נוני מוזס, אדלסון, לפיד ונתניהו 611826
מישהו חושב שבעקבות הצטרפותו הצפויה של לפיד לקואליציה בראשות נתניהו צפוי שינוי ביחסי ידיעות אחרונות ונתניהו? או בהרחבה, האם אלה נשואים פוליטיים שקשורים להפשרת יחסים עתידית בין ממלכת מוזס וממלכת אדלסון?
נוני מוזס, אדלסון, לפיד ונתניהו 611833
לא ברור לי מה אמור לגרום לכך. ידיעות אחרונות הם בראש ובראשונה נגד ישראל היום ורק כתוצאה מכך נגד נתניהו.
נוני מוזס, אדלסון, לפיד ונתניהו 611846
התאוריה שהעלית מוכרת לי, אבל אני לא לגמרי בטוח שהיא נכונה. אם היא נכונה, ואם מוזס קורא נכון את המוטיבציות של אדלסון, אז היה אדלסון היה יכול לקנות את תמיכת ידיעות אחרונות בפחות כסף וכאב ראש ממה שעולה לו ישראל היום. יתכן, סליחה על הנאיביות, שעיקר המחלוקת היא אידאולוגית. הקמת ישראל היום שופכת שמן על המדורה, אבל לא יותר מכך. מוזס והעיתונאים המובילים שלו נוטים שמאלה, ואדלסון נוטה ימינה. אם אכן ברית הזוגיות בין נתניהו ולפיד תצליח - טבעי שהקו הפוליטי של ידיעות אחרונות יהיה חלק מהעיסקה, וחלק מהשיקול של נתניהו להכנס לעיסקה עם לפיד.
נוני מוזס, אדלסון, לפיד ונתניהו 611865
אם המחלות היא אידאולוגית, למה היחס של ידיעות אחרונות לליברמן השתנה מיד לאחר איחוד ישראל ביתינו והליכוד? שמאלני אוהב ליברמן?

יש עוד עיתון שנתמך על ידי ימני - מקור ראשון (ועכשיו גם מעריב).
נוני מוזס, אדלסון, לפיד ונתניהו 612068
היחס של ידיעות אחרונות לליברמן השתנה? בכל אופן עיינתי עכשיו בבלוג של ולווט והתרשמתי שהיחס לנתניהו לא השתנה. אי שינוי היחס הוא אינדיקציה לכך שתהיה לנו ממשלה צרה.
נוני מוזס, אדלסון, לפיד ונתניהו 611894
במידה מסוימת, אולי להפך - ישראל היום נולד מכך שידיעות אחרונות היה נגד נתניהו.
נוני מוזס, אדלסון, לפיד ונתניהו 611904
איזה עיתון היה בעד נתניהו?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים