628987
ד"ר עדיאל תל אורן, מומחה לתזונה קלינית, על ההשלכות הבריאותיות של GMO

628989
השבחים לדוקטור תל-אורן וריבוי התארים שלו בכל מיני נושאים כולל מוזיקה, נראים לי חשודים משהו. הדוקטור כנראה יצר לו סטטוס כלשהו של מרצה ומתראיין ואין ספק שהוא יודע המון מילים בעברית ובלטינית, אבל להוציא את תקופת הסטאז' לא ברור אם עסק מתישהו ברפואה ממשית או במשהו ממשי אחר. את התואר "מומחה לתזונה קלינית" (מה זה תזונה קלינית?) אפשר להשיג, עפ"י הרשת, ב"מכללה לרפואה משלימה", תוך שנה או פחות (נראה לי שזה מעורפל בכוונה).

ד''ר עדיאל תל- אורן 629006
קצת ק"ח יש כאן

נפלו בתיאור כמה שיבושים. למשל, אין חולק שיש ברוסיה גם אוניברסיטאות פנטסטיות, אבל שם האוניברסיטה בה למד הד"ר נשמט מהכיתוב
ד''ר עדיאל תל- אורן 629008
עוד קצת קו"ח יש כאן. כנראה שם האוניברסיטה הוא: "Russian State Medical University" (על פניו, זאת האוניברסיטה שנקראת היום Pirogov Russian National Research Medical University).
ד''ר עדיאל תל- אורן 629040
ד''ר תל אורן הוא איש מסקרן. לא ברור לי עדיין אם הוא מוכשר בטירוף או בעיקר דמגוג.

לא מפריע לי איכות מסלול הלימודים שלו והגיוון של ההתעסקויות. איש מוכשר יכול ללמוד גם ממקורות מפוקפקים (בתנאי שהוא יכול לבדוק ממקורת אחרים מה שלמד מהמקורות הללו). גם לא מפריע לי שרפואה מונעת ברמה גבוהה כמי זו שהוא עוסק בה אינה מקובלת בבתי ספר לרפואה רגילים .

מה שמפריע לי הוא מניין היה לו כל כך הרבה זמן ללמוד היטב כל נושא עליו הוא מדבר. האם כל הנושאים בדוקים באופן נסיוני או שהם רק כללי אצבע ללא בדיקות.

בכל אופן איש מסקרן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים