66586
גלעד,

אמנם לא ציינת במפורש מהו יעד ההגירה שלך, אך תוך שימוש באלימינציה ובמעט היגיון בריא אני חושב שאוכל לנחש:
- זו ודאי אינה מדינה שבנתה את עוצמתה ע"י דיכוי ושעבוד של עמים אחרים (צרפת, בריטניה), או שנבנתה ע"י פולשים שגזלו את אדמתם של הילידים תוך רצח חלקם הגדול (ארה"ב, קנדה, אוסטרליה). על גרמניה אני בטוח שאפילו לא חשבת.
- בכלל, כל המדינות הנזכרות לעיל, וכמה נוספות, פסולות ודאי בעיניך משום היותן הכח שמאחורי הגופים הפיננסיים הבינלאומיים, ונושאות בשורת ה"שוק החופשי" בעצמן.
- חשבתי על ערב הסעודית או אירן, אלא שבמקומות אלה חוששני שלא תתקבל בברכה חיבתך לוויסקי (שעליה דומה שקשה לך לוותר אפילו לכמה דקות, כדי לנסות ולהעמיד במקומו חבר שהמילקי ערפל את חושיו).
- אבל דומה שהרמז הגדול ביותר מצוי לקראת סוף דבריך: אתה מעוניין להיאבק (מבחוץ) נגד מדינת ישראל (במתכונתה הנוכחית, כמובן). כמי שנאמן לעקרונותיו, ודאי לא תרצה להשתרך בשולי המחנה הגדול העוסק במאבק, אלא תשאף להמצא בראש החץ שלו, עם אלה הנאבקים ממש בגופם בכיבוש המתמשך.

המסקנה מכל אלה היא שפניך מועדות לא הרחק מכאן, לפלסטין (כלומר לאותם שטחים מועטים ששוחררו כבר מעול הכיבוש). כיוון שסירובך לשרת בצה"ל לא נבע, חלילה, מהפחד לאחוז בנשק, אלא פשוט מההכרה שזהו צבאו של הצד הלא-נכון, אני בטוח שלא תהסס להצטרף אל הכוחות הלוחמים הפלסטיניים ואף תתיצב בראש הכח שיצא להרוג כמה מהכובשים הציוניים.

אם כך, אין לי אלא לקוות ששמך ותמונתך (כשכיפת הסלע ברקע) יתנוססו במהרה על קירותיהם של אין-ספור בתים במחנות הפליטים ובערים של השטחים הפלסטיניים המשוחררים.

[אין לראות בדברים אלה בשום פנים ואופן קריאה לפגוע פיסית במר דנבום, אלא רק הבעת תקווה שאם הוא ביוזמתו יקלע עצמו למאבק אלים במגיניה של מדינת ישראל (במתכונתה הנוכחית), יהיו הם הראשונים לפגוע בו].
הגיע הזמן שיעזוב 66588
ישראלים אנחנו יצרנו את האוייב ! 66592
אנחנו יצרנו מפלצות כמו גלעד! אנחנו רכים מידי זו הבעייה שלנו הישראליםץ
אני ממש בוש וניכלם לקרא את כל מה שכתבו האוהדים ומה עם אלה כמוני שלהם דיעה שונה משלך גלעד האם גם על מה שכתבנו תהייה אהדה והבנה האם לקרא לך מפלצת בוגדת אוכלת את עם ישראל מבפנים האם את זה יבינו והאם על זה יענו בכל כך הבנה כמות שענו ליפי הנפש גלעד המאוס האם ? או שיקראו לי גס ואלים !
אני זה שהגנתי עליך אחי גלעד בכדי שאתה תוכל לשבת בבית שלך בבטחה ולהשמיץ אותי אני זה שקברתי חיילים חברים שלא רצו לירות באשה שעמדה בפתח הביית מגוננת על ילד תמים ועל מחבל שיורה על החבר שלי אחיך ששמר עליך ועל האמא שלך איך נולדה מפלצת שכמוך? אומרים שזה בעייה של הורמונים במוח ושזה קורא להרבה אינטלקטואלים רבים משהוא מסבתך להם במוח והם נעשים קצת מטורללים ולא יודעים להבדיל בין מי נגד מיץ אבל זה לא הכלת היינו רכים מידי עם אנשים שכמוך אנחנו צריכים להוקיע אנשים כמוך מהשורש ואין אני מבין כיצד נתנו לך יד ואיפשרו לך לכתוב את אשר כתבת מה קורא לצנזורה? גם במדינות דמוקרטיות יש צנזורה .
ןכאן מדובר על בטחון של עם ישראל . צריך עוד דיעות שיראו שאנו מוקיעים את גלעד מתוכנו גלעד לך ללא שוב!!!
אל תחזור אין אתה רצוי!!
כמה אתה יודע על שייכות על להיות נירדף באירופה על החוסר שייכות שאתה תרגיש בין אם דיעותך ימיניות או שמאלאניות אתה יהודי דנבאום יהודי מלוכלך כך יקראו לך !!!
אולי אז תבין למה אני רוצה להיות חייל במדינת ישראל ומדוע אני אגן על המולדת ועל אחים שלי היהודיםץ ואיזה מזל שאתה הולך כי אותך הייתי נותן לפליסטינים ובכיף אדיר הייתי נישאר לראות כיצד הם היו משפדים אותך !
אני מנסה להבין מ ה יוצר אנשים כמוך פינוק ??? לא לא יכול להיות אותי פינקו !!! אולי היה זה ההיפך אולי התעללו בך גלעדי... אולי אנסו אותך בקוטנותך אני מנסה להבין ולא מצליח!
זו לא דיעה שמבוססת אצל אדם אינושי אתה קר ורע לב ומחושב מאין כמוך ואף מפחיד אותי לחשוב שיש כאלה שחושבים שאתה אינטלקטואל אתה מסוכן מאוד כי אתה זורע את הבלבול ואת ההרגשה שנעשה עוול לעם הפלסיני עם של פושעים והוליגנים בלי רגשות אמא ששולחת את הבן שלה להתאבד זו אמא בלי לב!!! זה לא עם עם רגש! מה אתה מגן על עלובי הנפש. האם אתה באמת מאמין שהם יגנו עליך אתה שוטה אינטלקטואלי טיפוסי וצדק מי שכתב שבתי חולים מלאים בחולי נפש אינטלקטואלים. ומזל שאתה הולך מפה ומזל שאני לא צריך להגן על נמושה עלובה שכמוך שתשב בביית ותכתוב דברים שאנשים יחשבו שהם אינטלקטואלים יותר כי יש לך את השפה העברית על בורייה יש לך את השפה העברית כי ישבת בביית במקום להיות בצבא והייה לך הזמן ללמוד !@
נסה את מה שאני ועוד כמוני עברנו שלוש שנים לתת למדינה שלנו באהבנה הווה אומר באהבה ובהבנה !
ברוך שפטרנו האל מפושיע ובוגד באומה שלמה!!!
יהייה שימך ארור באשר תלך!!!
הוצע לך ללכת לפלסטין שמע חביבי זו עיצה טובה !!!
לך לך לך לך לך חביבי אנחנו יותר מידי וולגריים עבורך אנחנו אלה שבנו את המדינה אלה שלחמו למענה אנחנו המלח של ארץ ישראל שלנו לא שלך אתה זר ומנוכר ולא שייך אתה צודק!!
וכי איך תהייה שייך? ואל תחזור בבקשה!!!
משובח! 67081
ברגע מתוק של אסקפיזם מזוקק הרשיתי לעצמי להתייחס אל התגובה הזו כסאטירה.

חד יותר ממונטי-פייתון, בסיסי יותר מהגשש, בוטה יותר מהחמישיה - רק היום ורק בישראל!

נסו ותהנו.

* משרד הבריאות מזהיר כי האסקפיזם ממכר.
לא רע 67083
אבל יש לו עוד מה ללמוד מסאטיריקן הבית, שי כהן.
הבו לנו לחם ושי כהן 67095
יוחזר שי כהן!לאן הוא נעלם?די לתחליפי בשר.הלאה בת אל,רד מהבמה גבי!
שאאאי!שאאאאי!
ישראלים אנחנו יצרנו את האוייב ! 67113
תגובה 67109
67107
Let´s get to the point, shall we?

I hold the belief that violence is in no condition a means to solve conflicts between human beings and between societies.
I have a somewhat ambiguous opinion on the matter of violence for the sake of Self-Defense, mainly because the term has been so brutally Orwellianized and deformed, that it seems to have lost all resemblance to its original meaning.

As I wrote to Tal Cohen, my fight always has been, and will always remain, made out of words.
Unlike those who I am "fighting" against, and yes, those whose causes are similar to mine, I chose not to use violence, and not to support those who does, as a matter of principle.
Than again, I do maintain my support for an International Law system, which will regulate the use of violence in a combat situation - this contradiction stems from my perception of the law as the most efficient way to impose Justice, until such justice can be achieved in non-violent and direct ways.

It might shock you, but I have considered going to the occupied territories, as an Internationalist and as an Activist, in order to help the oppressed and the innocents with the basic needs that the Israeli army is denying of them. I choose a different path, but I am not sure that I have done wisely. Anyway, it is possible that someday I will return, as a foreigner, to Israel, in order to take a part in one of those humanitarian campaigns.
I am sure that people like you will be most happy to see people like me get hurt, but I can assure you that it is not wise-versa. I pity you, and I deplore your way of thinking, but I do not want to see you get hurt.
68127
איכשהו יצא שרק עכשיו ראיתי את התשובה שלך (אולי בגלל שהנחתי שלא תחשוב את התגובה שלי לראויה להתייחסות. אני שמח שטעיתי).
לעניין (אי?) תמיכתך באלימות התייחסתי במקום אחר (אני עדיין מצפה לתשובה).
אבל המשפט האחרון שלך מחייב התייחסות:
- אינני יודע מי הם "אנשים כמוני" (ציוֹנים? אנשים סרקסטיים? אנשים שמגיבים באייל, אבל רק לאחרונה?). אני בכל אופן (כפי שציינתי) לא אשמח לראות אותך נפגע באופן פיזי - אלא אם כן מדובר יהיה בהגנה עצמית. אני כן אשמח לגרום לך להתפתל בנסיונות להסביר את עמדותיך משוללות-היסוד (אין עם יהודי?).
- שמור את רחמייך לאלה הזקוקים להם. אני מסתדר מצוין בלעדיהם.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים