פתאום זה נראה הרבה 628995
האחרים שלי:
משחקי לוח -
Robo-rally - משחק לוח שבו בכל סבב, מחלקים 9 קלפי תכנות של רובוטים (לזוז קדימה, להסתובב ימינה 90 מעלות, לזוז אחורה וכו') לכל שחקן, והוא צריך לקבוע 5 פעולות.
לאחר שקובעים את הפעולות, כל הרובוטים זזים במקביל (קלף אחר בכל תור) - המטרה היא להביא את הרובוט לסדרה של דגלים (כל פעם מסדרים את הלוח בצורה שונה).
לרוב מגלים שהתוכנית שלך מתנגשת בתוכניות של האחרים, מה שיוצר בלאגן שלם בלוח.
Guards Guards - מבוסס על הספר באותו השם, צריך לגייס דמויות שונות מספרי "עולם הדיסק", בשביל שיעזרו לך להציל את העיר אנק-מורפורק, בעודך מחבל במאמצי השחקנים האחרים להציל את העיר.

משחקי קלפים:
Flux לגרסאותיו - משחק שבו חוקי המשחק משתנים לפי הקלפים שהשחקנים משחקים.
Grave robbers from outer space והרחבותיו - משחק שבו אתה הבמאי של סרט אימה סוג ג', הקלפים הם דמויות מסרטים שונים (השרת המוזר, השוטר של העיירה וכו'), ומפלצות.
once upon a time - משחק שבו אתה מקבל קלפים עם אלמנטים של סיפורי אגדות (פיה, טבעת, נסיך, מפלצת, גשר, טירה, וכו'), וצריך לספר סיפור עם הקלפים שלך ושל שאר המשתתפים עד לשהסיפור יגיע לקלף הסיום שלך (לדוגמא "והם חיו באושר ואושר עד עצם היום הזה" או "ולאחר שהובס היריב, כולם חזרו הביתה בשלום" וכו')

והערה לגבי "מבוכים ודרקונים" - כיום קוראים לזה "משחקי תפקידים".
מבוכים ודרקונים זה תת סוגה (Theme) בתוך משחקי תפקידים (אני לדוגמא משחק במספר קבוצות שבהן משחקים: סופר גיבורים, משחק מרגלים בתקופת המלחמה הקרה, ומשחק ערפדים).
Dungeons and Dragons 628998
אנשים גם קוראים היום לדארת' ויידר אנאקין ול'כוכב נולד' מוזיקה.
Dungeons and Dragons 629000
מי שקורא לכוכב נולד מוזיקה, לא ראוי לכינוי ''אנשים''

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים