הומניסטים 63426
ההומניסט הנודע, ז'אק שיראק, נשיא צרפת, אמר לפני שעה קלה כי על ישראל לסגת מהערים הפלסטיניות כי כך היא יוצרת הסלמה ומערערת את היציבות האיזורית. זו אמורה להיות קלישאה, אך מעניין שההומניסטים האירופים אינם מחילים אותה על פיגועי הטרור. למה מה? התפוצצויות בערי ישראל אינן יוצרות הסלמה? הן לא מסכנות את היציבות האיזורית? המתקפה של החיזבאללה בהר דוב לא מסכנת את היציבות האזורית?
שטויות. 63428
אירופה וארה''ב לא רוצים שלום במזה''ת. הסיוט שלהם הוא צירוף של הטכנולוגיה המתקדמת של ישראל וטורקיה עם כה''א הזול והנפט של שאר מדינות ערב, ככוח שיכול לאיים עליהן, ובכל מקרה, לא יהיה תלוי בגחמותיהם האישיות. זאת הסיבה שבכל פעם שנראה כי תהיה הכרעה בעימות הנוכחי, הם באים וטוענים שיש להפסיק את הפעולה, על מנת ''למנוע הסלמה.''
כן, בטח 63529
הם פוחדים פחד מוות מאיתנו. וגם מדרקולה.
הומניסטים 63431
וכמובן שלפני חודשים אחדים צרפת טירפדה הגדרה אירופית של החיזבאללה כארגון טרור.
דומה שהדבר הטוב ביותר שאוכל בימים נוראים אלו לאחל לנשיא צרפת הוא התמודדות עם ארגון טרור איסלאמי בלב פאריס. אולי אז יפסיקו הצרפתים להיות גיס שישי נגד ישראל.
טירור בצרפת רק שאלה של זמן 63432
כבר היום הצרפתים קונים את השקט שלהם בכסף ובתמיכה פוליטית בערבים. זה לא יעזור להם לאורך זמן. יש לצרפת פצצה בדמות המהגרים הערבים המהווים כבר היום בעייה חמורה. זה עוד יתפוצץ להם בפנים.

בכל מקרה, אני יכול לשער שתגובתם תהיה מתונה מאוד, הימין הקיצוני ינצח בצרפת, ואת התוכניות לבנות תנורים הם ישאילו מהגרמנים. הומניסטים צרפתים.
הומניסטים 63488
שלום לך, ג. שמעון.

הערתך לגבי חוסר השקילות, ואי האיזון שבקבלת החלטות להפסקת אלימות מצד הפלשתינאית, היתה בדיוק זו שעלתה במוחי כשנתקלתי בידיעה הזו.
אינני רואה שום סיבה מדוע שדבר זה יקרה, מלבד הסיבות הידועות, אך אני ספקן בקשר לנכונותן.

החלטה שגויה, וזה אף גורם לך לחשוב על מאזן החלש-חזק כאן.

נ.ראוך

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים