אני למדתי בשיעור טבע 616854
בילדותי לא היו לי בהישג יד ספרים על כיצד באים תינוקות לעולם, אבל היו המון ספרי ''כיצד פועל גופך''.
בתור ילד הרבתי להתעמק הדפים שהראו את הגוף כמבצר, הכדוריות הלבנות כאבירים המגנים עליו מפני חיידקים בצורת מפלצות קראתי בשקיקה את הדפים שבהם הראו את מסעו המופלא של המזון מהלוע אל פי הטבעת. אבל הדפים האלו בסוף, עם התמונות של הבחור והבחורה הערומים, בהם העדפתי לא להתעמק, זה היה מביך מידי.

אז קיבלתי איזו תובנה כללית שיש זירעון וביצית שנפגשים אבל מעבר לזה פשוט העדפתי לעזוב את הכיצד פועל גופך ולעיין בספרים של החלל או הדינוזאורים.

אני לא זוכר מתי לראשונה נחשפתי לסיפור האמתי אם זה היה בכיתה ה או ו אני זוכר שזה היה בבית הספר ואני זוכר שזה היה המורה לביולוגיה (שהיה במקרה גם המנהל) אני לא זוכר את השיעור הספציפי שבו העסק נלמד אבל בחופש הגדול שלפני הכניסה לחטיבה כבר זה היה הנושא העיקרי שעניין אותי ועשיתי את כל המאמצים לאסוף עוד ועוד מידע (בעיקר ויזואלי) על הנושא.
אני למדתי בשיעור טבע 616878
אז בדיוק אותו ספר, ''כיצד פועל גופך'' מככב אצלנו היום, בעיקר בקטעים של הלעיסה והעיכול. והנה, שמתי לב ממש במקרה לפני כמה ימים, שאין שם פין ופות. כלומר, יש רק פין. לאיבר המין של הנערה קוראים שם (גם באיור וגם בטקסט) ''פתח מיוחד בין הרגליים''.
בחיי שלא המצאתי שום דבר.
אני למדתי בשיעור טבע 616967
אני מאמין לך.
בתחום הזה באמת קשה מאוד להמציא דברים.
כל רעיון מקורי הצלחתי להגות במוחי, גיליתי בסוף איזה סרט באינטרנט שבו אנשים עושים אותו יותר טוב ממני עם יד ורגל קשורות מאחורי הגב.

מאוד קשה לי ההתמודדות הזו עם סטנדרטים בלתי מושגים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים