בלשכת עורכי הדין 610156
סדנת סטיילינג לעורכות דין, "הבלטת יתרונות וטישטוש חסרונות".
בלשכת עורכי הדין 610158
המאמר הנ"ל מפורסם בOnlife. אתר שהסלוגן שלו הוא "האתר לחיים האמיתיים שלך". לפי הכתבות שבו סביר להניח שמדובר על גוף שני נקבה.

מהו אורח החיים שלך לפי האתר? כותרות האתר שאני רואה כרגע בעמוד הראשי של הארץ הן:

* שרית חדד היא לא עממית, היא מיליונרית - שרית חדד שרה לכבוד בנימין נתניהו, ואיכשהו כולם ישר שולפים מילים כמו שוק ושכונה. מאחר שמדובר באישה מאד עשירה, נותר רק להניח שהסיבה היא הזיהוי המזרחי.

* מגפיים: איך לובשים את זה? - חיכינו בסבלנות והוא סוף סוף הגיע - החורף הסוער שהבטיחו לנו. / זה הזמן לאכסן את נעלי המעבר, המוקסינים, נעלי הבובה ושות', ולשלוף את התותחים הכבדים, הלוא הם המגפיים. / אז בשביל לעשות סדר בבלאגן, ושחס וחלילה לא תהפכי לקורבן אופנה, הכנו את מדריך הטיפים לבחירת והתאמת המגפיים המושלמים לכל אחת. / כך תחמיאי לגופך בצורה מקסימלית:

* ברק ומישל אובמה חושפים: איך שומרים על - בראיון זוגי ראשון לברברה וולטרס, ברק ומישל אובמה עומדים מול השאלות הקשות ביותר שמראיין יכול לשאול את נשיא ארה"ב. איך שומרים על הגחלת כמובן.

* עורכת דין, שפרי הופעתך - לשכת עורכי הדין מזמינה את חברות האירגון ל"סדנת סטיילינג - בואי לייצג בסטייל" שמטרתה "הבלטת היתרונות". כי אם לא תהיי יפה - איך תהיי עורכת דין מוצלחת?

* הנשים שילמדו אותנו לחגוג בסטייל - בין ירידה לחופה ממסוק ואירועי בת מצווש מוגזמים, ישראלים אולי למדו להשקיע הרבה כסף באירועים, אבל לא בהכרח עם סטייל. פטי גאטו הוא עסק של שתי נשים שעומדות ללמד אותנו איך עושים את זה.

כשתגמורנה עורכות Onlife לקשט את העוגות ואת המגפיים, אולי הן תתפנינה לקשוט את עצמן.
בלשכת עורכי הדין 610159
לא הבנתי אם אתה מביע איזה שמץ ביקורת נגד Online. אני, למשל, לא מוצא משהו שלילי במיוחד במגזינים דוגמת קוסמו. הנושא לעומת זאת היה על מה שלשכת עורכי הדין מציעה לעורכות הדין.
בלשכת עורכי הדין 610160
ואם Onlife היה מציע את אותה הסדנה לאותה קבוצת יעד?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים