הפתרון היחיד 61568
נמצא סמוך לכפר חב"ד. בעלות ממוצעת של כ 1000 דולר תוכלו לפתור את הסיכסוך באופן מוחלט.
הרחב נא מעט ידידי. 61649
הרחב נא מעט ידידי. 61677
הפתרון לסיכסוך הוא ברכישת כרטיס טיסה ליעד החביב עליך. בכך אתה מפסיק באופן מידי את מעשי הטרור, חוסך את הצורך בשירות מילואים ומטפל בבעיות הכלכליות הנלוות.
הרחב נא מעט ידידי. 61736
לא הבנתי איך אני מפסיק את הטירור, חוסך את הצורך במילואים ומטפל בבעיות הכלכליות בכך שאני טס ליעד החביב עליי...

אתה מתכוון אולי שאני מפחית בצורה משמעותית את הסיכון האישי שלי, בטרור שיופנה כנגדי בלבד. חוסך לעצמי בלבד את הצורך במילואים, במידה ואני אחד שהולך אליהם. ומטפל בבעיות הכלכליות שלי בלבד, בכך שאני מתחיל לעבוד בארץ זרה או מחסל לגמרי את חשבון הבנק שלי, במסע מסביב לעולם בכמה ימים שהכסף שחסכתי יספיק לי. לזה התכוונת אני משער. או לחיסול המדינה כולה.
עובדה 61812
מאז שניצלתי את האפשרות הזו (ובכיסי לא הרבה יותר מהסכום שציינתי), אין יותר פיגועים, אין יותר מילואים ואין יותר מיסוי מטורף. העובדה שאלו עדיין מתקיימים במדינה קיקיונית במזרח התיכון רלוונטית בדיוק כמו מצב הדמוקרטיה בזימבבואה (כלומר עצוב לשמוע על זה, אבל אין לי שום כוונה לעשות משהו בעניין).
עובדה 61867
האם אין בכיסך גם דרכון זר או לפחות אישור עבודה שהישגת בדרך כלשהי?

אם כן, הרי שמראש היה לך יתרון על חלק גדול מהאנשים להם המלצת בחוסר אחריות מסוים לבוא בעקבותיך, ואם לא, הרי שיש לך מן הסתם בעיות חדשות לדאוג להן, כגון שלטונות ההגירה המקומיים שישמחו להעלותך בכפייה על מטוס חזרה למדינה הקיקיונית במזרח התיכון.
עובדה 61952
כמובן שיש בכיסי אישור עבודה. יש לציין שהפער בין הקלות בו אישור כזה מושג בפועל ובין הצגת הדברים בעיתונות הישראלית הוא עצום. הייתי אומר (כמובן שזו הכללה) שקבוצת הישראלים העובדים, משרתים במילואים ומשלמים מיסים היא די דומה לקבוצת הישראלים שמסוגלים להשיג אישור עבודה ובעקבותיו אישור שהיית קבע במדינות ההגירה.
זה יפה 61871
סתם בשביל הסקרנות האישית שלי, אתה כותב לפעמים גם בפורומים זימבבואנים?
זה יפה 61953
אם הייתי מכיר את השפה ואת האג'נדה ברמה סבירה, יתכן בהחלט שהייתי כותב גם בטפיר הגועה, בן דודו הרודזי של האייל. אני כותב לעתים קרובות גם בפורומים אמריקאיים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים