לך לג;נין נראה כיצד הערבי יתנהג 66585
לא רק שלא תקבל שטיח אדום הם גם יציגו אותך לתפארת כשוטה היהודי יש לי עיצות לפני שאתה עוזב אותנו תודה לאל זה כמו שאמרת בעצמך שבא לך לירוק לחבר שלך בפנים ֱ אז חביבי לריוק זה כלום לעומת מה שיעשו לך היהודים בצרפת תראה מה הם עוברים אתה ממש בוגד ולריוק לך בפנים הוא עונש קל מידי! אתה בוגד בעם ובאלה אשר במותם ציוו לך את החיים אז למענם סתום את הפה הבוגדני שלך וצא מהארץ מהר וללא דיחוי!!!!
אל תלך לאירופה היא ימנית מידי אמריקה תאכל אותך חי!
נשאר לך להתאבד בוגד ניפשע שכמוך!
חולה נפש וסוטה אמיתי! קצת היסטורייה מיסטר מ לומד ישראל שייכת לעם היהודי בלבד פלסטין קמה לפני שלושים שנה ישראל לפני הספירה!!!
אז ל
עם כל הנדיבות שלך חן ועטרת ובעל חסד אמיתי קח כמה ערבוציקים אליך הבייתה ותאכיל אותם אגב אני הייתי במחסום אתה לא הייתה אז אל תבנה סיפורים על מה שסיפרו לך חברים ראשית לך תעשה מה שהם עושים לך ותעמוד היכן שהם עומדים אחר כך תשפוט אותם!
זה לא נחמד להיות במחסום אבל אם לא תהייה שם הם יאנסו את אחותך ואת אמא שלך . אבל לא איכפתת לך אה?
וכאשר אתה שם הם מזיינים לך את הצורה כל כך שלשחק משחק של לעכב אותם שעה זה משחק אנושי . מותך שלי לך לגינין קצת ונראה כיצד תחזור אם בכלל . אם תחזור משם חי אז אתה תהייה הימני הכי גדול . אבל תעשה לי ולעצמך טובנה אם כבר אתה הוללך לשם לך תתאבד עליהם לפחות על כל החמשמאות שהם הרגו ועל מה שעשו בראמאלה לשניי החיילם שלנו שנשחטו שם והוכו עד מוות ונגררו קבל עם ועידה על הכביש אתה עלוב נפש וחולה מאוד! מחלות כאלה מוכרות היטב בבית חולים גהה בפתח תקוה אבל לאר אבזבז עליך מיטה צא מהארץ ומייד !!!!אתה אוייב של מדינת ישראל!!!!
Thank you 66770
Thank you for the kind words - you have demonstrated my claims perfectly.

And my apologies for all the decent people to whom I have not responded yet.
לך לג;נין נראה כיצד הערבי יתנהג 67114
תגובה 67109
הרי לכם 67125
כוחם של אנשים מסוג האלמוני הזה עולה עם כל אחד מסוגו של גלעד שיורד.

זה מה שמפחיד.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים