החלילן מהמלין 637497
סוף כל סוף גיליתי מיהו החלילן. ביבי!
החלילן מהמלין 637592
בתור מומחה הקונספירציות של האייל אתה לא יכול לכתוב ברמז,אני מסוקרן
על מה מדובר? כולנו עכברים ? כולנו נשלטים ע"י עכבר? חליל זה שם קוד לג'וברן*?

*"אוי לאומה שחכמיה נעשו אילמים בזקנתם, בעוד שמושליה נמצאים עדיין בערישתם"
החלילן מהמלין 637621
ביבי החל בהרפתקה הצבאית הזאת וכפי שאני רואה כל חבריי איבדו את טיפת שיקול הדעת שהיתה להם. אני רואה שהם פטריוטים ומתלהמים ביותר כמו הילדים אחרי החלילן שכל חוכמתם הקטנה שהיתה להם מתפוגגת לחלוטין ברגע שהמדינה "במלחמה" מיוצרת. אני רואה לנגד עיני איך מיליוני בני אדם התגייסו בשמחה למלחמת עולם ראשונה מובלים בעיוורון פטריוטי ע"י שליטים אווילים ועיתונות שמתופפת על תופי המלחמה . קודם כל יש לנו את חטיפת-רצח 3 הנערים, סיפור כשלעצמו שנראה חשוד בעיני רבים. ואחר כך את המטרה המוצהרת - הרס מנהרות. איך בדיוק הפצצות מהאויר והריגת אזרחים ללא הבחנה פותרת את בעיית המנהרות? אם המטרה היתה מנהרות ההתנהלות היתה לגמרי אחרת ומבוצעת ע"י כוחות מיוחדים ובשקט יחסי.
החלילן מהמלין 637622
אתה טוען שלביבי יש מטרה גדולה וברורה והוא מוליך אנשים אליה?

(מעבר לשמירה על הקואליציה וניצחון בבחירות הבאות, כמובן)
החלילן מהמלין 637623
המטרה של המנהיגות הישראלית הוא לייצר איום מדומה. אם ממשלת ישראל היתה רוצה כבר מזמן לא היה חמאס בעזה. זה אינטרס של ישראל להציג את הפלסטינים כטרוריסטים. חמאס זה לא חיזבאללה אין להם צבא. אפשר להבין את מה שקורה בעזה דרך מקרה דאעש. אדוארד סנודן חשף ששירותי המודיעין של ארה''ב אנגליה וישראל יצרו את ארגון הטרור דאעש על מנת למשוך טרוריסטים מכול העולם למקום אחד באסטרטגיה שנקראת ''קן צרעות''. לפי המסמכים - ''הדרך היחידה להגן על ישראל זה ליצור אוייב ליד גבולה אך שיפעל כנגד מדינות שמתנגדות לישראל''. לפי הדיווחים אבו בכר אל-בגדדי אומן על ידי שירותי המודיעין במשך שנה בלוחמה צבאית ועבר קורסים בתאולוגיה ותורת הנאום.
החלילן מהמלין 637625
סנודן חשף את זה? אתה יכול בבקשה להצביע על המסמך שבו זה נאמר?
החלילן מהמלין 637626
חפש בגוגל

hornets nest abu bakar
החלילן מהמלין 637639
נראה לי שבדרך כלל מאייתים את כינויו באנגלים "Abu Baker", ואז אחת התוצאות הראשונות אצלי היא דווקא:
החלילן מהמלין 637643
מקריאה חטופה תחת החיפוש בגוגל עם מילות המפתח שנתת --- אינני מגיע למסמך אותנטי של סנודן. כל המסמכים בחיפוש גוגל לפי מילות מפתח אילו שמאזכרים את סנודן בתור מקור --- מכנים את ישראל בשם ''ישות ציונית''. מי שקורא לישראל ''ישות ציונית'' הוא בהכרח תועמלן ערבי אנטי ישראלי, אני לא מאמין לתועמלנים מסוג זה.

הטענה שהביון האמריקאי מקים אירגוני דמה שישרתו את ארצות הברית היא טענה ידועה ובמקרים רבים נכונה (הסי אי איי התמחה בתרגילים כאילו). אבל זה לא אומר שטענה זו נכונה לגבי דאעש או לגבי אירגונים רדיקלים מוסלמים חדשים שצצו לאחרונה.
החלילן מהמלין 637645
אז תן להבין במה אתה מאמין. אתה מאמין שארגון בשם אל קאעידה בראשותו של בן לאדן ביצעה את פיגועי 11 בספטמבר. ומאז אל קאיעדה פתאום צצה לה ומתפשטת במזרח התיכון והיא נגד ארה"ב והמערב וממנה התפתחו קיצוניים יותר בשם דאעש. אם אתה מאמין לזה אז התקשורת עשתה עבודה מעולה. פשוט חוזרים על השקרים יום-יום במשך 13 שנים ואנשים יאמינו לכל שטות. פשוט מדהים לפגוש אנשים אינטיליגנטים שלא חסינים לשטיפות מוח.
החלילן מהמלין 637650
אני מאמין שטענת שסנודן הדליף מסמך כזה. אני מאמין שלא ראיתי מסמך כזה. אני קטן אמונה.
החלילן מהמלין 637653
אל קאעידה זה לא ארגון היררכי,אל קאעידה זה ארגון רעיוני,שרוכב על הפסיכופטיה והבורות האיסלמית
החלילן מהמלין 637658
חחח. אל קאעידה זה אכן ארגון רעיוני שעלה במוחם של יוצרי המדיניות בארה''ב. אל קאעידה שומשה בלוב וסוריה ע''י הממשל האמריקני. ושרוכב על ציבור של פתיים במערב. '' נחלו פתיים איוולת, וערומים יכתירו דעת ''
החלילן מהמלין 637660
ומי האנשים ששמחו וחילקו בקלוואות אחרי 9/11?
החלילן מהמלין 637664
לא מפתיע שהם שמחו כאשר נעשה פיגוע במדינה שתומכת בישראל שהפלסטינאים רואים בה (ישראל) לא לגיטימית.
אין לזה שום קשר לגבי המציאות. אתה יכול להמשיך להאמין לקונספירצית אנשי אל קאעידה עם סכינים שנוהל ע"י איש במערות אפגניסטן.
או להפעיל הגיון ושיקול דעת.

החלילן מהמלין 637679
אם הם שמחו שנעשה פיגוע נגד ארה"ב,זה מוגזם לחשוב שמישהו,אפילו מאומה פציפיסטית כאומה הערבית ינסה גם בפועל לפגוע

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים