ובינתיים, בעזה: אני לא מת, אלא חי ושלם! 638798
ובינתיים, בעזה: אני לא מת, אלא חי ושלם! 638821
אללה הכביר, מחיה מתים.

רק שעדיף בפתיל על המלחמה.
ובינתיים, בעזה: אני לא מת, אלא חי ושלם! 638940
נו באמת. זה לא pollywood. לוקח בדיוק דקה וחצי לנסות לברר במה מדובר. זו הפגנה במצרים בהם אף אחד לא מנסה להסתיר שמי שנמצא מתחת לכיסוי הם מפגינים חיים.

העם היהודי נהיה כמו הבני דודים הערבים שלו מרגע לרגע. מתאספים מסביב לסרטוני וידאו של ״שעת שנאה״ ולא מעניין אותם באמת מה הם רואים. כל הפייסבוק והאינטרנט מוצף בכל מיני סרטוני פרופוגנדה ישראליים שקריים ומסולפים, בדיוק כמו הערבושים שמציגים ילדים מתים מסוריה כאילו מדובר בגופות מעזה. מסרטונים שטוענים שהפלסטינאים מבצעים את זממם בכבשים (וידאו שקיים מאז מלחמת המפרץ בעירק, אבל זה לא מפריע לישראלים להתלהם בפייסבוק ולקלל את העזתים הסוטים כתגובה לוידאו) ועד סרטונים שמדברים על פוליווד, אבל ע״י בדיקות פשוטות אפשר למצוא את ההסברים של מה שרואים בסרטון.

האם יש פוליווד? בהחלט. אבל מתקבל הרושם שהישראלים מתעסקים ומיצרים בדיוק את אותו הקקה.
ובינתיים, בעזה: אני לא מת, אלא חי ושלם! 638942
פאליווד, לא פוליווד. כאן פאלסטינה, לא פולין.
ובינתיים, בעזה: אני לא מת, אלא חי ושלם! 639058
צודק.
ובינתיים, בעזה: אני לא מת, אלא חי ושלם! 638951
א. לא לוקח דקה וחצי לברר, אפילו לדובר ערבית. מי שאינו דובר ערבית (ולא סיפרו לו מה המצגת) לא יבין גם בחודש וחצי במה מדובר.
ב. ההבדל בין הפגנה עם מצגת אנשים מתים עטופים בתכריכים לקבורה (לכל מטרה שהיא) , לבין מצגת שקרית של קורבנות מתים הוא מיקרוסקופי.
ג. מה זה חשוב אם מדובר בהתחזות של ערבים בעזה או ערבים במצריים ? זה רק מוכיח שהים אותו ים והערבים הם אותם ערבים בכל הנזרח התיכון.
ד. לדעתך, הישראלים צריכים להתנהג בצורה מכובדת, לכן לדעתך עליהם להפקיר את זירת התעמולה לערבים בלבד. זה לא עובד כך. תגובה מכובדת ומתנצלת מתפרשת כהודאה באשמה.
ובינתיים, בעזה: אני לא מת, אלא חי ושלם! 639057
ארבעת הסעיפים הללו אינם טיעונים. זה ניסיון לתרץ ולפתור את הדיסונאנס הקוגנטיבי שלך. אתה לא מסוגל להגיד אופס טעיתי וקפצתי למסקנות בלי לבדוק? כל כך קשה?
ובינתיים, בעזה: אני לא מת, אלא חי ושלם! 639061
אין לי מה להוסיף. גם אין לי שום עניין להתדיין עם שכמוך.

אני מותיר לך את זכות החירטוטיה האחרונה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים