664453
"ויש סכנה למדרון חלקלק שבסופו קובעי המדיניות יתמרנו את העדפות הציבור למען האינטרסים האישיים של עצמם." - "סכנה" למדרון חלקלק?! ביילין משתמש בשיטות האלה שנים ("חלון ההזדמנויות לשלום" שאוטוטו נסגר כבר 25 שנה)
664544
ביילין משתמש? כבר 7 שנים שהוא לא בפוליטיקה. ולא. מקום 119 במפלגת מרצ לא נחשב "פעילות פוליטית", וגם לא "קביעת מדיניות".
חוויית משתמש 664568
במקרה הזה מקום 119 במפלגת עלה ירוק היה ראוי יותר, לא?
664629
ביילין כותב טור קבוע ב''ישראל היום'' בו הוא מטיף לתורתו, ועומד בראש ''משרד חוץ פרטי'' (מה שזה לא יהיה)
664630
ובוחש לא מעט מאחורי הקלעים של הפוליטיקה הישראלית
664644
"משרד חוץ פרטי" זה הניסוח של מי שכתב את הכתבה שאליה קישרת. זה לא מופיע במקור המקושר (שמספר בסך הכל שביילין פועל כיועץ או משהו דומה עבור כל מיני אנשי עסקים ישראליים.

ביילין נשאר (כאדם פרטי) פעיל למען יוזמת ז'נבה. כמובן שאם הממשלה הייתה מראה סימני פעילות מדינית (להבדיל מפאסיביות מוחלטת), כל הפעילות של ביילין ואחרים (לפיד, בר) לא הייתה אפילו מורגשת (או אפילו לא מתרחשת).
664745
יש עוד מקורות.
מוזר שאתה לא מכיר את הכתבה בקישור ולא את הלשעברים ממשרד החוץ והקרן החדשה שהוא מעסיק.

664895
אדם נוסף שמשתמש, בניגוד ל"השתמש" בשיטות אלו שנים, הוא נתניהו, "אירן נמצאת במרחק שנה-תיים מהשגת נשק גרעיני", כבר כ-‏15 שנה. שימוש לא רק לאינטרסים אישיים אלא בזבוז מיליארדי שקלים שלא הופנו לטובת האזרח.
664905
זו התגובה האינטליגנטית שלך? אני מראה שזה לא "מדרון תלול" אלא אנחנו כבר שם - ונתתי דוגמה לפוליטיקאי אחד שמשתמש בשיטות האלה כבר שנים, ואת "סותרת את זה" בכך שפוליטיקאי אחר משתמש בהן? את הרי רק מחזקת את הטענה שלי.
664906
יתכן ופספסת את העובדה שאיני מנסה לסתור את דבריך אלא מסכימה שאנו כבר נתונים במידה זו או אחרת למניפולציות בדעת הקהל, לדעתי במידה רבה, לכן משלמים ליועצי תקשורת למיניהם והבאתי דוגמא מהצד הפוליטי הנגדי.

המאמר מתייחס למדיניות ציבורית לגבי בריאות הציבור ורווחתו והאם מוסרי לעשות מניפולציות על הציבור בתחומים הללו ובאיזו מידה. את הזירה הפוליטית, אתה הכנסת.
664924
לפיגועי ההתאבדות, תוצאה ישירה של המניפולציות של ביילין, יש השפעה קריטית על בריאות הציבור.
664933
לבחירתו של נתניהו, תוצאה ישירה של המניפולציות של נתניהו, יש השפעה קריטית על בריאות הציבור. ועל רווחתו ותחושת הביטחון שלו ומידת אי קבלת השירותים האזרחיים שלו.
664989
זה ההבדל בין דיון לבין התנצחות. את מנסה לסתור את הטענה שלי באופן פבלובי (בגלל שאת שמאלנית עדרית שלא יכולה לראות מלה רעה על ביילין וחייבת מיד לענות במלה רעה על ביבי) אבל את לא מבינה שאת מצליחה רק לחזק אותה - למניפולציות של השלטון יש השפעה על הציבור ובכלל זה על בריאותו.
והערת אגב - הפעם היחידה שהצבעתי לביבי היתה ב96', סלידתי ממנו היום לא פחותה מסלידתך. אבל הוא רה"מ הנבחר והלגיטימי - נרצה או לא. ביילין לעומת זאת פעל במחשכים ונגד הדמוקרטיה.
665010
משום מה אינך מסוגל לקלוט שברצוני לחזק את טענתך לגבי הקשר בין מניפולציה להשפעה על הציבור ואתה שב ומטיח בי שאני נכשלת בדבר שאיני חפצה בו ממילא.

לגבי השאר, נו שוין.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים