האנשים .
סינדרום 586213
ואפשר להוסיף - המנהג לתאר את הישראלים האחרים בצורה שאתה מתאר אותם גם הוא סימפטום של טיפוס דורסן אלים וברוטלי ללא מודעות המנוכר לעצמו לסביבה ולאנושיות המחברת בין האנשים.
סינדרום 586215
שלשום הזמנתי משטרה, הרעש הסטנדרטי השתנה וצרחות של אשה נוספו, קול של מהלומות והטחת רהיטים הדליק את ההזעקה, זה לא סתם רעש, זה גבר מכה אשה.
טלפנתי לאחד אפס אפס, שיחה חסרת תכלית של כדקה וחצי הובילה למסקנה שאני מדבר עם תל אביב ומיד אועבר לתחנת אילת, קיבלתי את דיזינגוף, שם הוברר לי שעדיין לא הגעתי לאילת, השוטר נתן לי מספר טלפון רב ספרתי ואז הגעתי לתחנת אילת.
והם באו.
שתי ניידות.
שוטר ושוטרת.
מכבי אש.
אמבולנס.
האשה הלכה בכוחות עצמה לאמבולנס, הגבר הובל בלי התנגדות לניידת.
הילדים חזרו לשחק במגרש החניה.
סינדרום 586256
שני סיפורים מהבית המשותף:

א. לפני כשנתיים הסתיימו השיפוצים בבניין, וזוג צעיר עבר להתגורר מתחתי. אחת לכמה זמן, בעיקר בסופי השבוע, היו נשמעות טריקות דלת חוזרות ונשנות וצעקותיו של גבר דרך פתחי האיוורור המחודשים. בתגובה הייתי תוהה אם מדובר באלימות משפחתית שיש לדווח עליה, ומסתפקת בלברך את השכנה בלבביות יתר ולהמשיך בהתחבטויות פנימיות. יום אחד החבטות נעשו עזות והצעקות עוד יותר רמות. אני המשכתי במנהגי. לאחר מכן התופעה נפסקה. המשכתי להתקל בשכנה ולברך אותה בלבביות, והגעתי למסקנה שהיא "עשתה את הצעד הנכון". עד שלפני כשבועיים נתקלתי בבחור שוב. כנראה שהם פתרו את הבעיות בדרכם הם. אני בכל מקרה סתם יצאתי שכנה חטטנית.

ב. פגשתי היום זוג שכנים פנסיונרים. "שמעת מה שקרה ביום ראשון? היו צריכים להזמין את המשטרה." השכנים מתחתיהם השמיעו "מוסיקה נאצית אסורה בקולי קולות והשכנים שממול הזמינו בסוף את המשטרה, והם אפילו לא פתחו להם את הדלת". "זה היה נורא, הם השמיעו רוק נאצי מחריש אוזניים, רמשטיין, או משהו כזה."
לא שוכנעתי שהשכנים מלמטה נאצים. עם זאת, חיבתי לשכני הפנסיונרים גברה.
סינדרום 586272
הנה מקרה דומה.

כשגרתי בבית הכרם שבירושלים שמעתי פעם צרחות ממושכות של ילד. חשתי החוצה כדי לחפש את המקור אך לא הצלחתי לאתר את הבניין לפני שפסקו הקולות.
לאחר כמה ימים התופעה חזרה והצלחתי לצמצם את האפשרויות. אחרי עוד פעם פעמיים איתרתי את הבניין ואת הדירה בזמן "אירוע".
צילצלתי בפעמון ואת הדלת פתחה אישה צעירה, כאשר היא משוחחת בטלפון.
לאחר שהסברתי לה מדוע באתי היא אמרה, על רגע צרחות מחרישות אוזניים, שאלו הקולות שהילד לפעמים עושה כשהוא משחק.
ביקשתי בעדינות לבדוק זאת והיא הכניסה אותי לחדר של הילד, שם הוא נהג במכונית פלסטיק גדולה תוך צרחות איומות.
סינדרום 586406
אמא שלי מספרת בשעשוע מתובל במבוכה על הפעם, לפני כ35 שנה, שבה דפקה השכנה *אצלה* בדלת והציעה להסיע אותה ואת הילדה למיון, לאור צרחותיה מחרישות האוזניים של הפעוטה. היא הלכה רק אחרי שאמא שלי הראתה לה שאני בריאה ושלמה, רק ממש ממש לא רוצה לחפוף ראש.
סינדרום 586216
האם המשפט הזה הוא גרסה הפוכה של התיאור מניסוי פורר?
סינדרום 586237
אפשר לסדר שניפטר מהג'יפים *לפני* שניפטר מהילדים? סתם רוצה לנסות לראות איך זה.
סינדרום 586245
בדיוק, על ג'יפ אפשר לשים ששה ילדים, אין מקום לששה ג'יפים על ילד.
סינדרום 586254
מילא לקרוא לי דורסן ואלים, אבל למה בוטלי?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים