606451
אני לא יודע למה הכוונה ב"מרביץ"‏1 ואין לי ילדים, אבל השלב הראשון הוא להפריד, בכח אם צריך, לא? אם מדובר במכות נמרצות, לאורך זמן, וללא סיבה נראית לעין, הייתי מוסיף גם החזקת הילד המכה בצורה כואבת זמן מה ואיומים שקטים אך ברורים.

1 אני מדמיין פעולה מתמשכת וחד כיוונית במרבית הזמן.
606460
כתוב למעלה שמדובר בפעוטות. אתה לא באמת מתכוון להחזיק בן שנה וחצי (של מישהו אחר) "בצורה כואבת זמן מה", נכון? בגיל כזה הם עדיין לא מודעים לקודים חברתיים, וגם עונשים ואיומים הם פשוט לא קולטים. הדרך היא לעצור אותם (זה ממש קל בגיל הזה ולא דורש "להפריד בכוח"), ואז לומר להם, בקצרה ובפשטות, שככה לא עושים. שוב ושוב עד שיבינו.
606478
מה הענין? הוא הראשון שהתיחס בדיון לקטטה של ילדים במקום לכזו של בני שנה וחצי?
זה מה שרצית להביע בתגובה - שאת מעונינת לדון רק בהתכתשויות של בני שנה וחצי?
לא, אני מחמיץ לגמרי את הכוונה האמיתית ואת תרבות הויכוח כרגיל, בטח יש סיבה מלח-איילית תקפה, משהו עם שם לטיני המתאר את עדיפות הטיעון העונה להגיג קצר בנושא מסוים בביטול הנושא + תטל"א.
606501
לא, כן, ואתה דווקא משתלב יפה (בהתאמה).
607619
בסדר הפוך:

ברור, אבל את התחלת.

אוקיי, בקשר פעוטות אני חושב שמעניין לדון במתי בדיוק מופיעות שאלות של 'מי התחיל', מצד מי הן מופיעות בהתחלה, והאם יש להתיחס אליהן בעת הפרדת פעוטות מתכתשות.

אז ראוי להתיחס להגיג שלו מעבר לפתירתו כלא רלוונתי. אם כבר עונות. אחרת זה גרוע מלא לענות. למשל- הטכניקה אותה אתה מתאר, נדמה לי שנקראת 'חיבוק מרסן', היה לפחות דיון אחד באייל בנושא, אם אני זוכר נכון, ברקת עצמה השתתפה בו באופן פעיל ובאותו הפתיל ניצה כהנה המליצה לסטור לעוללים בעת הנקה. (אגב סטירות סתירות ותעמולה שמאלנית - למרות שזה כבר נשכח (החמצתי את האוטובוס האחרון לאינטרנט ונאלצתי ללכת ברגל)).
607627
תגובה 424611
תגובה 424613

היה מעניין לקרוא שוב.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים