קשקוש ניאו-פמיניסטי 667150
אלפי שנים (עד להופעת היהדות והנצרות המתנגדות לפדרסטיה) גם גברים היו בסכנה של אונס ("ויקראו אל-לוט ויאמרו לו, איה האנשים אשר-באו אליך הלילה; הוציאם אלינו, ונדעה אותם" בראשית י"ט ה)
יתר על כן, לפי ההגיון המעוות של הכותבת, מכיוון שאלפי שנים יהודים היו נתונים למרמס ולהשמדה ע"י גויים, מותר לנו היום להשמיד גויים.
ושלישית - לא מספיק שגברים חיפצנו את אמו של אותו טרודו, עכשיו נשים מחפצנות אותו עצמו? זה עוול על גבי עוול.
קשקוש ניאו-פמיניסטי 667151
פמיניזם לא מתקן עוולות. פמיניזם יוצר עוולות חדשות וחמורות יותר.
הדעה המשתקפת מן הכתבה איננה שונה מרעיונות וקביעות רבים ואחרים הנשמעים מצד "פמיניסטיות". אפשר לסכם הכל בשני עקרונות נעלים:
1. הגברים תמיד אשמים.
2. מה שמותר לנשים אסור לגברים, אבל כל מה שמותר לגברים, מותר גם לנשים.
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה 667152
אכן, כפי שנכתב בתגובה אחרת, הפמיניזם הביא לרעה גדולה יותר. למשל, כמו דו"ח זה שפירסם האו"ם על אלימות מינית נגד נשים כפשע מלחמה.
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667235
ודאי! הרי ידוע שכל מי שמוצא פגמים בעיוות הפמיניסטי, תומך באונס. איזה אנשים (או קרנפים?) רעים!
אבל אנשים טובים וצדיקים כמוך, ודאי יעצרו להגיש עזרה לכל עלמה במצוקה. בהצלחה.
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667236
אביר אלוף חוסר הרלוונטיות.
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667240
לא הבנתי את עמדתך.
האם אתה בעד להגיש עזרה ולהסתכן בתלונה, או נגד?
המניעים של המתלוננת לא ברורים. לפרמדיק לכאורה נעשה עוול. לצעוק את העוול בקול רם יותר לא הופך מי מאיתנו לאדם טוב יותר.
אם אתה חושב שהתלונה נבעה דווקא משטיפת מוח פמיניסטית אתה צריך להסביר.
אם אני צריך לנחש חבורת הבנות חיממה את עצמה בדינמיקה קבוצתית של זעם צדקני לכדי הגשת תלונה. אני שונא צדקנות, לא פמיניזם. הצדקנות נוטה להרים דגלים גבוה. לפעמים זה פמיניזם. אני חושב שאתה מבלבל את הצדקנות עם הפמיניזם עצמו.
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667293
התחבטתי רבות בשאלה ששאלת.
די ברור שהתשובה חייבת להיות שונה אם מדובר במישהי שצריכה שיסחבו עבורה מזוודה כבדה לקומה שלישית, או להחליף גלגל תקור, למישהי הנמצאת בסכנה.
כל עוד לא מדובר בסכנה, באופן כללי אני נגד הסתכנות בתלונה.

המניעים של מעלילות הדם בכל המקרים מתחלקים בין נקמה, סחטנות וסיבות אחרות. במקרים אחרים לא מדובר ''לגמרי'' בעלילת דם, אלא במישהי שראתה צל הרים כהרים.
כל התופעה הזו לא יכולה להתקיים ללא אווירה כללית של מסע צלב פמיניסטי. באותה אווירה נשים יכולות להעליל על גברים ולדעת שגם אם האמת תצא לאור, לא יענישו אותן. באותה אווירה מחנכים, מלמדים ומעודדים נשים לראות בכל מבט, מילה או פעולה, הטרדה מינית או החפצה.

ילד ההופך לנער וגדל לגבר, למד ומתחנך שעליו להשתמש בתבונה בכוחו. מפאת יתרונו הפיזי על האישה, הוא לא יכול להשתמש בו נגדה - שהרי זה חוסר הגינות מובהק. להיפך - הוא צריך לעזור לה ולהגן עליה, ובשום פנים אסור לו להשתמש ביתרונו על מנת לקחת ממנה את מה שהוא רוצה.
כשהפמיניזם פועל להעצמת נשים, הוא לא בוחל להשתמש באף תרגיל או יתרון. ניתן להשתמש בפתיינות על מנת למשוך תשומת לב ולקדם עניינים אצל אדם מסויים, ולהאשים בהחפצה והטרדה מינית כל תשומת לב בלתי רצויה המתעוררת מן הפתיינות הנ''ל. ניתן להשתמש בחולשה כיתרון, ולהשתמש באלימות מתוך בטחון שהצד השני לא יעז להשיב באותה מטבע. כמו כן ניתן לשחק את העלמה במצוקה, ולספר על גבר אחר שהשתמש ביתרונו והכה או תקף מינית.

כשם שאני מגנה גבר שהשתמש ביתרונו על מנת לקבל מה שהוא רוצה מאישה - כגון הכאה, שוד או תקיפה מינית, כך אני מגנה אישה המשתמשת ביתרונה על מנת לקבל את מה שהיא רוצה.

הרי הפמיניזם קם על בסיס הטענה כי גברים גורמים עוול לנשים, ולנשים אין את הכוח להתגונן - דבר היוצר עוול וחוסר איזון.
במצב הנוכחי שיצר הפמיניזם, נשים גורמות עוול לגברים ולגברים אין את הכוח להתגונן - דבר היוצר עוול וחוסר איזון.
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667297
אני מסכים עם התאור הכללי אבל לא מבין את גזירת המסקנות ממנו.
האם עלי להמנע לדעתך מלהגיש עזרה לבחורה עם גלגל תקור אם היא לובשת מיני עקב מסקרה ומחשוף (או שילוב של חלק מהנ"ל), אבל אם היא לובשת ג'ינס, אולסטאר וטריקו (לא משתמשת בפתיינות) זה בסדר?
חיפשת אותי, רב-סמל קאראסו? 667299
אין צורך לחפש את המודל המכיל את כל התכונות.
זה לא שדיברתי על אישה שהיא גם פתיינית, גם רואה כהטרדה והחפצה כל מי ששם לב לפתיינות שלה, גם מפליקה לכל אחד שקצת מעצבן אותה, וגם מגישה נגדו תלונות שווא על שהכה אותה או תקף אותה מינית.

לכן יש סכנה גם אם מדובר במישהי שלא נראית לך פתיינית או אלימה.
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667307
לא אכפת לי לעזור לפמיניסטית אני בכל מקרה בסביבה.
איפה אמרת שהיא נמצאת?
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667316
הבעיה (כרגיל) מתחילה במערכת המשפט, וספציפית, הנחיה 2.5 של פרקליטות המדינה [ויקיפדיה] שנכתבה ע"י דורית בייניש, לבקשתה ולצרכיה של חברתה הטובה עדנה ארבל אשר בתה, זהר ארבל, הגישה תלונת כזב נגד בעלה לשעבר, השופט אייל באומגרט (אשר מונה לשופט כדי להשתיק את הפרשה). המשמעות - להלכה ולמעשה - של הנחיה היא שהיא מסירה את האחריות הפלילית מנשים, והן יכולות להעליל על כל גבר כל אשמה הקשורה באלימות או במין כאוות נפשן, וגם אם יתברר מעל לכל ספק שמדובר בעלילת כזב, הן לא תואשמנה לפי סעיף 243 לחוק העונשין (תלונת כזב).
דרך אגב, לפרשה ההיא יש אחת משתי משמעויות ברורות: או ששופטת ביהמ"ש העליון (יחד עם בתה) הגישה תלונת כזב במשטרה, או ששופט בישראל הוא פדופיל, ואף אחד מהם לא טופל פלילית.
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667318
לא מדובר כאן על מישהו שהגישה תלונת כזב. החברות שלה ראו משהו מתעסק איתה בזמן שהיא חצי מעולפת והבינו את זה לא נכון. מה שהיה חסר שם שהם התלוננו למשטרה לפני שהן דיברו איתו (או שאולי הוא כבר הלך?)
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667321
אין לי מושג על איזה מקרה ספציפי אתה כותב, אני התייחסתי למצב המשפטי הקיים כיום במדינה, שלמעשה נקבע ע''י פקידה ממונה מאחורי גבו (ולמעשה בניגוד לדעתו) של המחוקק, וזאת כדי להציל את ישבנה של מקורבת לאותה פקידה. דרך אגב, הפרקליטה שהיתה ממונה על ההחלטות שלא להגיש כתבי אישום באותה פרשה (ארבל-באומגרט) היא... רות דוד (כן, אותה פרקליטה מושחתת מפרשת רונאל פישר), שמונתה לפרקליטת מחוז ע''י ארבל בעצמה.
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667323
לא זו הבעיה, הכיבוש אשם (סתם למקרה שגם לי אין מושג על מה מדובר). אם ברצונך לקבל מושג, לך במעלה הפתיל.
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667333
אם ברצונך לקבל מושג, חפש בגוגל ''הצד שלו''
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667365
לא. הבעיה מתחילה בפמיניזם. לאחר שהפמיניזם קיים ובועט בכל כוחו, פמיניסטיות שהשתחלו למערכת המשפט יכולות להפוך על פיהם את החוק ומושגי הצדק - בשם הפמיניזם.
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 694276
השופט באומגרט בינו אחד השופטים הטובים במערכת המשפט , איש צדק כן ירבו שופטים כמוהו!
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667615
מעניין אם השנאה הפתולוגית כלפי נשים, ערבים, שחורים ובאופן כללי כלפי כל היצורים החיים עלי אדמות, היא שגורמת לאדם להתאכזר ולנקום בחתולים ובכלבים חלשים ומסכנים.
מתקומם, לקחו לו את הפריבילגיה ללכת ברחוב. 667618
תעריך את העקביות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים