צה"ל התחיל הערב בפעולה _קרקעית_ נירחבת וממוקדת 635665
כרגע אין פרטים רבים פרט לכוונה להתרכז בחיסול תשתיות לחימה בלבד, לא פעולה מיוחדת נגד הדרג הפוליטי.

לפני מספר ימים פורסם שיש תיכנון לנקות שטחי שיגור רקטות איזורים בצפון עזה, מצפון לעיר עזה ומצפון לג'בליה. תושבים באיזור קיבלו הנחיה בכרוזים מהאוויר לפנות את בתיהם ולהיות זמנית בג'בליה או מדרום לה. כמו כן , היום תושבי חאן יונס (כמדומני) קיבלו הוראת פינוי דומה באמצעות כרוזים מהאויר, הם קיבלו הנחיה להתפנות לאיזור סמוך שלא זכור לי שמו.

במהלך היום היתה פעילות צבאית (שהוטל עליה צנזורה) שכללה סגירה לתנועה אזרחית של כבישים בישראל סמוך לרצועת עזה. יתכן שזה היה לצורך הזרמת כוחות צבא קרקעיים, מחר נהיה חכמים יותר בעניין זה. כרגע , טנקים ביתרו את רצועת עזה במספר מקומות , אולי כדי למנוע התנגדות יעילה של החמאס ושותפיו לפעילות הקרקעית.

מחר-מחרתיים כנראה נקבל מידע רב יותר על מה שקורה שם , כולל מידע על כל מיני ברוכים (פגיעה באזרחים) וקריאות נואשות של החמאס להפסיק את פשעי המלחמה של ישראל.

אני מוחה בזאת שצה''ל לא קיבל את עצת חכמי הפורום לסיים את המיבצע כבר עכשיו, לתת לאזרחי ישראל להנות מחופשת קיץ שקטה. אי אפשר לסמוך על הגנרלים מחרחרי המלחמה הללו, הם קיבלו סוף סוף צ'אנס לשחק בצעצועים האהובים עליהם. עכשיו נראה אם אלוקים יעתר לקריאת מפקד חטיבת גבעתי, נראה אם אלוקים יעזור לחטיבה במלחמתה ויעזור בכלל.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים