כמו קינג 66587
ועכשו קצת הקשבה לבבאלה.

הנה, תראו את הבן אדם. אזוי. היו לו חבר'ה סביבו, שמעו הדיבורים שלו, אמרו לבן אדם, כל הכבוד? היו. היתה פרנוסה? היתה. זיין? כמו שפן. נו, היה צריך לצאת ממדינת ישראל, מה קורא לה "פלשתין"? נו שוין.
למה מה, עשו לו משהו? לבאבלה הלכה הפרנסה, ואצלו, תביאו עוד. בצבא, עשו לו משהו? למה אם היה באמריקע בבית סוהר של הצבא, היו שם עומדים בתור להאכיל אותו. וגם מקללים. פה, דובר צה"ל, הגנרלים, בכלל לא רוצים להתעסק עם כאלה, אומרים, תהיה בריא, עזוב אותנו.

הבן אדם אומר, מצפון, מי שחי כאן, קרימינאל.
למה מה, גם החברים שלו היו ככה, בלי מצפון?
לא דיברו איתו כל הכבוד וכאלה? מה הוא, ז'אן דרק, מה ששרפו אותה כמו מכשפה? מי בלי מצפון, המדינה? למה החברים שלו לא המדינה?
וההורים שלהם, וכל הבראנז'ה? למה יש הרבה דגים במדינה, מי בלי מצפון, תגידו לבבאלה?
אריק שרון? אז שייתן לו קונטרה עם זה, יוסי שריד, או פרס. וביילין גם, מה שהולך בבלייזר באוגוסט, שכולם כאן מזיעים ומסריחים, והוא, כמו קינג. שיחק אותה בגדול זה, אומרים פישל, אבל גם אחרים אומרים, רוץ , ביילין רוץ. אז אלה שאומרים רוץ, בלי מצפון אלה? מצפון כמו שאתה קורה לזה? למה מה, לדאוג לערבים, מה שמתפוצצים אצלנו בערב פסח ועושים מהמדינה שמאטע, זה מצפון זה? נו, ולמי יש מצפון לבאבלה? זה, מקבל כבוד, גם בחוץ לארץ לאן שהולך ירפדו לו, ידבר נגד המדינה בטלויזיה, הרצאות ייתן, יהיו מבסוטים. יגידו, גיבור, צריך קצת לחמם לו עם ג'ובות ויורו. ומה לבאבלה מה נתן הנשמה שלו בשביל מדינה?
כמו קינג 66590
I must admit I am very proud of the people who are the salt of the couintry. thank to you we have a country call lIsrael
Gilad people like you cause the shoa the leaked the wrong place for so llong ... it is like a begger who beg you throw to him adime and than he kisses your hand again and again and again untill you get so pist off and turn aroun d kicking hilm so hard so hard so he will not come back no more thar what will happend to you in another coun try so may god have mercy on you because I waill not!!! you are the scam of the earth and should be treated as one you are and have been la teator in your own home land I wish wae knew about it earler your din is skila beavaniem!!! please do go to Arafat!!! and his peoople so they can linch you and do the job for so many true Israeli that do not want to get their hand so dirty with your dirty blood thank gos you are leaving good rid!!!
it is the Beur Hmetz!!!
out you go do not come back!!! do not open your mouth any more it is smelling so bad so bad!!! .
במיוחד חביב העניין עם 66591
scam of the earth

אתם חושבים שזה כוון נגד הירוקים?
במיוחד חביב העניין עם 66593
אני מציע שתארזי את המזוודות שלך ותעופי עם דננבאום על אוירון באויר ומי יודע אולי יתמזל מזלך ואת תהייה גיבורה בשם פלסטינה... אחרי הכל המטוס תמיד יכול לסטות לכיוון איזה בניין גדול!
את מרחמת על גלעדי... אין לך מה ללעוג עלינו ולרחם על גלעד הוא עזב אותך להלחם מלחמות עם אנשים כל כך מכוערים כמונו בגד גם בך לא רק במולדת שלו. נו טוב לדעת כמה עוד שמאלנים יש פה נחכה לסיפור העזיבה שלך אבל מהרי וצאי מפה גם את ומה שיותר מהר!!!
וכל מי שמגן על גלעדי שיצא שילך לו מפה כי אין אתם רצויים.
שתי דרכים לראות את המלה הולך 66594
אין מה לרחם על גלעד. הוא הולך אחר מצפונו. אתה, לעומתו, הולך אחרי שרון.
The name of mazpuni-katnuni 66598
Mazpun-Gavnun named Beilin-Arafat
Lull-a-bye 66599
Put down the bottle, old man,
And let your bile spill in puddles
Near the bed;
It's that time again.

Drop your hatred, old man,
Time will smoothe your worry-creases;
Lay your head;
It's that time, and then,

When you rise again, in pain of sun,
Don't sigh.
We, the living, will go on for long,
In a new path we tread.
It's our time now.
Good night. Good bye.
honorable twidle-dee 66616
The hatred and the bottle (i.e.,whiskey) seem to
belong to Mr. G.D., not Beba'le
Oh dear, what free-floating hatred
and what conscience-deadening whiskey
Yet Twiddle-dee says contrawise
and he (she) is honorable woman

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים