קולוסיאום (שחבריה יבדל''א) 651533
שמעתי שהלהקת הרוק-ג'אז מתקדם קולוסיאום (או אולי זו קולוסיאום-II?) קיימה לפני כמה ימים את הופעתה האחרונה, אחרי 48 שנות פעילות. סוויטת וולנטיין שאני מניח הוקלט בהופעה האחרנה, ואחד הקטעים היותר מוכרים ונחשבים שלה, Lost Angeles שהוקלט ב-‏1971.

הוותיקים בינינו זוכרים אולי את שהפתיחה לתוכנית "קצת אחרת" ששודרה בקול ישראל בשנות ה-‏1970 הייתה קטע מתוך Spirit Of The Dance של להקתו של קלידן קולוסיאום, Greenslade .
קולוסיאום (שחבריה יבדל''א) 651623
נורא מוזר, נמחקו לי כמה ביטים בזיכרון. אני אחד מאלה שגדלו על "קצת אחרת", אני זוכר אותי לוקח טרנזיסטור קטן לטיול שנתי במדבר (לינה באוהלים) רק כדי לא להפסיד את השעתיים השבועיות היקרות מפז, ואפילו באיכות האזנה מצ'וקמקת. קראתי את התגובה שלך, וציינתי לעצמי בהפתעה שאני לא זוכר את האות. הקשבתי עכשיו ל-Spirit of the Dance, כולי ציפייה לגל של נוסטלגיה שיחנוק את גרוני, ו... זה לא בא. הקטע הזה נשמע לי מוכר מאוד במעורפל, ולא מתחבר לזיכרון שלי מהתוכנית. אני מניח שאתה זוכר את זה כאות, ולא רק מסתמך על בועז כהן, נכון?
קולוסיאום (שחבריה יבדל''א) 651630
זכרתי את השם גרינסלייד ששמעתי ברדיו ומצאתי שמישהו כתב בפורום (תפוז?) על אות התוכנית. אאז"נ את התקליט קניתי אז בחנות קטנה בכיכר נוח בגיבעתיים, או אולי זה היה בשק"ם ר"ג (מכל המקומות) יחד עם פוקסטרוט של ג'נסיס?

אני קצת מופתע (לטובה, לטובה) מהגיל שלך...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים