כסף תמורת סקס 61132
האם מוכר למי מהקוראים הנכבדים הסכם אחר בעל תוקף משפטי מחייב שיש בו התנייה מפורשת על פיה החותמים יקיימו יחסי מין רק זה עם זו? האם חוזה כזה נראה בכלל סביר?
כסף תמורת סקס 61167
ככל הידוע לי - גם עובדת היות האדם נשוי אינה מחייבת אותו לכך מן הצד המשפטי, ולראיה - אין סנקציה על רעיה בשדות זרים.
כל חוזה שבו מוסכם על תנאים וסנקציות, והוא ניתן לביצוע, הוא סביר.
כסף תמורת סקס 61416
ככל הידוע לי, רעיה בשדות זרים היא עילה לגירושין ותעלה לרועה ביותר ממחצית רכושו.
כסף תמורת סקס 61432
מחצית "רכושו" היא ממילא רכושה כל זמן הנישואין. הפירוד הוא תוצאה לרוב בלתי-נמנעת של הרעִיה, והוא משמיע גם פירוד בשליטה בחצי שמראש היה שייך לבת-הזוג.
כסף תמורת סקס 61438
טעות בידך. אם מדובר על פירוד כתוצאה מרעיה, יותר ממחצית תינתן לרעיה. אשמח כאמור לשמוע על הסכמים אחרים בעלי תוקף משפטי בעלי התנייה דומה.
כסף תמורת סקס 61522
בגידת הגבר אינה עילה לכפיית גירושין כלשעצמה. בית-הדין אינו כופה גם את הסדר הממון. אלא: הגירושין מותנים בהסכמת הצדדים, בית-הדין רק לוחץ. לרוב הצדדים מתנים הסכמתם לגירושין בהסדר כלכלי כלשהו. במסגרת זאת יבואו לידי ביטוי הכוח של הצדדים (כמה חזק הם זקוקים לגירושין, כמה הם מסוגלים להסתיר נכסים, לטשטש את שווים, לשחק בילדים, לנקז מבן-הזוג שכר-טרחת עורך-דין, זמן וכאב לב, וכן הלאה). אין למיטב ידיעתי כל קישור ישיר בין בגידת הגבר להסדר הממוני.

בדרך כלל האישה נמצאת בנחיתות במשא-ומתן הזה ממגוון סיבות. בגידת הגבר מקשה על הגבר במידה מסוימת, אבל אין היא מכריעה דבר. אבל אני לא מומחה בתחום.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים