תגובה למסתכל רק על החצי כוס ! 605
אתה במאמרך באופן כללי ביותר צודק, ומתכוון אני לכך שבאמת ישנו פולחן סביב רציחתו של ראש ממשלת ישראל ושר הביטחון, ואדם, אבא ,סבא וכו', אך עלינו לשאול פולחן זה על שום מה ? אתה הזכרתה את התקופה הראשונה של רבין כראש ממשלה, זוכר אתה למה הציעו נגדו הצעת אי אמון בגלל שהוא הביא לראשונה לישראל משלחת מטוסי קרב אם זוכר אני טוב את מטוסי האף 16 או 15 מטובים שהיו חשובים לביטחון המדינה וכמו כול אותם "פלופלורים" וקישקשו על חילול השבת, לאחר מכן השוותה את רבין לביבי בהשתלחויותיו נניחאך תזכור דבר שלדעתי חשוב שהיה לראש ממשלה, אשתו עשתה טעות הוא קם והתפטר לא קיקש על "לא הפנמתי", לא ידעתי או אמר אני זכאי והכול "עורבא פרח" ולקח את העורך דין הכי יקר בעיר והגיש חשבונית למדינה לשלם. בזה שרבין העיף את המפד"ל מהממשלה זה היה צעד חשוב בכך שהוא לימד אותם לקח חשוב וגם הרחיק אותם מסיר הבשר עובדה שים לב איך הם התנהגו כמובן שאני ימליץ לך כמו שאתה המלצתה הגכתבה שלך לך בבקשה לאוניברסיטה הפתוחה או לרגילה או לבית אריאלה ותנבור בדפים בלי משקפים חד צדדיות, ובכן אתה גם דיברתה על כך 'שהחברי' הציפו את העיתון 'טיים' אם אני לא טועה בתגובות על כך שרבין הוא איש השנה אז שוב פעם אני נאלץ לפנות אותך למקורות ושוב בלי המשקפיים המיוחדים שלך, ותשמע שם שהיו המון פניות מצד ניו-נאצים לכיוון של מיודענו הזכור לשימצה היטלר שהיה איש השנה ואז גם באינטרנט וגם בטלוויזיה וגם בעיתונות דיברו על כך שצריך לעשות משהוא בנוגע אז כמו האנשים ואמרו רבין.
דבר נוסף רבין בקדנציה השניה שלו כראש ממשלה ואני מקווה שאתה זוכר הוא הגיע אחרי שמיר שתמיד ידע להגיד(שמיר) נעשה אבל לא בתקופתי, ורבין כאיש ביטחון עשה המון במישור הביטחוני, אם יש לך חברים שהיו בצבא ברמה של מפקדים או סיירות תלך אליהם שוב בלי המשקפים המיוחדות שלך ותשאל אותם מה היה אז, תשקוט ותקשיב. אני גם יזכיר לך שרבין היטה את התקציב מההתנחלויות והעביר לחינוך, שוב פעם אני יפנה אותך למקורות בלי המשקפים המיוחדות שלך ותשב ותיקרה מה רבין עשה בחינוך וכד'. דבר אחר אני מכיר את בית מפלגת העבודה ואת מחלקת התה התימניה החמודה שנמצאת שם לך אליה (בלי המשקפים) ותשאל אותה על רבין בשני התקופות ניראה מה תלמד, לך אל החיילים שהיו במצוקה (בלי המשקפיים) באותו זמן או לא היו במצוקה ותשאל אותם מה קרה שרבין פגש אותם עד לאיזו רמה של התעניינות. אגב אני לא חבר בשום איגוד פוליטי.
שאני אומר רבין אני אומר שינוי סדרי עדיפויות, נכון רבין נתן לסורר הזה דרעי את המעמד שהוא לא ראוי לו אך זאת הוא עשה למען מטרה, והמטרה לא היתה כמו בימי ביבי הכרס, או רק להישאר בתפקיד אלה המדינה, ורבין מזכיר לנו את הערכים האמיתיים של ציוני ישראלי
גם אם נדרש לוותר על נתח אדמה בשביל לחסוך במוות אז נוותר מה לעשות. אמר מי שאמר "פיקוח נפש דוחה הכול" ושוב אני חוזר ואומר "הכול" !.

לסיום . לך לאופטמטריסט שלך תומר לו שיבצע ניקוי למשקפים וצא אל העם ולמד .
קצת עברית... 607
אם ברצונך שאנשים יתיחסו לתגובות שלך כתגובות רציניות, אנא ממך, השתדל להעלות קצת את הרמה של השפה שבה אתה משתמש.
פסיקים, נקודות, והפרדות בין משפטים עושים הבדל עצום, וכך גם הקפדה על עברית נכונה יותר.
שום קשר, כמובן, לתוכן התגובה שלך.
קצת עברית... 610
נכון.
תגובה למסתכל רק על החצי כוס ! 620
עברית קשה שפה...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים