רע עמית, חבד וידיד 61686
ושוב הכה רע עמית במאמר מצוין החושף אמיתות יסוד על החברה הישראלית. בלמדנותו חסרת השובע הוא מצליח לחשוף מנגנונים פנימיים של החברה ולגעת בעצם הגרון של הסכסוך, ובמקום לתת לו סטרפסילס הוא תולש לו במברג את הענבל.
במקום להשתמש בסטטיסטיקות מגוחכות ולנסות להתווכח מי צודק, רע עמית, כמואס נחוש באוטופיה, אינו מחפש כל סוג של פתרון, ומייצר מהמצב המזרח תיכוני יצירה ביקורתית אסתטית מזהירה. מה היה שווה המצב כולו, ללא מאמר נפלא שכזה, שהרי מאמרים כאלה כמו של רע העמית, הם אלה היוצקים היום את המשמעות היחידה לחיינו פה בארץ, הם ההיגיון היחיד שאפשר עוד למצוא בסרט האימה הזה.
רבותי, מה שרע רצה אבל לא אמר, זה שכולכם זומבים של תרבות הצריכה כמו ב- NIGHT OF THE LIVING DEAD מסתובבים בקניון ברמת אביב וקונים ג'ל לשיער, ולכן למעשה אנחנו הזומבים שדוחפים טנקים לרמאללה, אנחנו הרעים, אנחנו חיות האדם. חברה', אכלו לנו בצוואר ואנחנו לא יודעים מה אנחנו עושים, הפכנו לחיות אדם. שמישהו יירה בנו, כי זה ממש לא יהודי, מה שאנחנו עושים. אם היינו בדעתנו, היינו מעדיפים את מותנו על חיי המוות הרוחני שלנו.
רע עמית, חבד וידיד 61688
אני לא יודעת מי זומבי של תרבות הצריכה, וכל זה. תדבר בשם עצמך.

ובינתיים זה רע שמערבב בין מציאות לדמיון מרוב צפייה בזבל.

אם כי בקריאה שנייה... אתה בטוח שאתה אמיתי?
אבוי. 61689
מערכת חביבה, אנא תנו לאיילים כפתורי סמיילי, וציניות. (וחתול).

וכפתור לקחת בחזרה תגובות מיותרות.

טוב?

:) (:
הגידו לא לכפתור 61701
ההוא של לקחת בחזרה תגובות.

יפה לך ההסמקה, אסתי.
הגידו לא לכפתור 61710
אבל אם לא יתנו כפתור-ביטול אני אצטרך לחשוב פעמיים לפני שאני פותחת ת'פה ואז אנה אני באה?

ואגב, פתאום שמתי לב שהזומבי השמאלי (בתמונה) דומה לבעל המינימרקט השכונתי שלנו.
אבוי. 61713
באתר הזה לא צריך כפתור ציניות, הציניות היא מרכיב בילט-אין כמעט בכל דבר שנכתב פה. כפתור ''בלי ציניות'' יהיה הרבה יותר שימושי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים