דוד ,בשבילך 637751
דוד ,בשבילך 637773
וזה בשבילך

דוד ,בשבילך 637779
חשבתי שזאת עובדה ידוע שהממשל האמריקאי נפגש עם בין לאדן ואפילו מימן את אל קעידה בתקופה היפה של המוג'אדין באפגניסטן נגד רוסיה ,אני טועה?!
דוד ,בשבילך 637781
לא יודע על בין לאדן, אבל ידוע שהאמריקאים תמכו במוג'הידין באפגניסטן בשנות השמונים ונתנו להם טילי סטינגר
דוד ,בשבילך 637788
המוג'אדין קיבל עזרה מהאמריקנים. אל קאעידה מנוהל ע''י האמריקנים. אל קאעידה תמיד נוהלה ע''י האמריקנים אבל יש קמפיין דיסאינפורמציה בתקשורת שרוצים לגרום לך להאמין אחרת. האמריקנים ניסו להפיל את קדאפי ע''י אל קאעידה וכשזה לא הצליח הם התקיפו עם נאטו. אל קאעידה שומשה בסוריה ע''י האמריקנים דרך מדינות החסות שלהם סעודיה וקטאר וכשזה לא הצליח הם הורו לטרוריסטים לבצע את פיגוע הגז ולהאשים את אסד כתרוץ להפציץ את סוריה אבל הרוסים עצרו את האמריקנים. הרוסים גם עצרו את האמריקנים מלהתקיף את איראן.
דוד ,בשבילך 637796
ומה האינטרסים של ארה"ב בסוריה? אם נפט,לא עדיף להם להתמקד באיראן? למה ישראל צריכה "לשכנע" אותם שאיראן זה רע,הם היו צריכים להיות יותר נלהבים מאיתנו לא?
ואם אנחנו נשלטים ע"י אמריקה למה אמריקה לא השתמשה בצה"ל לטובת המשימה,ע"פ כל צה"ל חזק עשרות מונים מ10 אלפים חולי נפש עם קלצ'
דוד ,בשבילך 637804
אישקש בן כמה אתה 20 פלוס?
דוד ,בשבילך 637805
פלוס,מה זה משנה?
דוד ,בשבילך 637806
תגיד צפית בכלל בקישור הזה?

אם ההבטים ההנדסיים משעממים אותך אתה יכול לצפות בזה...

אם אתה לא צופה בהם יש בכלל על מה לדבר?
דוד ,באמת 637808
נו באמת, לינקים ליוטיוב?

סנודן חשף ששירותי המודיעין של צפון קוריאה יצרו את ארגון הטרור יוטיוב כדי למשוך משתמשים מכל העולם למקום אחד באסטרטגיה שנקראת ״קן צרעות״.
לא במקרה הקליפ הכי פופולרי הוא גאנגם סטייל. אתה באמת מאמין שיש זמר כזה שנקרא פסיי? שדומה למנהיג צפון קוריאה?!
אם אתה מאמין לזה אז התקשורת עשתה עבודה מעולה.
פשוט מראים קליפים על חתולים חמודים יום יום במשך 13 שנה ואנשים יאמינו לכל שטות.
פשוט מדהים לפגוש אנשים אינטליגנטים שלא חסינים לפרצופים מצחיקים של חיות.
דוד ,באמת 637809
הקליפ הכי פופולרי הוא ''גנדלף סטייל'' שמלמד איך מחסלים אורקים...

הרמה להנחתה, לכל הצדיקים.
אח של אייל, באמת 637812
נו באמת, תגובה באייל הקורא?

סנודן חשף ששירותי המודיעין של צ׳קפוינט יצרו את ארגון הטרור האייל הקורא כדי למשוך גיקים מכל הארץ למקום אחד באסטרטגיה שנקראת ״מסיבה בלי בנות בכלל״.
לא במקרה המאמר הכי פופולרי עוסק בטרחנות מתמטית. אתה באמת מאמין לזה שהמגיב ״אייל אלמוני״ הוא איש אמיתי ? האמת שהתגובות שלו מיוצרות ע״י אותו מחשב צהלי שבחר את השם צוק איתן.

פשוט מפרסמים תגובות על רקע כחול יום יום במשך 13 שנה ואנשים יאמינו לכל שטות.
פשוט מדהים לפגוש אנשים אינטלגנטים שמעדיפים להכנס לכאן במקום לסיקרט
אח של אייל, באמת 637832
אני. אדם. אמיתי.
אח של אייל, באמת 637837
יש. לך. באג.
דוד ,בשבילך 637817
תקשיב,פקינג שעה וחצי סרט קונספירציה זה באמת מעבר למה שאני מסוגל.
העינין עם הקונספירציות היא שהן עובדות על בורות,עובדות יוצאות דופן וקהל מעוניין.

אני אדם פתוח ,וראיתי לפני כמה שנים סרט כזה,ובאמת ,הייתה שם דוגמה (אולי אני לא זוכר את הפרטים בדיוק) שטענו "אם המטוס התנגש בקומות העליונות ,אין הבניין קרס מלמטה".
ואני באמת חשבתי וואו,צודקים,יש פה משהו לא בסדר‏1,לאחר מכן שמעתי מהנדס בניין מסביר שהיסודות מתכתיים ושמטוס התרסק החום הנורא (שעבר בצורה הרבה יותר מהירה דרך המתכת ביסודות) החליש את היסודות+משקל הבניין=הבניין קרס מלמטה.
ואני חשבתי,מה?! כזה הסבר פשוט?

בנוסף תמיד יש עובדות יוצאות דופן,בכל רגע נתון והם לא אומרות כלום. כמה פעמיים‏2 יצא לך ללכת לקניון עם חולצה ורודה ביום רביעי אחרי ניצחון של הפועל פ"ת שהסכום בגימטריה של התאריך שווה "אבי לוזון ראש הממשלה הבא"? ועם חולצה כחולה? ואחרי נצחון של צפרירים חולון? ושהתאריך יהיה שווה ל"ערד ניר הוא כרפס"?

אני מצהיר בזאת,שכל דבר שקרה לך באותו יום אין לו שום קשר נסתר לאחת העובדות האלה,גם אם פגשת באותו יום בערד ניר עצמו בזמן הנבטה.

על מנת לדון ברצינות בדבר כזה,אתה צריך לטעון טענה אחת (כהתחלה) שהיא לא הגיונית/לא מתכתבת עם הפיזיקה הידועה וכו',ואם יש כאן מישהו שהוא מקצועי בתחום ויגיד שזה באמת נכון,יהיה אפשר לדון-כל דבר אחר-חסר משמעות.

אותי לדוגמה לא ממש מעניין מי מנהל את ארה"ב,אובמה או הועדה ליחסי חוץ (או איך שלא קוראים להם),הקשר שלי לאובמה ולועדה ורמת ההכרות שלי עם שני האובייקטים זהה.‏3
הועדה הזאת וממשל אובמה מבחינתי שניהם חיזרים.

1בורות
2עובדות יוצאות דופן
3קהל מעוניין
דוד ,בשבילך 637824
תשמע בחור אין לי רצון להתווכח עם עדר של שוטים. אני לא פה על מנת לספק לך עובדות. כל העניין הזה של מי הוריד את הבניינים ואיך לא נתון לוויכוח. כל אדם רציני שחקר את הנושא יודע שהממשל הוריד את הבניינים. סנודן... ואם הייתי מראה לך את המסמך היית מאמין? ברור שלא, היית אומר מזוייף ואם מחר בבוקר בוש דיק צייני ורמספלד יודיעו בתקשורת שהם ביצעו את זה. אתה תאמין? ברור שלא, אתה תגיד שהם השתגעו או התקשורת תאמר שהם השתגעו. אתה יכול לנסות להתווכח לגבי מי הוריד את הבניינים ואיך, אבל זה לא יהיה רציני כי אני לא יכול לשכנע אנשים מאמינים כמוך, עם עובדות. אתה כמו בריאתנים שמנסים להתווכח עם עובדות מוכחות. לך ללמוד מה ש- 2200 מהנדסי בניין אומרים. לכבשים כמוך פיתחו מילת קסם "קונספירציה" ברגע שהם טיפה מתחילים לחשוב בכוחות עצמם התקשורת זורקת את מילת הקסם באוויר והכבשים ישר מאבדים את טיפת שיקול הדעת שיש להם. אז שיהיה לך יום טוב ותמשיך לשתות מים מהברז ותמשיך לאכול תירס מהונדס ותמשיך לאכול את הבולשיט שהתקשורת מוכרת לך.
תער דוד 637826
אם יש שני הסברים אפשריים לאירוע גיאו פוליטי- שניהם הונדסו ע''י גורם מעוניין והסבר שלישי, שקושר יחדיו כמה גופים רשמיים (רצוי מממשלות שונות) - הוא ההסבר הנכון. ומי שמוצא סתירה בין ההסבר הנכון לשכל הישר יכול לקחת את התער ולחתוך לעצמו ורידים.
דוד ,בשבילך 637846
אתה "לא פה על מנת לספק עובדות"?! אז למה אתה פה? לכתוב מילות תואר שמות עצם ולשלוח לינקים?
אם אתה לא יודע מה הטענה או הכשל מאחרי,מה אתה רוצה מ"עדר השוטים"?

תראה איזה פשוט זה שאתה יודע על מה אתה מדבר:
למה ארד ניר כרפס? (אתה שואל)
(אני עונה,כי זאת הטענה שלי)
1.התסרוקת שלו בדיחה
2.הוא טיפש בצורה שאינה מתקבלת על הדעת
3.הוא בדיחה

ראית,טענה-הסבר למה טענתי את הטענה (שאתה יכול להתווכח איתה )-לא שלחתי אותך לראות את כל חדשות ערוץ 2 בחצי שנה האחרונה ולנסות להבין
דוד ,בשבילך 637847
*ערד
דוד ,בשבילך 637849
ערוד?
דוד ,בשבילך 637868
כמו שדוד יגיד לך,אין מקריות
דוד ,בשבילך 637853
אישקש ראה חדשות ערוץ 2 בחצי השנה האחרונה ולכן הוא מבין.
דוד ,בשבילך 637869
לא הבנתי
דוד ,בשבילך 637873
אפילו בערוץ האיראני אני רואה יותר אמת מהתקשורת בישראל. בושה פשוט בושה. בושה שאין עיתונות חופשית והכול זה הון-שלטון. ובושה שאנשים מאמינים לשטויות בתקשורת. פשוט תת-רמה. דיסאינפורמציה הסחת דעת ורכילויות של זקנות בשוק.
דוד ,בשבילך 637876
מסכים,כמו בערוץ האירני,לא יותר
דוד ,בשבילך 637897
דוד ,בשבילך 637941
עוד פעם ציטוט תלוש בלי הקשר?!
איך אפשר להבין מה הכוונה באמת ב"STAND DOWN",שהדובר עצמו מודה שהוא לא ידע מה זה?
יש לך ספק שהיה שם בלגן אטומי?! והרבה אנשים אמרו הרבה דברים בלחץ ובלבול?

שמעת פעם קטעי ארכיון מיום כיפור? כמות הטעויות,השקרים,הדיס אינפורמציה,הבלבול-זה מה שקורה במצבי חירום. ורוב הקונספירציות צומחות מתוך הבלבול וקטעים מחוסרי הקשר.

תסביר לי פרט פשוט,למה לארה"ב לפגוע בעצמה בצורה כלכך קשה אם כל מה שהיא רצתה זה לפלוש לעירק?!ולא עשתה זאת 10 שנים קודם בלי שום בעיה?
למה לא פשוט להגיד "יש שם נשק אטומי" ולהתחיל מלחמה? בשביל מה כל הבלגן הזה?
דוד ,בשבילך 637957
סדר עולמי חדש

אישקש הוא מסוג האנשים שיאמינו כאשר בערוץ 2 יאמרו זאת. התקשורת החליפה את איש הדת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים