ברכות ל-YNet 6238
היום (ואולי לפני זה ופשוט לא שמתי לב) הוכיחו החברה ב-YNet שהם לא רק הכוח התקשורתי החזק ביותר בסביבה, אלא שהם גם הראשונים מבין כל העיתונים המודפסים שקלטו שהם נמצאים באינטרנט. מבזקים זה נורא נחמד, נכון, אבל רק ידיעות אינטרנט הבינו שמה שאנשים באמת רוצים זו אינטראקטיביות.

YNet מאפשרים לקוראיהם לכתוב תגובות למאמרי הדעות והפרשנות המתפרסמים באתר. התגובות אמנם נפתחות כחלונות חדשים, אבל לפחות הן מופיעות בעמוד המאמר, והקוראים לא נשלחים "לפורום", כמקובל במקומותינו, שם הם נדרשים לצפות בעוד עשרות פרסומות כדי לקרוא את התגובות...

במאמר הראשון שהתפרסם באייל הקורא, כתבתי שזה בדיוק מה שחסר לי באינטרנט הישראלי - האפשרות להגיב למה שאני קורא (ולמה שקורה בכלל). הלוואי והייתי יכול להצביע עלינו כהשראה לצעד החדש של ידיעות אינטרנט (אבל כנראה שלא. לא נורא).

אם אני כבר מדבר עליהם, היום, כפי הנראה, עברו החבר'ה בידיעות אינטרנט לעברית ויזואלית ולא לוגית, כך שגם קוראי נטסקייפ יוכלו לקרוא את העיתון (אם כי התגובות, כמה מטופש, עדיין מופיעות במהופך...).

ללא ספק, ידיעות אינטרנט ממשיך לבסס את עצמו כאתר החדשות של הרשת הישראלית YNet
ברכות ל-YNet (לאחר 9 חודשים) 19531
Ynet קיים כבר 9 חודשים? איך שהזמן רץ...

בכל מקרה, שים לב למנהג שמתפתח אצל חלק מהכותבים ב-Ynet גם להגיב לתגובות שבמאמריהם, בעיקר הצעירים שבהם (למרות אופיים הירוד מאוד, על פי רוב, של אותן תגובות).
זהו בהחלט צעד מבורך ומראה על הבנה של המדיום בו הם פועלים (זאת בניגוד למנהג המגונה של כפילות מאמרים בין מדור הפרשנויות המודפס של ידיעות ומדור הדעות המקוון של Ynet, מה שמראה על חיפוש שמות ידועים על חשבון מקוריות ועצמאות).
ברכות ל-YNet 249010
עברו יותר מארבע שנים. מעניין לשמוע מה דעתך על הטוק-בקים היום.
ברכות ל-YNet 250589
לעיתים אני נהנה לקרוא אותם - בעיקר בכתבות "נישה" (ביקורות ספרים או סרטים, למשל), ופחות בכתבות של אקטואליה קשה. לעיתים קרובות הן מספקות בידור חביב (אם כי לא תמיד בכוונת מכוון), ולעיתים קרובות עוד יותר הן מעצבנות.

אין לי מושג מה רצית שאני אכתוב כאן. אני בעד טוקבקים, אבל אני הייתי מעדיף אם הרמה של התגובות הייתה כמו באייל. אבל זה לא מיוחד: אני גם בעד דמוקרטיה, אבל הייתי מעדיף שכולם יצביעו למפלגת הדעות-של-דובי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים