המבקש הסבר מגלעד ומדומיו 66895
דווקא בתור מצביע שמאל מסורתי אני שואל את השאלה המתבקשת כ"כ , מה האלטרנטיבה ?
נכון,גם אני חושב שהכיבוש מסב לנו רק נזק ויש לחתור (בהסכם מסודר) לסיומו (אם כי לא ניתן להשוות ביו הכיבוש הישראלי בשטחים לבין הכיבוש הסיני בטיבט) ,
אני תוהה כיצד אתה יכול לדבר בכזה מין ניתוק "גלותי" על פשעי הצד הישראלי תוך התעלמות מוחלטת ממה שמעוללים הפלסטינאים , מדוע אין סרבנים פלסטינאים ?
(נשבע לך,רציתי להתאבד,יש לי קלטת מוכנה אפילו,אבל לא - חשוב על הסבל המיותר ועל הפגיעה באזרחים התמימים , אינני מסוגל . . .) , ושוב , בתור מי שהאמין בהסכמי אוסלו שנחתמו עם הפלסטינים (למרות שערפאת מיהר אח"כ והודיע במסגדי יוהנסבורג כי להסכמים שחתם עם הכופרים אין שום תוקף,זוהי דרך האיסלם) , אינני מסוגל להבין את אורי אבנרי שעומד בכיכר ומקונן : "הו,ערפאת,יונת השלום הפצועה,שתקנו,אך לא עוד , וכדומה . . .),
גם באמצעי התקשורת ה"אובייקטיביים" שאתה ניזון מהם
(אינדימדיה לדוגמא) אין שום אמפתיה לצד הישראלי ולנפגעים מפעולות האיבה , אין שום אזכור למערכת השנאה המשומנת שאותה שקדה הרשות הפלסטינית לבנות ולטפח , אשר מחנכת לאנטישמיות עם ניחוחות של שנאת יהודים מהמאה הקודמת שהיכרנו באירופה (בדיוק אותם הסממנים) וכן גם שום תהיה על המהירות שבה עברו הפלסטינאים ממו"מ לאלימות רצחנית אינטנסיבית.

כל שאני מבקש להבין הוא את הצורה שבה אתה ודומיך חושבים
מהם ההסברים שאתה נותן לעצמך , ניסיתי השתדלתי , קראתי את גדעון לוי ועמירה הס,שמעתי גם את אורי אבנרי אך ללא הועיל,מה הפתרון,גלעד ?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים