מטרת שרון - רהביליטציה מהשמאל. 59576
הבעיה שהעלית היית צריכה להיצפות מלכתחילה. שרון היה עוד קודם בחירתו מטרה לחיצי התקשורת, והדבר קשר וקושר את ידיו. הוא פוחד מיוסי שריד פחד מוות. זה אחד מהחסרונות העיקריים שלו.
כפי הנראה העריך שיקל עליו לפתור את הבעיה החריפה שעניק לנו השמאל ללא מעשים חריפים מדי, ולזכות ברהבילטציה של השמאל לעת זקנתו (כמו מנחם בגין).
ברור שהוא יצא קרח מכל הכוונים.
אסור היה לימין לבחור בו כנציגו. הכישלון היה כתוב על הקיר.
לדעתי עליו לפנות את מקומו, ועלינו ללכת לבחירות כשבראש הימין מנהיג שאומר את האמת: "מה שאני יכול להבטיח לכם הוא רק דם יזע ודמעות." לא "שלום וביטחון".
רק שרון! 59590
מה תגיד מחר כשהאמריקנים יכנסו בעירקים, שרון ישטוף את הפלשתינאים, (דרך אגב, מפלגת הארורה (העבודה) לא תעז במצב כזה לפרוש...הם ירצו חלק מהתהילה, סמוך עליהם)

שרון מנווט לאט לאט את העם שטוף מוח השמאל הזה לכיוון הנכון.

זה שאתה ואני חשבנו ככה, לא לימד על רוח הדברים ששררה כאן בעיקבות שטיפת המוח של השמאל ושל השיכור הגדול (רבין)

לאט לאט, שים לב, לאט לאט נכנסו לבדיחה הנקראת שטחי A, לאט לאט התרגלנו להחזיר עוד ועוד, המתן קטנה. שרון עם הנסיון הפוליטי העצום שלו, חייב לדעת שמריצוי השמאל תבוא מפלתו, הבה נמתין עד סוף אפריל, עד אז האמריקנים צפויים להכות. בנתיים בהחלט נדרוש משרון להמשיך להכות עוד ועוד, אבל מכאן ועד לציורו כבובת השמאל, הדרך עוד ארוכה, לפחות, נכון להרגע, זה ממילא האופק המקסימלי בישראל...
הועדה למעקב אחר התבטאויות שי כהן 59628
03/02/2002
"אמן הפוליטיקה [שרון] עושה את זה שנית. בעודו זורע בלבול בקרב השמאל, מפחית את רעשי החתרן הקטן והגדול ביחד, מכניס את פואד לפינה, מפחית מבגידות השמאל הקיצוני (סרבני השירות, שרק הכלא יאה להם), ממשיך שרון בתוכניתו להציל את ישראל מתסבוכת השמאל של ימי רבין והלאה. לא להאמין לתחכום".

19/02/2002
"אין ברירה, יש לסלק את שרון וקולות הירי המדומים שלו.
האיש מאכזב את כל בוחריו. האיש מניח לנו ללכת כצאן לטבח... יש להשמיע לשרון את קול העם, לך לכבשים ותזדקן שם בשקט".

05/03/2002 - הכותרת: "רק שרון!"
"שרון מנווט לאט לאט את העם שטוף מוח השמאל הזה לכיוון הנכון... שרון עם הנסיון הפוליטי העצום שלו, חייב לדעת שמריצוי השמאל תבוא מפלתו, הבה נמתין עד סוף אפריל... מכאן ועד לציורו כבובת השמאל, הדרך עוד ארוכה..."
אני עדיין סבור שמדובר על בדיחה 59629
פנימית של מערכת האייל.
האם שרון לא יגמור כמו שמיר? 59801
היום ב"הארץ"


חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים