מילי אביטל היא האלוהים 61977
בישראל נעשו כמה וכמה סרטי סטודנטים מעניינים על נושא האלוהות .
ב-‏1990 ביים איתן בן נון בקאמרה אובסקורה את הסרט הקצר "גלות" עם מנו לוי.זהו סרט של 14 דקות בשחור לבן על פי סיפור מצוין מאת סופר המד"ב המפורסם אדמונד המילטון שהופיע בפנטסיה 2000 מספר 26 . הסרט מספר על סופר מדע בדיוני שמשתף חברים בחוויות שעבר בעולם אחר שאותו יצר בסיפוריו ושאליו נכנס , עולם שמסתבר לבסוף שהוא עולם המוכר לנו מאוד\ אותו סופר מד"ב יצר את העולם שלנו וכעת נגזר עליו לחיות בתוכו. הסרט שכל כולו אנשים מדברים על רקע חדשות נוראות בטלויזיה ( חיים יבין מדבר בקולו הסמכותי על פיגועים, הרוגים ועל אריק שרון ) , יכול להיות חוויה מעניינת דווקא היום .
עוד סרט מעניין מאוד שנעשה גם הוא ב-‏1990 היה "בראשית ברא" סרט של כ-‏20 דקות של דודי ניב שבו מילי אביטל האלוהית מגלמת אלוהים סקסית במיוחד בתפקיד שמזכיר במקצת את תפקידה בסרט המד"ב "סטאר גאט" ( הבסיס לסדרת הטלוויזיה בשם זה) . הסרט מספר את סיפורו של סטודנט ( שאותו מגלם הבמאי והתסריטאי עצמו) שחווה את האקסטזה של מפגש מיני ( שמתואר בפרטנות ואריכות כמעט פורנוגראפית ) ערב אחד עם האלוהים בכבודה ובעצמה, ומגלה אגב כך מה עשה עימה משה רבנו במשך 40 ימים ולילות על פסגת הר סיני . יש לציין שלמרות קלילותו כביכול הסרט מעלה כמה שאלות תיאולוגיות כבדות משקל. למשל הוא מנסה לענות על השאלה מה בעצם רוצה האלוהים מבני האדם ( התשובה: סיפוק מיני). שאלות שבהן אין הסרט דן הן הנושא של ההטרדה המינית הברורה שיש כאן מצד האלוהית כלפי הגבר שאינו יכול להתנגד לדרישותיה הבלתי פוסקות ( ואם כי בסרט נראה שגם אינו רוצה ) וגם שאלת הרצון החופשי האם הבחור אכן רוצה או לא רוצה לעשות סקס אם מילי אביטל אינה עולה כלל, משום מה . עד כמה שאפשר להבין מהסרט האלוהים פשוט אונסת את הגיבור שכל שנשאר לו לעשות זה לשכב על המיטה עם עיניים זגוגיות.
סרט נוסף שעוסק בנושא האלוהות בצורה פנטסטית וסרקסטית אף יותר הוא "איציק ומילטון" ( 1999) שאותו כתב וביים עדו אנג'ל במדרשה לאמנויות של מכללת בית ברל . זהו סרט של 35 דקות על שני אנשים מחליטים לראיין את אלוהים ולשם כך מתאבדים. אך מגלים את עצמם בשמיים בשירותים במקום היחיד שיש בו מנעול שגם אלוהים הנרגז לא יכול לפרוץ אותו וזאת לבקשת האנושות .בסופו של הסרט הורג אחד הגיבורים את האלוהים והופך כתוצאה לאלוהים החדש.הסרט הזה הוקרן באירוע סרטי המדע הבדיוני הישראליים בכנס "איקון " האחרון של האגודה הישראלית למדע בדיוני וזכה לתגובות חיוביות למדי.
מילי אביטל היא האלוהים 61980
אז הבמאי והתסריטאי כתב לעצמו סרט שבו הוא נאנס ע''י מילי אביטל.

והכול בשם האמנות כמובן.

מעניין כמה רה-טייקים היו שם לסצנות שבהן המסכן סובל תחתיה.
מילי אביטל היא האלוהים 62012
תסריטאות מתחיל להשמע כמו מקצוע מאוד חיובי. (:
מילי אביטל היא האלוהים 62027
רק אם אתה גם הבמאי והשחקן.
זה באמת מסביר כמה דברים 61985
אם מה שאלוהים רוצה מאיתנו זה סיפוק מיני, אני מבין סוף סוף למה אנחנו כל כך דפוקים.
חובבי מילי אביטל, היכונו! 62004
בזמן הקרוב אמור להיות מוקרן סרט בכיכובה של מילי אביטל בערוץ 10. שמו: "סיפורי אלף לילה ולילה"‏1, אורכו: 3 שעות.

מחשופים נדיבים היו כנראה צו האופנה במדינות ערב בעת ההיא.

------
מילי מי? 390829

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים