632795
מי פה אמר לא כל הפלסטינים מחבלים או לא כל המחבלים פלסטינים או איזו שטות כזאת?
כמו שאומרים-זה רק 99% שמוציאים שם רע לכל השאר
632816
וכל אנטישמי הוא מחבל? מה גם שבעייתי לקטלג עם הנמצא איתנו במלחמה כ״אנטישמי״.
632818
לא כל אנטישמי מחבל,הוא אדם בזוי שתומך במחבלים,שיכול גם להיות מחבל.ואין בעיה לקטלג כ"אפרטהייד" מול מי שאנחנו איתו במלחמה?
632820
אותה תפיסה ישנה ולא טובה שאם יום אחד נתפשט לחלל תיגרוס שהחייזרים שיתנגדו לדחיקתם מכוכביהם הם ממשיכי הפורעים ברוסיה והנאצים.
632825
אנלוגיה מעולה,אז לפי ארז לנדוור "הציוני"-"ארץ ישראל"=היא כוכב לא מוכר חסר הקשר שיום אחד הגענו אליו במטרה להרחיב את השליטה שלנו ביקום "ערבים"=חייזרים,שאנחנו דוחקים מהכוכב המשונה כי אנחנו רוצים להתפשט

קראתי שוב והאנלוגיה הזאת גרועה מאוד-‏1.היא שקר בכל מילה ותוצאה ישירה של בורות קשה 2.הציונות מונעת מרצון קולוניאלסטי להתפשט?! שאלת מקודם אם כל אנטישמי הוא מחבל?! בבקשה,ענית לבד,אנטישמיות טהורה לא של מחבל
632826
כמה טוב שאפשר להבין מה שרוצים להבין. מה שאמרתי הוא שטבעי שעם הנלחם איתנו על אותה כיברת ארץ יהיה עוין לנו ללא קשר לאנטישמיות שהיתה מנת חלקם של היהודים בגולה.
632827
טבעי שיהיה עויין לא טבעי שיהיה אנטישמי והנה זה פלא הם בחרו להיות נאצים-אנטישמים עם קשר למנת חלקם של היהודים בגולה
אז טבעי שנהיה עויינים לערבים פה?

ואתה מגן על התועבה הזאת
632840
דוגמאות לא מקישות על הכלל וגם חאג' אמין אל חוסייני לא היה נאצי אלא שיתף איתם פעולה.
632848
"הוא הצטרף ליחידת אס אס בבלקן, שם סייע בגיוס חיילים לדיווויזיה בוואפן אס אס מקרב המוסלמים בבוסניה. הדיוויזיה קיבלה את השם הדיוויזיה ההררית מס' 13, חאנדיאר אס אס, כמו כן סייע להקים את הלגיון הערבי החופשי, יחידה ערבית במסגרת הוורמאכט"

"בין השנים 1945-1941 בהן היה אל-חוסייני פעיל בשירות הנאצים עמדה משכורתו החודשית על סכום של 50,000 מרק (לשם השוואה, סכום זה היה כפול ממשכורתו של פילדמרשל בצבא הגרמני)"

" בזכרונותיו (שנתפרסמו ב"אחבאר אל יום" הקאהירי לאחר המלחמה) כתב חג' אמין כי "אחד התנאים שלנו לשיתוף פעולה צבאי בין הערבים לבין גרמניה היה מתן יד חופשית לחיסול היהודים בפלשתינה ובמדינות ערב אחרות. באיגרת ששלחתי לאדולף היטלר תבעתי הצהרה מפורשת מצד גרמניה ואיטליה כי הן מכירות בזכותן של המדינות הערביות לפתור את בעיית המיעוטים היהודים בצורה ההולמת את השאיפות הגזעיות והלאומיות שלהן, ובהתאם לשיטות המדעיות בהן נקטו גרמניה ואיטליה כלפי היהודים שלהן"

למה אתה עושה את זה לעצמך? אתה יכול לפתוח ויקי בדיוק כמוני,מה הטעם בלשקר?
632850
מה שהציטוט מראה הוא שאל-חוסייני שיתף פעולה עם הנאצים כנגד אויבים משותפים - היהודים והבריטים. הוא כמובן היה קיצוני מאוד אבל מכאן להסיק שהוא או הערבים בכלל משתייכים לתנועה הנאצית זה מאוד מרחיק לכת.
632897
אני מאוכזב ממך,אנחנו מכירים כבר שנים ואתה עדיין לא יכול להיות כנה איתי,אתה פוגע בקשר ביננו-אתה הולך סחור סחור במקום להגיד ישר מה שאתה רוצה
תפרת כובע סומבררו ענק ואת רוצה שאני יבקש ממך לאכול אותו-רק תגיד,אין ביננו סודות.

מה ההבדל בין אייכמן לאל חוסני?
632904
לא הבנתי מה אתה רוצה ממני. אייכמן היה ממונה על מימוש הפתרון הסופי שהיה נעשה גם ללא עזרה חיצונית. אל חוסייני הצטרף אל הנאצים כתוצאה מבריחתו מהבריטים והשתלב בשי את היהודים המשותפת לשניהם. להפיל עליו את כל פשעי הפלסטינים זה מאוד מרחיק לכת וכלל לא רלבנטי.
632907
"אל חוסייני הצטרף אל הנאצים"?!?!!?
632910
ברח לגרמניה הנאצית ושיתף איתה פעולה.
632911
אתה משהו,
שוב,מה ההבדל בין אייכמן לחוסני?

תכתוב ככה: אייכמן היה 1,2,3 וחוסני לא או חוסני היה 1,2,3 ואייכמן לא

(כי לפי מה שכתבת אייכמן היה הממונה האחראי על הפתרון הסופי וחוסני לא ,כלומר מי שלא היה הממונה האחראי (נגיד היטלר או מנגלה) לא היה נאצי)
632912
אתה לא מבין מילה אחת ממה שאומרים לך, הא?
632913
מבין לאט,תהיה סבלני,אפשר תשובה?
632914
אל חוסייני היה מוסלמי פונדמנטליסט ושונא יהודים קיצוני שלא צמח בשורות המפלגה הנאצית. לכן אי אפשר להגדירו כנאצי. כזה פשוט.
632916
אז הטענה היא‏1:
לא יכול להיות מוסלמי נאצי?!
או לא יכול נאצי שלא צמח במפלגה*?!
או מוסלמי שלא צמח במפלגה הנאצית לא יכול להיות נאצי?!

1מבין לאט,סורי

*מז"א "צמח במפלגה"? אם מישהו הצתרף לשורות האס אס בגיל 60 הוא לא יכול להיות נאצי?
632918
הטענה היא שהמופתי שיתף פעולה עם הנאצים על רקע פוליטי משותף. הוא לא היה גרמני נאצי וכל ההכללה הזאת כאילו זו קבוצה אחת היא מטופשת לחלוטין (בלי להצדיק את המופתי ודומיו).
632931
מה זה משנה באיזה כינוי תקרא למישהו שהאג'נדה המוצהרת שלו היא פתרון סופי לבעיית היהודים, באירופה ו/או בישראל?
632932
זה לא משנה. כל הפתיל הזה אני מנסה להראות שאי אפשר לעשות הכללה לערבים על סמך המופתי.
632969
אתמול הראתי לך סקר ש90%+ מהפלסטינים מחזיקים בדעות אנטישמיות
632974
כל פעם שתרשום את זה,אני מצרף 3 לינקים שונים של אנשים שונים שקוראים להרוג את כל היהודים,יאללה
632968
אני מצטער,שאלתי שאלה מסובכת מידי
ננסה כך-מה ההבדל(=מה שונה)בין המופתי לאייכמן כלומר למה אייכמן נאצי והמופתי לא
לפי התגובה הזאת כי הוא "לא היה גרמני",מי שלא גרמני לא יכול להיות נאצי?

איזה הכללה? עוד לא הכללתי,אני בנתיים עוד מנסה שתחבר משפט עקבי והגיוני לגבי 2 אנשים

(לפני שאתה לא מצדיק את המופתי ,תזכור שהוא היה אנטי ציוני)
632944
חאג' אמין אל חוסייני היה שונא יהודים, גזען רצחני ופושע מלחמה. בנוסף על כל הכתרים הללו ממש חשוב לך לצרף לו גם את הכתר ה"נאצי". אה?
הימין המתנחלי מנהל מערכת תעמולה דתית תחת הכותרת איסלם=נאציזם. במסגרת המערכה הזו חשוב להפוך את שיתוף הפעולה של המופתי עם מכונת ההשמדה הנאצית ועם הנאצים בכלל, להוכחת עזר בדרך למה שצריך להוכיח. במסגרת זו משתמשים התועמלנים בכל מיני עזרים טקטיים של אי דיוקים והפרזות כדי לצבוע בשחור את מה שהוא כבר שחור דיו.
בעניין זה, בשורה הסופית ארז לנדוור צודק ואתם מעוותים את התמונה. עד כמה שידוע לי המופתי לא השתתף בועידת ואנזה וגם עם היטלר הוא נפגש פעם אחת למשך כ-‏20 דקות בנוכחות ריבנטרופ ועוד אנשים. יש מספיק מקורות לשנאת היהודים בספרות הקנונית של האיסלם כך שאפשר לשער שהמופתי לא התקשה לסמוך את שנאת היהודים שלו על מקורות דתיים. אלא שלמען האמת, המופתי, בדיוק כמוכם, היה נושא דברה של תאולוגיה המאחדת דת ולאום, את האיסלם עם הלאומנות הערבית. שנאת היהודים שלו היתה תוצאת המאבק הלאומי של הערבים ביהודים. בנקודה זו יש הבדל מהותי בין המופתי לנאצים: בעוד המאבק הלאומי הגרמני-יהודי היה פרי מוחם הקודח והזיותיהם של הנאצים, המאבק הלאומי הערבי-יהודי היה והווה לגמרי במציאות.
632952
תודה על חידוד הנקודות!
די להכחשת השואה של השמאל 632953
אתה טועה ומטעה. לא רק שלא אמרתי שאיסלאם=נאציזם אלא אף הבהרתי את עמדתי שהנאצים האמיתיים הם אש"ף ולא החמאס.
די להכחשת השואה 632956
תגובה 632944 של שוקי לא מופנית אליך, היא מופנית אל תגובה 632916 של אישקש.
די להכחשת השואה של השמאל 632972
במה אש"ף יותר נאצי מהחמאס?
די להכחשת השואה של השמאל 632980
החמאס שואב את האידיאולוגיה שלו מהאיסלאם - אידיאולוגיה רצחנית ואנטישמית, שקדמה לנאציזם בלמעלה מ1000 שנים. יש אמנם קוי דמיון בין האיסלאם לנאציזם, אבל הם נובעים מתוקף היות שניהם אידיאולוגיות רצחניות ולא עקב מקורות משותפים (מעין "אבולוציה מתכנסת" של אידיאולוגיות, כפי שהפיזיולוגיות של הכריש ושל הדולפין דומות שטחית למרות מקורם השונה בתכלית)
לעומת זאת אש"ף שואב את המקורות שלו ישירות מהנאציזם. מייסדיו רואים עצמם ממשיכיו של חאג' אמין אל חוסייני הנאצי אותו הם מעריצים כ"אבי הלאומיות הפלסטינית", האידיאולוגיה הנציונל סוציאליסטית שלהם שואבת ישירות מ"מיין קאמפף" ומתורת הגזע. מנהיגיהם עוטפים את האנטישמיות שלהם ואת הכחשת השואה בעטיפה אקדמית "מכובדת" (כמו עבודת הדוקטורט של אבו מאזן, הכחשת עובדת קיומו של בית המקדש, המצאת ה"עבר הכוזרי" של יהדות אירופה וכו') בדומה למאמצי ה"מדע הנאצי" למציאת גזע ארי עליון עתיק, ואפילו האסטרטגיה שלהם (תורת השלבים) שואבת את השראתה מפעולותיו של היטלר ערב מלה"ע II (התבססות על "שאיפות לגיטימיות" של מיעוטים גרמניים בשטחי מדינות ריבוניות ודמוקרטיות, כדוגמת חבל הסודטים, למטרת הפשטת המדינות הללו מנכסיהן הטריטוריאליים האסטרטגיים כדי להקל על כיבושן בהמשך).
אפילו את הסמלים הנאצים (כמו צלב הקרס והצדעה במועל יד) הם אימצו
עצוב שיש כאלו בינינו שמנסים להכחיש, להשכיח, או למצער לגמד את חלקם של הערבים בכלל, ושל ערביי ארץ ישראל והנהגתם בפרט, בשואה.
די להכחשת השואה של השמאל 632985
שכנעת אותי
632970
1.מצטער עם פגעתי בכבודו,אדם שעשה כלכך הרבה להשמדת היהודים הייתי צריך לדעת לשמור על כבודו במאורת השמאל
2.כן,אני מנסה לדחוף לקרוא לו נאצי-לא שהייתה לו דרגת קצין בסס,לא שקיבל שכר,לא שהחזיק באידאולוגיה הנאצית-אני החלטתי
3.אף אחד לא אמר שאיסלם הוא נאצים,הוא מאוד דומה,זרמים גדולים מאוד בו הם נאצים.רק קיימת אפשרות להיות מוסלמי לא נאצי ולכן איסלם לא נאציזם
והכי מצחיק שזה המשפט הבא בתגובה שלך: "יש מספיק מקורות לשנאת היהודים בספרות הקנונית של האיסלם כך שאפשר לשער שהמופתי לא התקשה לסמוך את שנאת היהודים שלו על מקורות דתיים."

אני שמח שאתה מצתרף למשחק עם ארז,אז מי שלא השתתף בועידת ואנזה ,ונפגש פעם אחת רק פעם אחת עם היטלר לא יכול להיות נאצי?

יש כובעים לכולם ,לא לדחוף
632973
גם המן הרשע ופרעה רוצח הילדים לא היו נאצים.
נכון כל הנאצים היו חולירות, לא כל החולירות הם נאצים.
632975
תודה נשמה,
וזאת תשובה למה?
632960
מר אישקש: גם הפינים שיתפו פעולה עם היטלר; האם היו נאצים? לא.
632971
שאלה מעולה איציק,(אולי התשובה שלך תעזור גם לארז)
קדימה תענה לבד,מה ההבדל בין בין במשתפי"ם לנאצים?
632976
הפינים שיתפו פעולה עם הגרמנים (שבמקרה היו באותו זמן נאצים) כדי להלחם ברוסים, גם האירים שלא התעניינו בגורל היהודים והצוענים כדי לדפוק את הבריטים, ואפילו לח''י שניסו ליצור שיתוף פעולה עם הגרמנים נגד הבריטים כדי למנוע השמדת יהודים ולהעלותם לארץ.
632977
כלומר ההבדל בין המשתפי"ם לנאצים הוא שהם לא האמינו באותה אידאולוגיה ופשוט פעלו לפי האימרה הידועה האוייב של אוייבי -ידידי?
ההבסדל בין משת''פים לבין נאצים 633051
ראשית, אין צורך להיות גרמני בשביל להיות נאצי. היטלר עצמו לא היה גרמני אלא אוסטרי. אז ניחא - אפשר לראות את האוסטרים כגרמנים, אבל אוסוולד מוזלי ויוניטי מיטפורד היו בריטים ונאצים נלהבים.
שנית, כדי להבין את ההבדל בין משת"פים של הנאצים לבין נאצים בעצמם אפשר להסתכל על ההתנהלות של ראשיד אל כילאני הפרו-נאצי לעומת חאג' אמין אל חוסייני הנאצי.
ראשיד אל כילאני התנגד לבריטים וראה את גרמניה הנאצית כבעלת ברית אד הוק במסגרת המלחמה בינהן.
לעומתו, חאג' אמין אל חוסייני האמין באידיאולוגיה הנאצית. עוד לפני המלחמה - הוא היה הראשון שבירך את השגריר הגרמני לאחר עלייתו של היטלר לשלטון. בהזדמנות זו הוא גם שינה את שמה של תנועת הנוער שהקים, מ"אל פותווה" ל"הצופים הנאצים".
השניים גלו בברלין במהלך המלחמה, אך בעוד שאל כילאני פעל מול משרד החוץ הגרמני, וגייס את חסידיו לוורמאכט - הצבא הגרמני הלגיטימי (במסגרת "הלגיון הערבי החופשי" אותו הקים), הרי שחאג' אמין אל חוסיין עבד ישירות תחת פיקודו של אדולף אייכמן, פעל רבות מול היטלר כדי לוודא שעם כיבוש המזרח התיכון "מטרתה היחידה של גרמניה תהיה אז להשמיד את היסוד היהודי המתגורר במרחב הערבי בחסות הבריטים" (ולא חס וחלילה גירוש, כפי שתכננו הנאצים במקור), ליווה באופן אישי ביחד עם אדולף אייכמן סיור בקרה ומעקב אחר תהליך ההשמדה בתאי הגזים באושוויץ, הפעיל את "רדיו ברלין" בשפה הערבית לתעמולה ארסית אנטי יהודית, וגייס את תומכיו לואפן ס.ס. (הדיויזיה ההררית ה13 של הס.ס. אותה הקים באופן אישי). כידוע, לא ניתן היה לשרת בס.ס. ללא חברות במפלגה הנאצית.
לא בכדי העיד עליו דיטר ויסליצני, עוזרו האישי של אדולף אייכמן, "לדעתי מילא המופתי, הנמצא מאז 1941 בברלין, את התפקיד המכריע בהחלטות הממשלה הגרמנית להשמיד את יהודי אירופה. בכל פגישותיו עם היטלר, ריבנטרופ והימלר, חזר והציע את השמדת היהודים. הוא ראה בכך פתרון נוח לבעיית א"י. בשידוריו ברדיו ברלין, הוא עלה אפילו עלינו בהתקפותיו האנטישמיות"
ההבסדל בין משת''פים לבין נאצים 633052
לעניין הסיפא של דבריך: ממשיכים עם השקרים ועיוותי הדברים ומקווים שזה יידבק. אפשר גם לכתוב "אין ימני שאינו שקרן": זה נכון, אבל עיוות נוראי של העובדות.
ההבסדל בין משת''פים לבין נאצים 633054
ברור,אני מנסה להגיע לתשובה מארז -הוא עסוק באכילת כובע
632959
אישקש אינו מבין מילה ממה שהוא אומר.
והיה אם 633006
אם אתה וארז מבינים מה שאתם אומרים, אזי אתם שונאי ישראל.
אם אינכם מבינים מה שאתם אומרים - אזי אתם רק פגועי נפש.
כקורא ותיק באייל אני נוטה לחשוב, שאתם שונאי ישראל.
והיה אם 633009
סביר שהם לא זה ולא זה,רובו המוחלט של השמאל היהודי בישראל הוא פשוט שטוף מח,אין מה להתרגש,הם לא אשמים,הם באמת לא מסוגלים לתפוס את עומק השבר התודעתי שהם חיים בו
632870
93% מערביי יו"ש ועזה מחזיקים בדעות אנטישמיות לפי סקר של הליגה נגד השמצה. לא מדובר בעוינות על רקע הסכסוך הטריטוריאלי - (נניח "היהודים הם כובשים אכזריים" או "חיילי צה"ל הם קלגסים") אלא אנטישמיות נאצית קלאסית ("ליהודים שליטה בעולם העסקים", "ליהודים שליטה בתקשורת" וכו'). אם כך, מה לנו כי נלין על אבו מאזן מכחיש השואה? הוא בסך הכל מייצג נאמנה את נתיניו.
632871
יש רק בעייה אחת עם זה. אבו-מאזן לא מכחיש את השואה ולאחרונה הוא גינה אותה בפומבי.
632876
ה"גינוי" הפושר שלו (למעשה ניצול פוליטי ציני והשוואה בין היהודים בשואה לבין ערביי יו"ש היום: "העולם חייב לעשות כמיטב יכולתו כדי להילחם בגזענות ובחוסר צדק, על מנת להביא צדק ושוויון לאנשים המדוכאים בכל העולם. העם הפלסטיני, שסובל מאפלייה, דיכוי ושלילת חופש ושלום, הוא הראשון לדרוש מאבק בחוסר הצדק ובגזענות שפגעה בעמים רבים") לא מחפה על עבודת הדוקטורט מכחישת השואה שלו, ודאי כל עוד הוא לא חוזר בו ממנה (נהפוך הוא - בראיונות בערבית הוא חוזר על הטענה המרכזית בדוקטורט שלו)
633078
אתה חייב להפיק לקחים,הסיבה שאתה מנותק היא שאתה קורא את הדבר הזה 633107
כמה שאני יותר קורא את הטמטומון הזה שנקרא "הארץ" הוא יותר ויותר נראה כמו גרוטסקה מאשר עיתון גרוע.

"בעייתיות שטמונה בעצם קיום סקרים"..."המשפטים שמוצגים בפני הנסקרים הם למעשה תפישות סטריאוטיפיות קלאסיות"-כלומר עצם זה ששאלו את האיכרים התמימים שאלות שהן אנטישמיות קלאסית זאת בעיה-לא שהם הסכימו עם כל טענה וטענה..(מה אתה חושב שהסבטקסט של הטענה?,(אין סיכוי,אני יעזור לך),הם ערבים בורים מה אתם שואלים אותם שאלות מובנות מאליהן)

ולמה הם אנטישמים? כמובן,בגלל הכיבוש-כלומר סתם להיות לוחמחופש ,להיות עויין,לשנוא זה הברור מעליו,אבל זה כלכך 2010,איך מצפים מהם לא להיות אנטישמים?!
מה לעזאזל הקשר בין מאבק לאומי להכחשת שואה?!

הגיון שמאלני-אדם טוען שלא הייתה שואה 2 אפשרויות (לצורך העיניין) 1.עיכובים במחסום,מעצרים וחיים קשים בכלל 2.אינדוקטרינציה אנטישמית קבועה לאורך שנים במערכות התקשורת והחינוך
שמאלני-זה בגלל מחסום.
סתם זורק לאויר-בלי קשר,שימוש בפיוטה הוא לא חוקי ומי שמשתמש הוא עבריין ורצוי שלא יצביע.

בגלל שהגבת,וכמו שהבטחתי,3 לינקים

http://www.memritv.org/clip/en/0/0/0/0/0/0/4281.htm - פה זאת בשורה רעה -המחנה שלכם מתפצל,יש לך ויכוח איתו-מה כבוש בעצם? כדאי שתדבר איתו שתרכזו מאמץ.
אתה חייב להפיק לקחים,הסיבה שאתה מנותק היא שאתה קורא את הדבר הזה 633109
טוב שכתבו היום את תגובה 633098.
אתה חייב להפיק לקחים,הסיבה שאתה מנותק היא שאתה קורא את הדבר הזה 633110
זה ממש גורל,אצבע אלוהים
רק שאני מבין לאט,ולא מבין רמזים בכלל-מה רצית להגיד?
(אני יודע את התשובה-"לא משנה" וכו'..)
אתה חייב להפיק לקחים 633114
תגובה לגופו של אדם וכד'.
אתה חייב להפיק לקחים 633123
מכיוון שהוא כותב לגופו של דובר,אני רואה כתיבה כזאת כלגיטימית שאינה חורגת ממערכת היחסים המקובלים עלינו

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים