למה דווקא לך? 604883
יש הרבה חברים חדשים במפלגת העבודה.
למה עלינו לתרום דווקא לך? במה אתה שונה מהם?
מה המצע שלך?

מה המטרות אותן אתה מתכוון להשיג ואיך?
איך אתה מתכוון להשתמש בכסף?
למה דווקא לך? 604884
אני מניח שאם תעשה חיפוש על תגובותיו (ומאמריו) של דובי באתר זה, תוכל לקבל תמונה מהימנה למדי‏1 על דיעותיו ומטרותיו.
אני רק מזהיר אותך, לא לנסות לקרוא את *כל* מה שדובי כתב כאן, יש לי הרגשה שלא תספיק לעמוד במשימה זו עד הבחירות הקרובות.

1 רוצה לומר שבספק אם יש עוד מתמודדים רבים‏2 שניתן לקבל כל כך הרבה מידע שנכתב על ידם בקלות שכזו.
2 מצד שני, יש (עתיד) את יאיר לפיד, שפרסם כנראה לא פחות מילים‏3 מדובי.
3 מצד שלישי, לפיד באישיותו הציבורית ובייחוד העיתונאית, נזהר מאד מלהפגין דיעות פוליטיות מוגדרות היטב.
למה דווקא לך? 604903
פרסם לא פחות מילים, אבל אמר (הרבה) יותר שטויות.
למה דווקא לך? 604922
פונז הציע לך לקרוא אותו באייל, אבל מאמריו הם ישנים ולאו דווקא נותנים תמונה מעודכנת. אני מניח שעדיף לקרוא בבלוג שלו.
למה דווקא לך? 604936
אני עובד על מעין-מצע ומקווה לפרסם אותו בימים הקרובים. הנושאים העיקריים שאני רוצה לקדם מעבר לנושאים הכלכליים והמדיניים שמפלגת העבודה מקדמת באופן כללי הם חיזוק המשטר הפרלמנטרי בישראל, והחזרת הכנסת לתפקידה המקורי, כרשות המפקחת על הממשלה, במקום סתם בית חרושת לחקיקה מיותרת; פיתוח מנגנונים של שקיפות ונגישות השלטון (תחום שמיקי איתן עושה בו פלאים, ויש להמשיך את עבודתו החשובה); פיתוח וקידום מנגנונים של דמוקרטיה השתתפותית שתתן לאזרח יותר נגישות להיות מעורב בתהליך קבלת ההחלטות בישראל; וקידום חקיקה ומדיניות שתבטיח את פרטיותו של הפרט. בנקודת ההשקה של הנושא הדמוקרטי והנושא הכלכלי, אפעל כמיטב יכולתי להפסקת השימוש בחוק ההסדרים, מכיוון שזהו חוק אנטי-דמוקרטי ואנטי-חברתי ממעלה ראשונה.

ההבדל ביני לבין מועמדים אחרים, כפי שאני רואה אותו, הוא בכך שאני כבר כיום מעורב בשיח הציבורי באופן בולט, ואמשיך לנהוג כך. לא יהיה לך פוליטיקאי שישתף את הציבור יותר ממני בלבטים העומדים בפניו, בשיקולים המנחים אותו ובהחלטות שהוא מקבל - ובו בזמן גם יקשיב לעמדות הציבור. יש לח"כים תקציב ל"קשר עם הבוחר" (למעשה, ההגדרה הזו שונתה כבר) - ויש לכך סיבה. הסיבה היא שחברי הכנסת אמור להיות בקשר קבוע עם האנשים שהם מייצגים אותם. זוהי אחת המטרות המרכזיות של הפרלמנט באופן קלאסי. אך לאורך השנים, לא רק בישראל, התפקיד הזה הלך לאיבוד. אני רוצה להחזיר אותו למרכז הבמה, כי הוא קריטי לתחזוקת האמון הציבורי בשיטה הדמוקרטית.

לגבי השימוש בכסף - דבר אחד שאני יכול להבטיח שלא אעשה בכסף, זה לשלוח ספאם (במיוחד טלפוני, שהוא מעצבן במיוחד). הכסף ישמש אותי לתשלום עמלת ההשתתפות בבחירות (כמה אלפי שקלים), למימון חוגי בית ומפגשים ברחבי הארץ, ולהדפסת חומרי תעמולה (חולצות, עלונים וכיו"ב). אנחנו גם בוחנים כרגע אפשרות להפיק סרטון וידאו קצר ויתכן שנזדקק גם לממן לפחות חלק מהעלות שלו (חלק הארי יעשה בהתנדבות).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים