628243
גם הרוסים אומרים אותו הדבר

ותסבירו על מי בדיוק אתם מסתמכים על "הבטיחות" של מזון מהונדס? מחקרים של מונסנטו? או של גופים שתומכים בהם? איך זה שאין מחקרים מעבר ל-‏3 חודשים? לא נשמע תמוה? גם סיגריות לא הורגות אחרי 3 חודשים. מה גם הרצון למנוע סימון של מוצרים אלה ולהסתיר את קיומם מהצרכן רק מגביר את חשדות וחששות הציבור. אם הכל יופי-טופי אז מה הבעיה לסמן מוצרים אלה?

אה אנחנו ההזויים... ההזויים שרוצים לאכול אורגני, אוכל בריא שלא מרוסס עליו חומרי הדברה ושלא הוכנסו בו גנים שבטבע לעולם לא יכל היה לקרות. האם תירס הוא עדיין תירס אם הוכנסו בו גנים זרים בשיטות לא טבעיות? אם אני אכניס תווים של להקת רוק כבד לתוך יצירה של בטהובן האם זה עדיין יחשב בטהובן?
628245
לידיעתך, דווקא לא מעט מהגיטריסטים המובילים בז'אנר הזה יושבים על ידע קלאסי כבד (no pun intended) והמהלכים וההרמוניות שהם משתמשים בהם יכול מאד להיות שלקוחים (גם) מבטהובן.
סימון מוצרים 628247
מה דעתך על סימון מוצרים שמשתמשים בדיהידרוגן מונואוקסיד (DHMO)? ידוע שיש מתאם טוב למדי בין שימוש בחומר לבין סוגים רבים של מקרי מוות. כמובן שיש הבדל בין מתאם לסיבתיות, אבל צריכים להיזהר. לכן אני מדבר רק על סימון ולא על איסור.

שים לב למקרה שבו זוג שדרנים אמיצים שרק התריעו לציבור על השימוש בחומר (זה בערך שקול לסימון), ונתקלו בתגובה קשה מהרשויות:
ההבדל בין מתאם לסיבתיות 628250
מתאם: 100% מהאנשים הנושמים מתים.
סיבתיות: 100% מהאנשים שלא נושמים מתים.
אנחנו 628254
כלומר אני והתולעים, מתבססים על מחקרים של האיחוד האירופאי (שהוא לא חבר של מונסנטו, בגדול), של ארגון הבריאות העולמי ושל עוד מאות מדענים שקשה לחשוד בהם שהם מועסקים בסתר על ידי אימפריית הרשע. אתה, כפי שכבר הוכחנו, לא מתבסס על דבר וחצי דבר.

אותם מאות מדענים הגיעו למסקנה חד משמעית - אין הבדל בריאותי או סביבתי בין מזונות מהונדסים גנטית ואלו שלא הונדסו:

אם אתה רוצה לאכול אוכל שלא רוסס בחומרי הדברה, תאכל אוכל שלא רוסס בחומרי הדברה, אני האחרון שהיה רוצה למנוע ממך לעשות כך.

ואם אתה רוצה לספר לי שכל מה שאתה רוצה בעצם זה סימון של מוצרי GMO (שהוא מגוחך כמו סימון "ללא כולסטרול" על שמן זית או "ללא גלוטן" על סטייק) ולא איסור עליהם... תרשה לי לא להאמין לך.
אנחנו 628255
ארגון הבריאות העולמי, האם זה לא אותו אירגון שברגעים אלה מחסן מיליוני ילדים ברחבי העולם נגד פוליו ע"י נגיף מוחלש? פרקטיקה שאסורה בארה"ב ואירופה? האם זה לא אותו אירגון שמאפשר כספית בחיסונים? האם זה לא אותו ארגון שממליץ על פלואוריד-תעשייתי במי השתייה,מלח,חלב ומה לא בשביל "בריאות השיניים" שלנו אבל מתעלם ממחקרים שאותו פלואוריד-תעשייתי פוגם במערכות הגוף ובמנת משכל? זה ידוע שלמונסנטו ולממשלת ארה"ב יש קשרים נרחבים, ולממשלת ארה"ב יש השפעה עצומה לכופף ארגונים פוליטיים או "מדעיים".
אנחנו 628258
ממליצים על טיפול תרופתי.
אנחנו 628259
ממליץ לך על דיאטה שמבוססת על מזונות מהונדסים בלבד ושתה רק מי ברז זה יהיה טוב לשיניים שלך.
אנחנו 628263
מאז שעברתי ליפן אני מקפיד שבעתיים על שטיפת הפה בתמיסת יוני פלואור מדי כמה ימים משום שלא מפלירים כאן את המים והשיניים היפניות נראות בהתאם...

אבל נדמה לי שפלואור הוא אחד מאותם דברים המאחדים את מטורפי השמאל (המדענים המטורפים מנסים להנדס לנו את השיניים ולזהם את הטבע בחומרים תעשייתיים!) ומטורפי הימין (חלק ממזימה קומוניסטית לשליטה מוחית בציבור הרחב!) כך שאם יום אחד תשנה את דעותיך הפוליטיות מקצה לקצה עדיין תוכל להיות נגד השימוש בו.
אנחנו 628270
Areca nut אבל נסיון יפה
אנחנו 628271
אני לא יודע מה עם שםחובה, אבל אי שותה לרוב מי ברז. לעניין ההמלצה השנייה שלך: האם זהו ניסיון להטפה לתפריט טבעוני? לא מקובל עלי.
אנחנו 628277
כלל וכלל לא יש שניצל בציפוי קמח תירס מהונדס שמטוגן בשמן קנולה מהונדסת. יש גם שוקי עוף בציפוי סויה מהונדסת. אנחנו מבטיחים לך שהתרנגולות שלנו הוזנו באוכל שאושר ע''י מונסנטו. יש תקנות מחמירות בנושא כל המדענים שלנו מבטיחים שאין שום בעיה. אל תדאג לגבי הארסן שנמצא בעופות אנחנו כבר שנים שמים אותו שם ללא ידיעתך ואתה רואה אף אחד לא מת מזה.
אנחנו 628295
ניטפוק: אין דבר כזה "שמן קנולה מהונדסת". שמן קנולה, הוא שמן שמופק מלפתית, באנגלית rapeseed. כמה תעשיינים ישבו פעם בחדר אפוף עשן וחשבו "איך נגרום לאנשים לקנות שמן מצמח בעל שם כל כך מזוויע?" התוצאה: מיתוג מחדש כ"שמן קנדי".

אבל זה לא עזר לרשעים מהתעשיה: הגברת שיווה מתגובה 628291 מחשיבה כל שינוי גנטי של צמחים כאונס. לכן שמן הקנולה שבביתכם הוא כנראה תוצאה של אונס. ראו, הוזהרתם.
אנחנו 628261
כמה ילדים מחוסנים ברגעים אלו ממש?

אם נתעלם מאזורי זמן אפשר לקבל את החישוב המקורב הבא:
נניח שבכל העולם מחסנים חיסון אורלי ויש ארבעה מחזורי חיסון.

יש בערך 1.8 מיליארד ילדים מתחת לגיל 15. כלומר קצת מעל 100 מיליון ילדים שצריך לחסן בשנה. מכאן שביום מחסנים קצת מעל מיליון ילדים, ו"ברגעים אילו ממש" (שלוש הדקות הללו) - כמעט שלושת אלפים ילדים. בהנחה שאין מבצעי חיסון חריגים (אבל נראה לי שאין מבצעי חיסון רציניים כרגע). שימו לב להנחות למעלה שכנראה אינן מציאותיות. החישוב:

‎1800000000 / 15 * 4 / 365 / 24 / 60 * 3

לגבי השאר: יש לך ביסוס לטענות?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים