אני לא רוצה נייד בכלל! 595701
לא בא לי לא טלפון לקרון עם השאלה "איפה אתה?" ולא טלפון לרחוב או בתור לקופה.
למה שבכלל אשא עלי את המכשיר הזה? השיחות שאני מקבל בו ממש לא יעשו אותי ב-‏20 שנה יותר צעיר.
אני לא רוצה נייד בכלל! 595711
למיטב ידיעתי, כתושב ישראלי יש לך את הזכות המלאה לא לקנות טלפון (נכון לעכשיו).
אני לא רוצה נייד בכלל! 595746
נכון בתאוריה אבל הבלים למעשה.

נסה להגיד לקציני הקישור שלך שאין לך טלפון ושהם יכולים להשיג אותך בדואר אלקטרוני, מסרים מידיים ודואר ישראל. הם לא יקבלו את זה ויאימו עליך במשטרה צבאית עד שלא תספק להם איזה מכשיר טלפון של מישהו שאתה מכיר (ואז יתחילו להציק לו מידי פעם).
אני לא רוצה נייד בכלל! 595776
א. אין שום בעיה להגיד שאין לך מספר ושיסתדרו. אם קציני הקישור לוחצים קצת זה כי הכל עובד עם קצת לחץ בארץ, התגובה הנכונה זה לצחוק בפנים או לאחל בהצלחה. זה גם בכלל לא קשור לשאלה האם יש/אין נייד, זה שיש לי נייד לא אומר שאני צריך לתת את המספר לכל אחד.
ב. באתרים בהם יש שדה חובה של מספר, אני נוטה לתת מספר שברור שאינו שלי/אמיתי (שלא יטרידו מישהו אחר חס וחלילה, כל מספר מפרסומת מעצבנת ברדיו תופס). עשיתי את זה גם בתשלומים למדינה (ביטוח לאומי וכו'), אף אחד עוד לא בא לחפש אותי על זה.
אני לא רוצה נייד בכלל! 595792
דווקא ניסינו לקרוא אותך לסדר אבל לא הצלחנו ליצור איתך קשר בטלפון.
אני לא רוצה נייד בכלל! 595742
בעשור האחרון, אנשים כבר לא יודעים לנווט, לא מסוגלים לשוחח עם זרים ברחוב, ולא מסכימים לקבוע מקום ושעה מדויקים לפגישה. כדי לפגוש אדם מחוץ לבית, אתה חייב נייד. חוץ מזה, כשתלך לרשום את בתך הילודה במשרד הפנים, ותענה "אין לי" לשאלת הפקידה "מה מספר הנייד שלך?", אתה עלול לקבל את הלוּק של "אני תיכף מחייגת לשירות הסוציאלי ולמועצה לשלום הילד".

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים