כלום לא גלוי הכל שקר ויחסי ציבור 640648
בכל בוקר אנחנו עומדים מול המראה ושואלים את עצמנו, מה קרה לנו, לאיפה נעלמו החלומות שלנו, איך הפכנום להיות עבדים של שודדי עושקי המזון ש- "לא סופרים" אתנו , שגוזלים מאיתנו יותר מ-‏2500 ₪ לחודש ומערכת המשפט פועלת בשרותם . האם ככה צריכים להראות חיינו?אנו לומדים לחשוב כי "הפשע המאורגן" מורכב הסוחרים בסמים, זנות והימורים, אבל אלה העוסקים בפשעים אלה הם העבריינים הקטנים, משום שהפשעים הגדולים באמת נעשים באולמות הקוקטיילים ובמסדרונות השלטון, כאשר אנשים מסוגו של דן פרופר חומסים בלי רחמים את הקופה הציבורית. כספים שהיו מיועדים לחינוך ילדיכם ולמיגור העוני מגיעים בסופו של דבר לכיסיו של פרופר ואדוניו מקבוצת "נסטלה" זו שהודתה בשיתוף פעולה עם הנאצים.וכאשר השופטת ורדה אלשיך פועלת כזרוע של אסם העוני והירידה מהארץ מתגברים
האסטרטגיה שמנחה את פושעי הצווארון הלבן, היא בהשתלטות של קרטלים לחיסול התחרות במשק הישראלי. בארה"ב מבינים את חומרת המעשה ועל פי החוקים נגד הקרטלים אין הבדל בין אל-קפונה המתעשר מניצול מסכנים בהימורים, לבין דן פרופר שעשה את עושרו מעושק כספי הציבור, העסקת עובדים בתנאי עבדות ובגזל כספי הצרכנים הנאלצים לשם מחיר יקר בגין חוסר התחרות במשק. האמריקאים מבינים את מה שנלמד להבין גם אנו בעתיד, גזל הוא גזל, לא משנה באיזה צבע צובעים אותו.
בכל שנה מקצה מדינת ישראל כ-‏1.7 מיליארד שקל לפתרון בעיות התעסוקה ולפיתוח מפעלים בפריפרייה, אבל במשך השנים מי שהשתלט על הכסף הזה אלה הם פרופר ומרעיו וכיום כאשר רוצים לשנות את החוק להשקעות הון כדי שהכסף יגיע ליעדו פרופר ומרעיו מפעילים לחץ, על השר הממונה. כן, רבותי גם אל-קפונה ידע להפעיל לחץ כדי לגבות כספים שייכים לו, אגב בסופו של דבר הוא ישב בכלא לא על רצח אלא על פשעי צווארון לבן, גם שם הבינו שגזילת הקופה הציבורית מסוכנת מכל הפשעים שעשה.
לו היו משקיעים את הכסף שניתן לפרופר ומרעיו בחינוך ילדיכם, ייתכן מאוד שהם היו "בעלי הבתים" של המפעלים, אבל פרופר יודע לשמור על הקופה שלכם בכיס שלו, אחרי הכל מאיפה יהיה כסף לוילות בכפר שמריהו, מכוניות מפוארות וסיגרים יקרים. רבותי, את חיי הנהנתנות של פרופר וייתר מנהלי אסם אתם מממנים, אם בכך שכספי הציבור נגזלים ואם על ידי הקרטלים שמחסלים את התחרות במשק ובמקום שתוכלו לחסוך ולחיות חיי רווחה אתם נאלצים לשלם במכולת ובסופר מחירים מופקעים. אין הבדל בין קרטלי הסמים וקרטלי יצרני המזון, אלה ואלה גוזלים כספים, ופוגעים בבריאות הציבור וגורמים להתמכרות בסם ובמזון, ידוע לכל שתופעת השמנת הייתר הפוגעת בארה"ב ובנו, נובעת מהגברת הצריכה, על ידי שיווק ופרסום של מוצרים שאין אנו נזקקים להם.
די, נמאס!
גם אימפריות רשע כמו ברה"מ נפלו, גם רודנים כמו צ'אושסקו נשפטו, העתיד מכה את הרוע ופרופר והזוג יוסף וורדה אלשיך שלקחו את עתיד ילדיכם צריכים להיענש, הם לא התבייש לחסל את מפעלי "פיקנטי" שהעסיקה למעלה מ-‏1000 עובדים וגרמו לכך שהם יהיו מובטלים וחלקם אף לקה במחלות קשות כתוצאה מדיכאון . "חובה להקים ועדת חקירה ממלכתית שתבדוק את הטענות של משה בדש פיקנטי על חלקה של ורדה אלשיך VARDA ALSHECH בריכוזיות בשוק המזון ובדאית מחירי המזון כמו כן את ניגוד העניינים של אלשיך בתיק פיקנטי ובתיק קלאבמרקט כאשר בראשון נטען שיש לה קשר לחברת אסם ולאחרונה נודע שבעלה החל לכהן כדירקטור באסם בשכר שמן והחמור הסתרת קשריה, בעלה יוסף מכהן במספר רב של חברות ובין היתר גם בנכסים והשקעות בע"מ ברשת הרבוע הכחול שגם הם מרוויחים מחיסול שתי החברות קלאב מרקט ופיקנטי ובשני המקרים חובה היה על השופטת ורדה אלשיך להודיע לצדדים ולפסול את עצמה אך היא בחרה להסתיר ולשקר. חקירה קצרה לסיבות ריכוזיות המזון ולמחירים הגבוהים בארץ תוביל למסקנה הברורה שהשופטת ורדה אלשיך אשמה בכשל שוק זה במזיד ,פעם אחת כשחיסלה את חברת פיקנטי ,בשרות חברת אסם ופעם שנייה בחיסול קלאב-מרקט וספקיה הקטנים, פעולות אלו ששרתו את חברת אסם. ופעולותיה ההרסניות הועילו לרוחי חברת אסם במיליארדי שקלים מאז ההחלטות.. לא צריך להיות משפטן ו/או כלכלן דגול מספיק מוח בריא להבין שהגברת ורדה אלשיך פועלת בניגוד לחוק ומסכנת את חוסן הציבור כאשר בפועל היא גורמת לריכוזיות מטורפת המעלה את מחירי המזון למשפחה ב2500 ₪ בקרוב לחודש, בהשוואה למדינות בעולם. כמו כן היא גוזרת את חסכונות הציבור ע"י אישור תספורות באג"ח כאשר היא באמצעות היחצ"ן משה תאומים יוצרים מצגים כוזבים כאילו היא שומרת על המשקיע הקטן, לאחרונה בעלה בן ה-‏77 מונה לדירקטור בחברת אסם."
יו"ר בנק ישראל הוא דן פרופר שהוא גם יו"ר אסם לאחרונה קבע השופט אלטוביה שהוא רימה את מס ההכנסה והוא עדין מכהן כיו"ר בנק ישראל! יו"ר בנק ישראל- דן פרופר-אסם האיש מספר אחד בחיסול התחרות במשק הכנסת ציבור גדול למעגל העוני והפיכת עושק האזרחים לאומנות האיש שמקבל תמורה לבמבה כאילו מדובר בזהב האיש שמבין שבארה"ב מוצרי חברתו צריכים להימכר בפחות מחצי המחיר. האיש שהרס אלפי מקומות עבודה בתעשייה למנוע תחרות : http://www.boi.org.il/he/AboutTheBank/OfficeHolders/...
עושק העם מספר 1 שנבחר ע"י ביבי ליו"ר בנק ישראל נתפס במרמה והודיע על פרשתו הפרשתו מבנק ישראל! http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=100091...

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-343460-00.html
www.centroimpastato.it/otherlang/mafia-in-italy.php3

כלום לא גלוי הכל שקר ויחסי ציבור 640649
ברוך בן משה.

אתה צודק (באופן כללי ) שאספקת המזון בישראל הפכה לשוד מאורגן של אזרחי ישראל. כמו כן, בנק ישראל אחראי באופן ישיר (ולא רק הוא) להעשרת העשירים (עלק שומרים על חוסן הבנקים על ידי ריקון כיסי האזרחים).

אלא מה. כל זה לא שייך למאמר (שדן בסימון רכיבי מזון). לא חשוב, שוד האזרחים על ידי העשירים ראוי שיוזכר בכל מקום.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים