ליברלים הומנים אוהבי אדם וחיות 623313
אפרים שמיר בסטטוס: "אוהבי באבות יקרים המשתטחים על קברי צדיקים ומאמינים בקמעות וכשפים, דף הפרופיל שלי לא נועד לכם ,אני רואה בכם אנשים פרימיטיבים,טיפשים וחסרי תקנה,אני חיי במאה ה21 אתם חיים בחשכת ימי הביניים,אני בזוי בעיניכם ואתם בזוים בעיניי זה לא הולך להשתנות ,הכי טוב כדי שתמנעו מכעס מיותר תחסמו אותי ,אחרת תמיד תחשפו ללעג ובוז מצידי לתת תרבות שלכם".

תהנו
ליברלים הומנים אוהבי אדם וחיות 623318
אין מה להגיד. צודק.
ליברלים הומנים אוהבי אדם וחיות 710088
המכורים לשנאה בשמחה יקיאו את מררתם. מאחורי כל אפרים שמיר או גרבוז עומד אדם אכול שנאה, חרדה, תסכול ואומללות שהוא חושב אותה למעלה ואינו יודע ששנאתו המוכחשת היא הסיבה לאומללותו.

אילו שמיר לא היה פרימיטיבי שדוחה מעליו תרבות מופלאה של פילוסופיה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה ופואטיקה ברמות הגבוהות ביותר שאליהן הגיעה האנושות, הוא היה מבין איזה אידיוט הוא.
ליברלים הומנים אוהבי אדם וחיות 710089
''תרבות מופלאה של פילוסופיה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה ופואטיקה ברמות הגבוהות ביותר שאליהן הגיעה האנושות''. לפי כל מסנגרי היהדות אפשר לחשוב שחלק גדול מעיסוקה היה המסד התרבותי שלנו ולא בפילפולי הלכה ומיסטיקה קבלית ושתרומתם של היוונים הקדמונים, האירופים מאז הרנסנס והערבים של ימי הביניים בטל בשישים. כדי להכיר באמת ההיסטורית, לא צריך להיות בעל שנאה עצמית, רק להבין את העובדות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים