כמה נדוש מצידי 614665
הלכנו אתמול עם הילדים לבימת הבידור הקרובה, קנינו להם פיצה ופטיש מתנפח ענקי, ראינו זיקוקים והלכנו הביתה, הילדים הלכו לישון ואני עוד בהיתי ב''אהבה קולומביאנית'', הבוקר הלכנו לעשות על האש אצל ההורים של אשתי (עם כל הגיסים והאחייניות).
עם הגיל אני הופך לקלישאה.
כמה נדוש מצידי 614698
אותו דבר אבל הגדולים כבר הולכים עם חברים.
אז לקטנה קנינו צמר גפן סוכר, מתנפח ענק בצורת גרזן כחול לבן (פטיש ענק קנינו בשנה שעברה) ראינו זיקוקים וקצת מההופעה ובהיתי לסרוגין ב"אהבה קולומביאנית" ואמרתי הנה ההיא והנה ההוא. בבוקר נסענו לחברים בעיר אחרת לעל האש וקריוקי (אהבת פועלי הבנין, בדד, קפה אצל ברטה, אשליות, שדות של אירוסים- כל שיר הוא זכרון בלתי נמנע).

מי אמר קלישאה ולא קיבל?
כמה נדוש מצידי 614711
נדמה לי שזה יוצא המון צבע כחול, כלומר, הילדה מקבלת בבת אחת מנה יפה של צבע מאכל, בטח יותר מאשר בכמה כפתורי שוקולד - אם ניקח מוצר צבעוני פופולארי מאוד בתור בסיס להשוואה. כך שאם כבר קונים צמר גפן סוכר, אולי עדיף לגמרי לבן (יש צמג"ס שכולו לבן? אני כבר לא זוכרת) או ורוד בהיר, שבטח מספיקה בו כמות קטנה יותר של צבע לשם יצירת האפקט (או שאני סתם מדברת שטויות והכל אותו דבר).
כמה נדוש מצידי 614734
אם הבינותי נכון, לילדה קנו צמר גפן סוכר, ומתנפח ענק בצורת גרזן כחול לבן.
לא צמר גפן סוכר כחול.

אלא אם אני לא מעודכנת, והצמר גפן סוכר כחול.
מזכרוני - הצמרגפן סוכר הוא לבן, או ורוד בהיר-מאוד.
כמה נדוש מצידי 614741
אוי, את צודקת. אני לא בעניינים וחשבתי שה''מתנפח'' הוא הצמר גפן, שמתנפח בזמן שמכינים אותו. לא ידעתי שהמתנפח הוא דבר בפני עצמו. עכשיו שאלתי ילדה והיא הסבירה לי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים